1. Fórum
  2. Co se nevešlo
  3. Rybaření na Islandu

Rybaření na Islandu

Napsal Kristýna Výborná 2019-11-16T13:28:26+01:00 ve fóru Co se nevešlo
0 odpovědí

Všechny zdravím!


Chtěla bych se optat, jestli někdo nemáte zkušenosti nebo nevíte, jak je to s rybaření na Islandu? Na internetu nacházím jen poměrně  mizivé množství informací, obzvlášť, když nechceme vyrazit na lodi na moře, ale chceme chytat pouze ze břehu. 

Jednalo se nám jen o sportovní rybaření, ryby pouštíme zpět, avšak z těch málo informací na internetu jsme se dozvěděli, že pouštění ryb zpět do moře je pro Islanďany něco jako hřích a plýtvání. Každá ulovená ryba nad určitou míru by měla být buďto ihned uložena do chladícího boxu a odevzdána v přístavu nebo v případě, že bychom ji ihned využili k konzumaci, tak si ji můžeme ponechat. 

Tak bych se ráda zeptala, jestli s tím někdo nemáte zkušenosti a jak to na Islandu tedy reálně chodí, co se rybaření tyče. 

Ani bychom neměli problém ulovené ryby odevzdávat, ale je dost možné, že budeme chytat ryby poměrně daleko od nějakého přístavu, navíc na Islandu strávíme jen 4 dny a neradi bychom polovinu času hledali nejbližší přístavy, protože jsme si večer na tři  hodiny zachytali ryby. A taky letíme jen s jedním 10kg zavazadlem, snažit se do něj nacpat třeba chladicí box by byla fakt blbost :-)).


Pokud budete mít někdo víc informací nebo zkušeností, byli bychom vděční:-)


Předem děkuji. 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!