Prodám 33 jordánských dinárů za 1000,- Kč Brno a okolíV případě zájmu SZ nebo tel +420 724 208 900 .

Prodám Jordánské dináry (33 JOD)

Založil ve fóru Cestovatelský bazar

8 reakcí

Prodám 33 jordánských dinárů za 1000,- Kč 

Brno a okolí


V případě zájmu SZ nebo tel +420 724 208 900

0

Zbývá ještě 20 JOD

0 Citovat

Stále aktuální

0 Citovat

Můžete někdo poradit kde nejlépe koupit jordánské dináry? Přiletíme na letiště do Ammánu ale hned odjíždíme do Aqaby. Předpokládám, že lepší než za EURa  bude měnit za US dolary. Díky za radu.

0 Citovat

A z bankomatu vybrat nechcete? Dolary jsou lepší. Já platil hotově v USD za půjčení auta.

0 Citovat

Taky jsem vybíral z bankomatu přímo na letišti, bez problémů. 

0 Citovat

Nevím, v kolik přiletíte, ale na letišti jsou pobočky bank. V jedné z nich vyšla směna velmi výhodně (měnil jsem EUR), v druhé chtěli nějaký poplatek. Ale byl jsem tam s člověkem, co je z arabské země, tak je asi třeba se předem zeptat, ať vás jako turisty nenatáhnou. Jinak z bankomatu se dá taky vybrat bez problémů.

0 Citovat

No ale právě na tomto webu se uvádí, že nejdražší výměna je na letištích nebo u hranic, tak nevím...

0 Citovat

V centru Ammánu by byla výměna výhodnější než na letišti, ale moc směnáren tam není a stejně tam nejedete (a ani by se nevyplatilo jet tam jen kvůli výměně peněz). Poplatek za bankomat bude podobný na letišti nebo jinde (záleží spíš na tom, od jaké banky je).

0
8 reakcí