Nutnost víza do USA pro návštěvníky KLDR

Napsal Proky 2019-08-06T15:08:29+02:00 ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění
6 odpovědí

Pokud jste po 1. březnu 2011 navštívili KLDR (tak jako já), nemůžete nově cestovat do USA pouze na povolení ESTA, ale musíte žádat o vízum.

Zdroje:

tonic napsal(a):

A?

no ze Trump vybavil :)) toto su ake tahy, najprv pomaly BFF a potom bum, viza treba cudzincom co navstivili KLDR. schizofrenia level 9000

tonic napsal(a):

no ze Trump vybavil :)) toto su ake tahy, najprv pomaly BFF a potom bum, viza treba cudzincom co navstivili KLDR. schizofrenia level 9000

Trump snad neni US citizen ze by potreboval vizum do USA? Jejich zeme, jejich pravidla.

asi sa nechapeme. ide mi  o to, ze preco zrazu USA vyzaduju viza pre cudzincov (ktory su ESTA eligible), ktori navstivili Severnu Koreu. Ked vztahy sa vraj zlepsuju. Preco Severna Korea nebola v zozname uz od zaciatku (spolu s Iranom, Syriou, Jemenom a podobne)

tonic napsal(a):

asi sa nechapeme. ide mi  o to, ze preco zrazu USA vyzaduju viza pre cudzincov (ktory su ESTA eligible), ktori navstivili Severnu Koreu. Ked vztahy sa vraj zlepsuju. Preco Severna Korea nebola v zozname uz od zaciatku (spolu s Iranom, Syriou, Jemenom a podobne)

Myslenkove pochody byrokratu jsou nevyzpytatelne... USA neni vyjimka...

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!