Chcela by som sa opýtať na víza do Omanu v prípade, že najprv chceme navštíviť Khasab na severe a potom sa presunúť do hlavného mesta auto (takže budeme prechádzať cez územie SAE)? Ideme na menej než 10 dní. Už som písala na info-OmaneVisa@rop.gov.om, či postačujú 26A Tourist Visit Visa, ale bohužiaľ zatiaľ bez odpovede. Tieto víza sú na 10 dní, ale uvádzajú jednorazový vstup. Viacnásobný vstup do krajiny sa vydáva na rok, čo je pre nás úplne zbytočné. Samozrejme, že aj cena je podstatne rozdielna.Ďakujem  .

Omán -víza

Založil(a) ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

0 reakcí

Chcela by som sa opýtať na víza do Omanu v prípade, že najprv chceme navštíviť Khasab na severe a potom sa presunúť do hlavného mesta auto (takže budeme prechádzať cez územie SAE)? Ideme na menej než 10 dní. Už som písala na info-OmaneVisa@rop.gov.om, či postačujú 26A Tourist Visit Visa, ale bohužiaľ zatiaľ bez odpovede. Tieto víza sú na 10 dní, ale uvádzajú jednorazový vstup. Viacnásobný vstup do krajiny sa vydáva na rok, čo je pre nás úplne zbytočné. Samozrejme, že aj cena je podstatne rozdielna.

Ďakujem



0
0 reakcí