Na zahranicnych forach velmi diskutovana tema, tu sa to zatial riesi kade-tade, takze zakladam prislusnu temu. Vyzera, ze tejto "pliagy" sa Cina tak skoro nezbavi ... ako ste na tom ti, co mate kupene letenky? Do Azie vycestujete, alebo vasu navstevu odlozite na "neurcito" ? Ja mam odlet 26. feb a pokial Cina nezatvori Pekingske letisko resp. Myanmar nezakaze prilety z Ciny, tak mam v plane letiet. Situaciu budem  pozorne sledovat (hlavne zahranicne zdroje) a podla toho sa samozrejme zariadim.  .

Coronavirus - zachovajte paniku

Založil ve fóru Co se nevešlo

Takze na Ryanairu  stazeny prodej od 5.3. do 18,3,,, na 19,3,uz jdou letenky koupit   ,pricemz z Nemecka ( Norimberg , Berlin ), Bergamo porad  lita  stejne jako z Bratislavy  .z Polska ( Wroclaw) taky )  Podobne  TSF  z Berlina , Takze AB  a ta slavna Bezpecnostni rada statu a Ministr zdravotnictvi poskodil Brno a Prahu a  EK nemela dost odvahy jim to zatrhnout ..

Predpokladam ,ze by mohlo jit  treba PRG-TSF vymenit za Berlin  nebo  u Bergama  zmenit  odlet z Norimberka nebo z Bratislavy .Podle meho ,kdo tam chce letet tak si tu cestu najde

0 Citovat

EasyJet pořád nic nezrušil směrem do Italie     , mužeš  si i koupit letenku za 1326Kč... https://www.easyjet.com/en/fligh...acker/3382

0 Citovat

tgm napsal(a):


V mailu stoji toto: "s upřímnou lítostí Vám sdělujeme, vzhledem k dopadu COVID-19 v Itálii, Ryanair byl nucen zrušit váš let FR8260 from Prague to Venice (Treviso)...". Neoficialne mozna kvuli nenaplnene kapacite, nevim. Nerikam, ze se to nedeje bezne. Par prispevku zpet nekdo psal, ze se rusi pouze z Italie, ale situace je uz dnes jina.

Omlouvám se ze zbytečně ostrý tón. Na rušení letů celosvětově si teď budeme muset zvyknout, včera nějaká mluvčí z SA říkala, že prodej letenek na Bali spadl o 60%, ačkoliv na Bali nebyl doposud jediný potvrzený případ nakažení. 

0 Citovat

Rušení letů kvůli tomu viru je jedna věc, druhá je, že značně poklesla poptávka a letadla jsou na některých trasách téměř prázdná, proto letecké společnosti některé lety ruší a na virus se pouze vymlouvají aby nemusely vyplácet kompenzace. 

Na Bali létala spousta lidí s čínskými aerolinkami (cca o 4.000 Kč levnější) a to spojení je teď pozastavené. Navíc výskyt viru tam je otázka několika dnů, možná hodin.

0 Citovat

mikir napsal(a):

 Takze AB  a ta slavna Bezpecnostni rada statu a Ministr zdravotnictvi poskodil Brno a Prahu a  EK nemela dost odvahy jim to zatrhnout ..

Panebože, ty jsi fakt trotl.

0 Citovat

[citace="DimikUK"]


Takze jsi jako obvykle nemel pravdu. Zakaz plati navzdory tvemu fantazirovani...


Nebyl jsem sam , ani Roimana4  nic nevedel  a jeste vcera  sly letenky koupit a byly tu nazory ze EK to zatrhne  ,mimochodem dneska prileti  leteadlo z Bergama jeste  a plno lidi je auty v Italii na lyzich ,takze  to cele je jen a jen populismus  a je tu odkaz na easyJet ,treba zitra odleti a pak presmeruje letadlo jinam 
0 Citovat

[citace="Petr76"]

Panebože, ty jsi fakt trotl.


Vysvetlis mi proc ?  Okolni staty sever Italie litaji ,takze kdo chce tak si do te Bratislavy ,Nemecka ,Polska ,zajede a stejne tak se vrati a v pripade  ,ze tam onemocni  tak  cestou domu muze nakazit vic lidi nez je v letadle a to nemluvim o tech co tam  jsou auty ...

A neni to tedy  poskozeni Prahy  a o potapejicim se Brnu ani nemluvim
0 Citovat

Tak nam zrusili dubnove veletrhy v Hong Kongu. Mam koupene v akci letenky od Swiss, kde byla zpatecni cesta v byznys asi za 20k za kus..takze si zase ten plnohodnotny Business nezkusim :(

Jdu zkusit pozadat o zruseni letenek..myslite ze je sance ze to zrusi?

0 Citovat

Radek napsal(a):

Taky mi ted prisel email. Jde ti vratit penize? Kdyz kliknu u rezervace na "Vrátit peníze" tak mě to přesměruje na hlavní stránku a nemohu nic jinýho dělat :/

Také mi to nešlo. Kontaktovala jsem podporu a ta mi let zrušila. Akorát je podivné, že o tom nepřijde žádné upozornění. Tu diskuzi jsem si prntscreenovala, pro případ, že by na mě zapomněli.

0 Citovat

https://www.novinky.cz/cestovani...paign=null

0 Citovat

Terézia napsal(a):

Bookuje teraz vobec niekto dovolenky na obdobie pred letom? 

Mám uz tři,

1.  6.3. Barcelons

2. 23.3. Soul, Etihad A380 F, to mi dělá trošku starosti....17.3. se musim rozhodnout jestli stornovat nebo ne😟

3. Japonsko 15.4.


Ted si chci koupit USA v červenci v probihajici akci BA


0 Citovat

[citace="DimikUK"]


A jeste mas problem priznat chybu


Jakou chybu ? Ty jsi 100 % vedel ,ze to narizeni projde  kdyz podleha  schvaleni EK ?  Ano proslo jim to na 14 dni ,ale to nelze nazvat mou chybou   .Nemam vubec problem priznat kdyz  se v necem spletu ,,ale  nekde jsem snad tvrdil ze  se litat 100 % bude ?

0 Citovat

opat musim odlahcit

https://www.facebook.com/seminar...041492800/

0 Citovat

mikir napsal(a):

[citace="DimikUK"]


A jeste mas problem priznat chybu


Jakou chybu ? Ty jsi 100 % vedel ,ze to narizeni projde  kdyz podleha  schvaleni EK ?  Ano proslo jim to na 14 dni ,ale to nelze nazvat mou chybou   .Nemam vubec problem priznat kdyz  se v necem spletu ,,ale  nekde jsem snad tvrdil ze  se litat 100 % bude ?


Mikire děláš tady akorát stále ze sebe kašpara, hlavně, že ses tady nejen do mě opíral a vykřikoval něco o šašcích na ministerstvech, pamfletech a koho všechno má MOL na háku a jak to dopadlo? Že ze sebe dál děláš šaška pouze Ty.... No je to Tvá vizitka.

0 Citovat

Já se těším, kolik lidi bude sem zde psat, ze v Pátek do PRG letí letadlo ze severu Itálie. 

0 Citovat

Izrael nařídil karanténu pro cestující z Francie, Německa, Španělska, Rakouska a Švýcarska.

https://btnews.online/coronaviru...-isolated/

0 Citovat

Trošku na odlehčení. U kadeřníka v Číně:

https://www.novinky.cz/koktejl/c...i-40315548

Již brzy ve vašem městě ;)

0 Citovat

Karantena se tyka pouze izraelskych obcanu. Cestující z Číny, Francie, Hong Kongu, Itálie, Japonska, J. Koreji, Makaa, Německa, Rakouska, Singapuru, Španělska, Švýcarska a Thajska mají nyni zakázany vstup do Izraele. 




DIDAS napsal(a):

Izrael nařídil karanténu pro cestující z Francie, Německa, Španělska, Rakouska a Švýcarska.

https://btnews.online/coronaviru...-isolated/

0 Citovat

Terézia napsal(a):

Bookuje teraz vobec niekto dovolenky na obdobie pred letom? 


O 2 tyzdne Oslo,

na Velku Noc Stockholm,

zaciatkom Jula Japonsko.

0 Citovat

[citace="eremi"]


Mikire děláš tady akorát stále ze sebe kašpara, hlavně, že ses tady nejen do mě opíral a vykřikoval něco o šašcích na ministerstvech, pamfletech a koho všechno má MOL na háku a jak to dopadlo? Že ze sebe dál děláš šaška pouze Ty.... No je to Tvá vizitka.


ano eremi je to moje vizitka  a ty ,DimikUK , Petr76 asi mate  radost ,ze jsem prohral ,,ovsem kdyby to EK  nepovolila  tak byste ani jeden ani nepipli ,ani vy ani ja jsme nemohli vedet jak to dopadne ,takze uplne v klidku ,kazdy muze mit svuj nazor a vubec ted nejde o O Learyho, nebo Ryanair  ,nakomec  pro Ryanair neni CR v jeho objemu zas az tak dulezita ,.takze  klidne ty lety na 14 dnu ozeli lehce ,navic jiste  vi o panice co se v CR sirii a proc by lital s  poloprazdnym letadlem
0 Citovat

Michal preco si stale menis profilovku?

Raz si v maske a o par hodin tam mas letadilka :)

Nazad k virusu

Dnes nam v robote rozdali dezinfekciiu a museli sme si nou ocistit mys, skener, monitor, klavesnicu.

Sa bojim ist zajtra aj do roboty, co si zas vymyslia.

0 Citovat

Vlastne v robote ti prikázali urobiť to, čo by si mal robiť automaticky a pravidelne sám od seba:))

U nás by mohli kontrolovať, či si ľudia po sraní umývajú ruky... Aj to by sa niekto sťažoval je diktát Bruselu a konšpiráciu výrobcov mydiel:))

0 Citovat

Michal napsal(a):

Karantena se tyka pouze izraelskych obcanu. Cestující z Číny, Francie, Hong Kongu, Itálie, Japonska, J. Koreji, Makaa, Německa, Rakouska, Singapuru, Španělska, Švýcarska a Thajska mají nyni zakázany vstup do Izraele. 

Primo izraelsky Haaretz pise, ze ani cizim statnim prislusnikum neni vstup odepren, pokud jsou ochotni podstoupit karantenu. Byl by k dispozici nejaky duveryhodny zdroj uvadejici, ze by cizi statni prislusnici pri priletu z tech zminenych zemi meli opravdu zakaz vstupu a nemohli podstoupit karantenu stejne jako obcane Izraele?

https://www.haaretz.com/israel-n...-1.8627580

0 Citovat

První vlaštovka, Fly BE to nedalo. 

0 Citovat

Druid napsal(a):

Primo izraelsky Haaretz pise, ze ani cizim statnim prislusnikum neni vstup odepren, pokud jsou ochotni podstoupit karantenu. Byl by k dispozici nejaky duveryhodny zdroj uvadejici, ze by cizi statni prislusnici pri priletu z tech zminenych zemi meli opravdu zakaz vstupu a nemohli podstoupit karantenu stejne jako obcane Izraele?

https://www.haaretz.com/israel-n...-1.8627580

Tak ale to se píše i v těch zprávách na našich webech, že vstup občanů jmenovaných zemí je zakázán pouze v případě, že nebudou schopni absolvovat po příletu 14 denní karanténu.

0