1. Fórum
  2. Co se nevešlo
  3. Stydíte se za létání?

Stydíte se za létání?

Napsal Lukáš Horák 2019-10-03T07:19:46+02:00 ve fóru Co se nevešlo

Absolutně nestydím a létám docela dost. Ekologie je důležitá, ale to co se děje v poslední době je ryzí extrémismus a ze strany médií nafouknutá bublina. Abychom vyhověli všem požadavkům těch takzvaných ekologických aktivistů, nesjpíš bychom se museli vrátit na stromy a cestovat maximálně na koních. Ale bojím se, že i kůň by byl špatně, neboť žere příliš mnoho ovsa a prděním škodí životnímu prostředí. Lidstvo má mnohem zásadnější problémy než je létání.

S těmi problémy se připojuji - třeba takový chlast, to je metla lidstva.

Máš recht Nadezdo, narazili jsme naši poslední bečku kyselace s mučenkou a je to fakt problém 🤪

A množství vody spotřebované na tenhle škopek už vůbec komentovat nebudu


img-20191009-155719.jpg

V Las Vegas jsem viděla  názornou ekologickou agitku


20110605-024.jpg

Koho zajímají imperialistické agitky...je čas na další revoluci. Ekologickou revoluci.

Ne, je mi to fuk. Minimálně do doby, dokud tu budou skupiny, nebo loutky ala Greta,  které budou vynucovat ekologii násilím a nátlakem, tak se budu šprajcovat. Létám celkem pravidelně bud na jeden den, nebo na dva a nehodlám na tom nic měnit. Ted v zimě mě čeká na dovolené v Asii celkově 16 letů a rozhodně se nehodlám někam handrkovat 24 hodin vlakem, když tam můžu být v pohodě za 2 hodiny letadlem a paradoxně za stejnou cenu. Ono i kdyby letenka byla o 300% dražší, stejně beru letadlo. Pro mě je prioritou čas, nikoliv peníze. Chápu, že se můj přístup spoustě lidem líbit nebude, ale mě se zase příčí ten současný pseudoekohumanismus...

Když se ti takové rychlocestování líbí a přináší ti to uspokojení, klidně si lítej. Já bych si zase nedal 16 letů do běžné (3- týdenní?) dovolené nebo bych neletěl na 1-denní výlet, ani kdyby byly letenky zadarmo (a emise nulové).

Kde bylo násilí? Já našel jen toto v Paříži: "V násilnosti a střety s bezpečnostními silami se v sobotu zvrhnul protest za ochranu klimatu v Paříži poté, co se do něj odpoledne zapojila asi tisícovka radikálů z řad krajní levice či patřících k hnutí takzvaných žlutých vest... Ekologické sdružení Greenpeace pak účastníkům ekologického protestu vzkázalo, aby pochod raději kvůli násilnostem opustili."

Libor_S napsal(a): Ekologické sdružení Greenpeace pak účastníkům ekologického protestu vzkázalo, aby pochod raději kvůli násilnostem opustili."

Greenpeace brojí proti násilnostem... to je opravdové chucpe!

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!