Ahoj, zrovna jsem elektronicky zažádal o turistické vízum na Srí Lanku a byl příjemně překvapen, že po mě systém nechtěl žádný poplatek. Vím, že srílanská vláda v rámci podpory turismu zavedla bezplatný vízový styk, ale ten měl trvat pouze do konce ledna 2020, pokud se nepletu. Přiletím sem ve druhé polovině února, tak mě to příjemně překvapilo. Nikde na netu se však o prodloužení termínu bezplatného vízového styku nemůžu dočíst. Zvláštní, jsem zvědavý, jestli jde o nějakou chybu systému a žádost projde :-) .

Srí Lanka - vízum zdarma?

Založil ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

2 reakce

Ahoj, zrovna jsem elektronicky zažádal o turistické vízum na Srí Lanku a byl příjemně překvapen, že po mě systém nechtěl žádný poplatek. Vím, že srílanská vláda v rámci podpory turismu zavedla bezplatný vízový styk, ale ten měl trvat pouze do konce ledna 2020, pokud se nepletu. Přiletím sem ve druhé polovině února, tak mě to příjemně překvapilo. Nikde na netu se však o prodloužení termínu bezplatného vízového styku nemůžu dočíst. Zvláštní, jsem zvědavý, jestli jde o nějakou chybu systému a žádost projde :-)

0

Tak právě dorazil email, že vízum bylo schváleno :-)

0 Citovat

ktovie, mozno to uz predlzili, ked sa trial osvedcil :)

inak ma zaujala tato fejkova ETA stranka

http://www.etagov.sl/

.SL - sierra leone :)

0
2 reakce