Top dovolená pro vás?

Napsal EvaS 2019-05-21T08:10:33+02:00 ve fóru Co se nevešlo

[citace="hugonovak"]

@Mikir: NZ asi za 580€ bolo na jar 2017, ja som cestoval apríl/máj ale dalo sa myslím kúpiť aj na marec. Bol to error Thai airways. Za posledných asi 5 rokov som cenu okolo 600€ videl 3 razy, z toho 2x to boli nejaké čínske aerolinky. 

este tu bolo UA  z Fra alebo Cdg za 270€

@fevlad  pochopitelne asi error ne ?  Navic s UA by se me moc nechtelo  ...

tak asi nemyslis UIA mikir nie? :)) 

mikir napsal(a):

@fevlad  pochopitelne asi error ne ?  Navic s UA by se me moc nechtelo  ...

co je spatneho na United airlines?

Jj .chybicka  se vloudila  myslel jsem Ukrajince , ale tonic na ne neda dopustit   -)) ja vim asi to neni Aeroflot,  ale k vodce budou mit  stejny pristup -)

mikir napsal(a):

Jj .chybicka  se vloudila  myslel jsem Ukrajince , ale tonic na ne neda dopustit   -)) ja vim asi to neni Aeroflot,  ale k vodce budou mit  stejny pristup -)

No právě... ty vodku nerad? ukrajinská je výtečná... :-)

To nepopiram  ,ovsem kdyz bude kostovat pilot  tak uz asi nebudu nadseny  a kdyz ja,  tak co pak, kdyz budu chtit otevirat  exit  za letu -))

hugonovak napsal(a):

Do Polynézie môžeš ísť hocikedy, je to celoročná destinácia.

To je pravda, ale Samoa už je blíž rovníku a v období dešťů tam prší víc než na jižnějších ostrovech:

https://en.wikipedia.org/wiki/Apia#Climate

https://en.climate-data.org/ocea...anu-37252/

Já bych tam od prosince do března nejel. Už ten listopad by byl citelně méně příjemný, pokud by bylo deštivější počasí, které je obvyklé od listopadu (ale asi kvůli klimatické změně se tehdy jeho příchod opozdil). Možná tak autem, kdybych nepočítal s tolika výlety a spal v klimatizovaném hotelu (to jsou ale úplně jiné náklady). Chodit z chatky po pláži ve slejváku na záchod nebo na jídlo by taky nebylo příjemné.

Nejlepší klima je v tropech jižního Pacifiku v našem létě, ale chápu, že to se tam z Evropy nikomu nechce, takže optimální je jaro nebo podzim.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!