Zdravím vás, cestovatelé! Chtěl bych vám doporučit Cestovního rádce, který vám pomůže cestovat bez cestovky a zažít tak mnohem více za méně peněz. Skvělý individuální přístup. Mrkněte na web http://www.cestovniradce.com  .

Cestovní rádce | Dovolená na míru bez cestovky

Založil ve fóru Co se nevešlo

Zdravím vás, cestovatelé! Chtěl bych vám doporučit Cestovního rádce, který vám pomůže cestovat bez cestovky a zažít tak mnohem více za méně peněz. Skvělý individuální přístup. Mrkněte na web http://www.cestovniradce.com


0

Zdenda odpras, ked uz ani hyperlink nevies spravne vlozit

0 Citovat

Hodne stesti, Zdendo :-). Plati dvojnasob na tomto serveru.. 

0 Citovat

Uz to sem davas tretikrat. Neviem sice preco ti to mazu, ale nemyslis si, ze by si sa na to uz mohol vykaslat?

0 Citovat

Myslím si, že na tenhle server chodí lidi, co si plánují dovolenou sami a kor sem do diskuze.  Takže cílovka bude asi trochu někde jinde.  Jen teda nechápu, jak mi může "radit" někdo například s Jižní Amerikou, když tam sám nebyl a neví tedy nic o tom, jak to tam funguje. A co jsem se koukal na to Thajsko v pdf na webu, tak to si člověk najde na netu za 15 minut. Možná s výběrem ubytování člověk zabere více času... Určitě to svojí cílovku má, ale ne na tomhle webu.

0 Citovat

Mě ten web přijde strašně divný - podnikající fyzická osoba musí na svém webu uvést své údaje (https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2012-89 § 435) jako jsou sídlo, IČO, údaj o zapsání do živnostenského rejstříku. Tady najdu leda v ochraně osobních údajů jméno a sídlo. Údaje ve WHOIS jsou skryté, což působí značně neseriózním dojmem. V ARESu nefiguruje žádný podnikatel "Zdeněk Nepraš, se sídlem Z.Kopala 1250, 570 01 Litomyšl". Pokud provozovatel prodá dopravu a ubytko, jedná se teda o cestovku? Vůbec to na mne nepůsobí důvěryhodně, spíš jako pokus o podvod/snahu něco ochcat.

0 Citovat

Na webu mě pobavila stručnost stránky "Můj příběh". Nejenže chybí místa, kde všude byl, ale ani se nepodepsal. 😁 

0 Citovat

Tady Zdenda bude světoobčan. Podle webu odhaduji, že si takto přivydělává ze Srí Lanky. Takže nemá ŽL ani nic podobného. Nic ti nekoupí, jen ti po zaplacení dodá itinerář a kde si co máš koupit...

0 Citovat

Já bych ho úplně nezatracoval. Pokud by někomu do detailu naplánoval individuální dovolenou přesně podle preferencí - co zájemce chce vidět, jakým stylem chce bydlet a jak se přepravovat, atd., tak s tím stráví klidně i desítky hodin. Každopádně souhlasím s tím, že cílovka rozhodně není tady na Cestujlevne. 

edit: jo a souhlasím i s tím, že je nesmysl, aby radil někomu s návštěvou místa, kde sám nebyl. 

0 Citovat

Ja tiez nemam dojem, ze on ti preda dopravu/ubytko atd. Necha si zaplatit za sluzbu, ze ti pripravi itinerar, nejake moznosti/odkazy na dopravu, ubytko. Proste taka resers danej krajiny/dovolenky. Mne to nepride ako zla sluzba.  Samu ma brutalne bavi planovat dovolenky, travim tym fakt desiatky hodin, a rozmyslala som nad niecim takym. Ale zasa radit niekomu o JV Azii, o ktorej neviem absolutne nic, to by som si asi netrufla :) Ale zasa taka Amerika (juzna, stredna aj severna), to by ma bavilo :) 

0 Citovat

tak vzdy je tu moznost si este kupit nejake 20 stranove PDFko za 10 euro :D 

0 Citovat

Od někde více, někdy méně sličných slovenských travelboggerek:-)))

0 Citovat

:D Je to uplne jasny, chlapec si privydelava ze Sri Lanky, zrejme bez IČA a dalsich nalezitosti :-) takovy web vytvori i teenager za pul hodinky, vubec nevim, jaka je pridana hodnota takoveho paskvilu

0 Citovat

Tak na stránce záleží o něco míň než na jeho schopnostech zorganizovat výlet, ale měla by obsahovat aspoň základní informace a vzbuzovat důvěru, že. 😊 

0 Citovat

Marek Sourak napsal(a):

:D Je to uplne jasny, chlapec si privydelava ze Sri Lanky, zrejme bez IČA a dalsich nalezitosti :-) takovy web vytvori i teenager za pul hodinky, vubec nevim, jaka je pridana hodnota takoveho paskvilu


Na jeho FB pise, ze polroka ziju v CR a polroka na Sri Lanke. Na Sri Lanke 2 roky poskytuju ubytovanie (okrem ineho), takze ICO asi ma.

0 Citovat

Andrea_Pernik napsal(a):


Na jeho FB pise, ze polroka ziju v CR a polroka na Sri Lanke. Na Sri Lanke 2 roky poskytuju ubytovanie (okrem ineho), takze ICO asi ma.

Ahaa, ja to tak zase neprozkouvamal :D ale kdyz ho ma, tak by ho mel i uvest

0 Citovat

To se nám to pěkně rozjelo. Za chvilku vystalkujme, že má jednu ofiko a druhou neofiko manželku, krátí daň a pašuje ze SL chráněné cvrčky, no a do týdne je frajer na Nově :D


0 Citovat

Odkaz na nu je v sekcii Muj pribeh. Cakala som, ze tato sekcia bude obsiahlejsia (napr. krajiny, ktore precestoval). Ale kedze tam nie je skoro ziadne info, klikala som dalej :)

0 Citovat

Ja jsem schvalne dal poptavku, zajima me, co z toho vyleze :-)

0 Citovat

Má precestovaných 22 krajín viz. jeho profil tu, takže sa nemá čím chváliť :)

0 Citovat

... a to má chudák za to, že si chtěl udělat reklamu mimo cílovou skupinu. 😁 

0 Citovat

J0x napsal(a):

... a to má chudák za to, že si chtěl udělat reklamu mimo cílovou skupinu. 😁 

Podle mě si cílovou skupinu teprve hledá...

0 Citovat

 Připojení není chráněné

Zabezpečení vašeho připojení je snížené. Pachatelé se mohou pokusit z webové stránky ukrást vaše data. Doporučujeme tuto webovou stránku opustit.

URL:

http://www.cestovniradce.com

Důvod:

Neplatný název certifikátu. Buď není název uveden v seznamu povolených, nebo byl výslovně vyloučen. Zobrazit certifikát

Jsem si vědom rizik a chci pokračovat


Myslim , ze to mluvi za vse, tohle se mi zobrazilo , kdyz jsem kliknul na ten jeho odkaz

0 Citovat

Mikire, to je jenom tim, ze neumi spravne vlozit ani odkaz a dal jsem ho (uz potreti) s teckou navic ;)

0 Citovat

Aha, no ja to dal nezkoumal ,ale uprimne nad vyuzitim toho ,ze ziju v Irsku jsem uz  taky uvazoval ,jenze i kdyz bych nekomu nabidnul , ze ho vyzvednu na  letisti ,pojezdim s nim hezka mista,doporucim program a trasu , pripadne ho ubytuju ve svem dome, tak to asi bude mit levnejsi ,nez s cestovkou, nejspis i kvalitnejsi a zajimavejsi ,ovsem porad drazsi ,nez kdyz si to sestavi  sam ,navic to muzu udelat pro 2-4 lidi max a vlastne jim narusim soukromi  ,pokud pujde o rodinu , nebo treba  dve dvojice ( jen vypracovani  programu  s tim ,ze si vse zajisti sam moc za sluzbu nepovazuju, tedy abych nekomu za to platil )

Myslim ,ze v mnohych zemich sveta ziji Cesi, zrejme i s obcanstvim dane zeme dlouhodobe , jako to mam i ja,  Udaj z roku 2017 uvadi ze v zahranici  jich zije az  2 a pul milonu ,ale  bude asi diskutabilni  jak overit jejich spolehlivost a poctivost 

0