Stydíte se za létání?

Založil před 3 lety Lukáš Horák ve fóru Co se nevešlo

Ne, je mi to fuk. Minimálně do doby, dokud tu budou skupiny, nebo loutky ala Greta,  které budou vynucovat ekologii násilím a nátlakem, tak se budu šprajcovat. Létám celkem pravidelně bud na jeden den, nebo na dva a nehodlám na tom nic měnit. Ted v zimě mě čeká na dovolené v Asii celkově 16 letů a rozhodně se nehodlám někam handrkovat 24 hodin vlakem, když tam můžu být v pohodě za 2 hodiny letadlem a paradoxně za stejnou cenu. Ono i kdyby letenka byla o 300% dražší, stejně beru letadlo. Pro mě je prioritou čas, nikoliv peníze. Chápu, že se můj přístup spoustě lidem líbit nebude, ale mě se zase příčí ten současný pseudoekohumanismus...

0 Citovat

Když se ti takové rychlocestování líbí a přináší ti to uspokojení, klidně si lítej. Já bych si zase nedal 16 letů do běžné (3- týdenní?) dovolené nebo bych neletěl na 1-denní výlet, ani kdyby byly letenky zadarmo (a emise nulové).

Kde bylo násilí? Já našel jen toto v Paříži: "V násilnosti a střety s bezpečnostními silami se v sobotu zvrhnul protest za ochranu klimatu v Paříži poté, co se do něj odpoledne zapojila asi tisícovka radikálů z řad krajní levice či patřících k hnutí takzvaných žlutých vest... Ekologické sdružení Greenpeace pak účastníkům ekologického protestu vzkázalo, aby pochod raději kvůli násilnostem opustili."

0 Citovat

Libor_S napsal(a): Ekologické sdružení Greenpeace pak účastníkům ekologického protestu vzkázalo, aby pochod raději kvůli násilnostem opustili."

Greenpeace brojí proti násilnostem... to je opravdové chucpe!

0