App: City Maps 2Go Pro dnes zdarma

Napsal David Eiselt 2014-07-26T06:58:55+02:00 ve fóru Co se nevešlo
6 odpovědí

Pouze dnes zdarma ke stažení appka od Ulmon. smiley (original price 2.99$)

Verze Pro dává přístup k veškerému obsahu pro všechna města (free je omezena 5 místy).

iOS: https://itunes.apple.com/cz/app/city-ma ... 83342?mt=8
Android: https://play.google.com/store/apps/deta ... itymaps2go

Pro je za 54 Kč... kde je zdarma?

Aha, ona to je ta free verze, dnes má všechny funkcionality Pro verze... Tak takhle to udělali smiley

nene, dnes stáhneš a je pro napořád smiley

Taky na to koukám, na Google Play je možnost stažení jak normální verze, tak i placené verze "Pro" (viz http://goo.gl/ol4F6l ). Takže stáhnu tu neplacenou a mám tu "full" placenou? Protože pokud ne, je tam pouze 5 map zdarma.
Jinak ví někdo, v čem je to lepší, než mapy Osmand?
EDIT:
Tak už jsem to tam přelouskal smiley
NOW FREE; Today this version offers the full functionality of the City Maps2Go Pro version (unlimited map downloads: if you have the free version already on your phone, please reinstall; normal £1.69/$1.99)

A mohu se zeptat, jak to reinstaluji?

Normálně si dej stáhnout tu free verzi, ono se to přeinstaluje samo. Případně odinstalovat přes nastavení původní verzi a nechat přes Google Play nainstalovat ještě dnes tu free.
Dal jsem to ale ihned pryč, používám v tabletu i mobilu Osmand, který má ve free verzi možnost stáhnout 10 map zdarma - jedná se ale o 10 map ne měst, ale států, ve kterých, když se zoomuje na detail, tak je informací mnohem více smiley

Appku jsem zkoušel a osobně mi daleko víc vyhovuje stáhnout si do offline módu výřez mapy v rámci oficiální appky Google Maps - funguje jak na iOS, tak na Androidu. Osvědčilo se mi to například při návštěvě Běloruska, které jsem neměl v TomTomovi, takže jsme jezdili podle offline Google mapy v Android tabletu, především v Minsku to opravdu velmi pomohlo. V podstatě si nyní ukládám offline mapu každého města, do kterého cestuju, pomáhá to pak hodně v orientaci a nemusím platit za roaming smiley

Návod je zde: http://forum.skrblik.cz/threads/85-Goog ... onu-zdarma

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!