Všechy zdravím, už delší dobu sleduji cestujlevne, ale nikdy jsem se nijak nezapojovala, do té doby, než mě k tomu dokopala má bakalářská práce. Já sama ráda cestuji na vlastní pěst, a proto jsem si to vybrala jako téma mé práce. Zajímalo by mě, proč tak cestujete vy?  Budu ráda za vaše názory :) PS: Všem děkuji za účast v dotazníku :)  .

Proč vlastně cestujete na vlastní pěst?

Založila ve fóru Co se nevešlo

Čtu jen příspěvky kratší než 5 řádků a i tak je to sranda :-)

Cestovkám a delegátům nic nezávidím, jejich úspěch určuje trh. Zorganizovat na vlastní pěst delší poznávací dovolenou i jen sám pro sebe je spousta práce (nejezdím naslepo bez představy kde a co..), organizoval jsem i poznávací výlet pro pouhých 6 chlapů a to už chce nějaké "velení".

0 Citovat

Já těm průvodcům a delegátům také nezávidím, chce to někdy svatou trpělivost.

Z mých zkušeností organizovat něco pro více lidí je očistec a dělám to opravdu nerad a to i pro lidi, které znám. Každý rok jsem zařizoval týden lyžování v Savojských Alpách a každý rok řešil pořád dokola ty stejné kraviny (nejčastěji proč nejde vrátit nevratná záloha za apartmán).

Chápu lidi, co se tím vůbec nechtějí zabývat. Ať se stará někdo jiný, oni si jsou ochotni zaplatit za svůj klid a za čas, kdy nic řešit nemusí.

0 Citovat

a nejlepsi jsou ti co si tady jen honi triko - vsude cestovali 2x znaji 8 reci vsechno vzdy vyresi a vse vedi nejlepe

0 Citovat

A kromě nich jsou tady truhlíci, kteří neumí žádný jazyk, nejsou schopní/ochotní si nic zorganizovat, takže nejlepší strategií je zaútočit na ty první.... klasický český přístup, že. Paralela s životem v této zemi a politickou situací zde čistě náhodná :-) A to jsme na cestovatelském fóru, kde by jeden očekával výskyt truhlíků menší než v průměru;-)

0 Citovat

Truhlik napsal(a):

a nejlepsi jsou ti co si tady jen honi triko - vsude cestovali 2x znaji 8 reci vsechno vzdy vyresi a vse vedi nejlepe

Pak jsou tu takoví, co byli jen na Slovensku a v Chorvatsku... ;)

0 Citovat

Truhlik napsal(a):

a nejlepsi jsou ti co si tady jen honi triko - vsude cestovali 2x znaji 8 reci vsechno vzdy vyresi a vse vedi nejlepe


Je to marny, je to marny, je to marny...

0