Přesouvám z vedlejšího vlákna. Výsledky sem dám, až se sejde větší počet odpovědí. mikir napsal(a): Skoda ze to nechces sledovat me napada takove hlasovani kolik je tady tech ,kteri to nevidi tak, jako ze jsem beznadejny idiot ,debil ,vul a ja nevim co jeste https://www.survio.com/survey/d/...9Q1G0F8H3A  .

Mikirův svět

Založil ve fóru Co se nevešlo

mikir napsal(a):


V CR to taky skocilo , o  stadni mentalite nic psat nebudu, akorat ze ti co mi vycitaji kafomlynek se  chovaji naprosto stejne ,stale cisla o poctu zemrelych ,bez presneho rozboru na co zemreli  a jestli trpeli pred nakazenim nejakymi nemocemi 

Navic muzou byt lide ,co se citi uplne zdravi a pritom maji skrytou zavaznou nemoc  a spousta lidi nebeha k doktorovi  s kazdou blbosti a prasky nebere ...

K tem cislum si muzeme rict treba neco 19. dubna ,kdy ma v Irsku skoncit soucasne opatreni ,v CR uz ted Prymula a spol rikaji ,ze nouzovy stav v pulce velikonoc neskonci ...


 


19. dubna se ti tak leda všichni vysmejou, že opatření pokračují ba pravděpodobně se zprisni. Mimochodem tipnes kdy se UK rozpadne vláda?



0 Citovat

Libor_S napsal(a):

Mikire, nepřeju ti nic zlého, ale musím upozornit, že právě pozdní a polovičatá opatření velmi brzo přivedou Irsko do situace Itálie. Za poslední týden byl nárůst známých případů v ČR na 2,5-násobek, zatímco v Irsku na 3,3-násobek (ke včerejšku to bylo dokonce na 4,3-násobek). To je téměř stejný nárůst, jako měla Itálie (tam 3,6-násobek) při stejném počtu případů na počet obyvatel, což bylo během dne 15.3. Tj. jste tam asi 11 až 12 dní opožděni za Itálií a hrabství Cork má nejvíc případů po Dublinu. V počtu mrtvých má Irsko větší zpoždění za Itálií (na počet obyvatel jako Itálie 7.3.), což je dané pozdějším nástupem a že Itálie byla extrém v rychlém zasažení starých a nemocných.


Dekuji za upozorneni  ,nepopiram ho, jen myslim,. ze Italie nebo Spanelsko  je extrem ,ovlineny mnohymi dalsimi vlivy 

Jinak neziju v hrabstvi Cork ,ale v hrabstvi Waterford  a je naprosto samozrejme ze  Dublin a Cork ma nejvetsi nakazu .protoze  jde o nejvetsi mesta v Irsku 

Procentni porovnani  bude mozna presnejsi  porovnat  Dublin s Prahou  a Cork  s Ostravou ,asi bude na tom Dublin a Cork hure , ale nebude to takovy rozdil, jako kdyz to eremi prepocetl na pocet obyvatel jako celek 

0 Citovat

gg.bn napsal(a):


 


19. dubna se ti tak leda všichni vysmejou, že opatření pokračují ba pravděpodobně se zprisni. Mimochodem tipnes kdy se UK rozpadne vláda?




Mozna vysmeji , nejsem vestec a nemam kristalovou kouli ,UK me nezajima  ,Borisovi jsem nefandil .protoze mam nazor ,ze odthrnout se od EU byl nesmysl ,soucasna situace vlade UK urcite neprospeje ,navic jim bezi lhuta s vyjednanim dalsich podminek a to je ted asi na mrtvem bode a nikdo to neresi 

0 Citovat

mikir napsal(a):


Mozna vysmeji , nejsem vestec a nemam kristalovou kouli ,UK me nezajima  ,Borisovi jsem nefandil .protoze mam nazor ,ze odthrnout se od EU byl nesmysl ,soucasna situace vlade UK urcite neprospeje ,navic jim bezi lhuta s vyjednanim dalsich podminek a to je ted asi na mrtvem bode a nikdo to neresi 


Já také ne, jen nemam ve zvyku popírat evidentní fakta...

0 Citovat

Jeste udaj z dneska   Dublin 56 %  vsech nakazenych .Cork 11% ,predpokladam, ze dalsi mesto bude Limerick  a tim bude zhruba  3/4 vsech nakazenych v Irsku,  v tech mestech ,treba nejaka prisnejsi opatreni zustanou ,ale celeho Irska se to asi tykat nebude 

Ale muze to byt jinak  ,to nepopiram , jen to nijak nehrotim nejakym hystercenim a jsem v pohode a proste to porad spis zlehcuju , nic vic 

Hlavne se porad domnivam ,. ze to staty EU mohou temi zakazy, opatrenim, resit  mesic .max dva a na vic nebudou penize 

Uz se dnes o tom dohadovali misto 2 hodin  4 hodiny  a k dohode nedospeli  

0 Citovat

Mikire... hele a nenapadlo tě, že bys mohl - až ti skončí karanténa - pomoci jako dobrovolník, abys pořád jen nenatahoval ruku?. Jseš přeci "Ir"a zrovna teď by Irsko pravděpodobně uvítalo nějakou pomoc!? 

0 Citovat

https://www.volunteer.ie/about-u...-covid-19/

Kdyby náhodou...

0 Citovat

Smula .patrim prece do nejohrozenejsi skupiny  -)) a ted uz mam sedet doma ..magori ( myslim Iry  co se nechali zblbnout  tim vseobecnym silenstvim )

0 Citovat

mikir napsal(a): Smula .patrim prece do nejohrozenejsi skupiny  -)) a ted uz mam sedet doma ..magori ( myslim Iry  co se nechali zblbnout  tim vseobecnym silenstvim )

To byla jen řečnická otázka... fakt mne ani na chvilku nenapadlo že bys mohl překročit svůj stín. Tak se prosím zkus aspoň chovat trochu zodpovědně, ať  nazabíráš ve špitále místo opravdovým Irům, kteří do systému celý život přispívali.

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

To byla jen řečnická otázka... fakt mne ani na chvilku nenapadlo že bys mohl překročit svůj stín. Tak se prosím zkus aspoň chovat trochu zodpovědně, ať  nazabíráš ve špitále místo opravdovým Irům, kteří do systému celý život přispívali.

  

Ja jsem prispival asi  15 let ,proto mam i narok na irskou penzi

0 Citovat

mikir napsal(a):

  

Ja jsem prispival asi  15 let ,proto mam i narok na irskou penzi

Ty 15 ale jiní 50. Tak na to mysli.

0 Citovat

Něco k těm oslavovaným Irům


https://www.novinky.cz/zahranicn...paign=null

0 Citovat

Tak je rozdil  Dublin a  vesnice s  1000 obyvateli  i s okolnima  farmama ,,, a asi by plivnul jen jednou a prisla by takova nakladacka  ze by nevedel ci je ...

0 Citovat

Tak to bych chtěl vidět :)  myslím, že by jsi byl hodně prekvapenej.

0 Citovat

Tak i kdyz me letos bude  63,  tak jako aktivni  sportovec  ( zavodni sjezdove lyzovani  plus zavodni plavani a pak profesionalni trener lyzovani )  , mam pomerne dobrou kondicku a to tady neni ta banda  anglickych  teenageru co s nima mela problem i  poilicie ..i  kdyz je jasne ze Irove se umi rvat  a kdyz jsem delal jeste v Ostrave na koupalisti plavcika  ,tak si nedovolili nic ani cigosi 

A  tady by si to ani mistni nedovolili , kdyz tu ziju tak dlouho a znaji me 

0 Citovat

Asi to nebude tak růžový v tom Irsku, když i tento opravdový Ir volá po armádě v ulicích.  Nebo taky neví, která bije a  stačí jen pár doporučení a žádné zákazy dle "opravdového Ira"?

https://www.sport.cz/ostatni/boj...ull#hp-sez

0 Citovat

Tak boxeri  a podobni bijci  maji casto dost vygumovane mozky 

0 Citovat

Protože nabádá k dodržování nařízených opatření a aby se neporušovala, aby se ta země z toho co nejdříve dostala, tak má vygumovaný mozek? A jsi si tím jistej?

0 Citovat

Myslel jsem to vseobecne ,nabadat muze k cemu chce, porad to je jeho subjektivni nazor

Ty opatreni , mozna trosku vse pribrzdi ,ale nelze  neprodysne uzavrit vse , takze se to stejne bude sirit 

Zatim v Evrope uz zustala jedina zeme s opacnym nazorem  a to Svedsko , vlastne dve  Belorusko , Lukasenko  taky kolem nic nevidi ,,,

0 Citovat

Mikire co teď děláš, když se moc nelítá? Sedíš doma nebo cestuješ po Irsku?

0 Citovat

Sali litam mezi Irskem a CR  a zase zpet a pak mam vzdycky 14 dnu karantenu ,zvazuju ze dame Kanary ,ale jeste vyckame  bud na listopad, nebo pak na Silvestra Spanele jsou sice hystericti  v rouskach ,ale maji jen formular bez testu a bez karanteny a zpet by se videlo  Irsko znam za 18 let pobytu pomalu lepe nez CR ,tak me to moc nelaka uz ,.navic ted  uz ma Irslo level 3,tedy narizeni  zustat ve svem kraji ,samozrejme me Co Waterford poskytuje mnoho hezkych prilezitosti k navsteve ruznych atraktinich mist ,zejmena plaze jsou jedny z nejlepsich a hlavne teplejsich nez treba na krasnejsim zapadnim pobrezi 

0 Citovat

Pod rouskou hysterie s coronavirem se zapomina  na problem hranic mezi UK a Irskem , ale termin se blizi, koho to zajima zde je k tomu  uvaha 

https://www.irishtimes.com/news/...-1.4347975

Severni Irsko ma hezke oblasti a bylo by fajn kdyz by se ostrov sjednotil a stal se soucasti  EU i kdyz dopusud nebyl vlastne problem, hranice neexistovala , jen misto eura jsou  libry 

0 Citovat

Mikirové to holt nemají na světě jednoduché. 😊 https://en.wikipedia.org/wiki/Karbi_people

0 Citovat

Jak se zda , zacina byt pravda to, co jsem dostal jako vzkaz na  SZ  ,ze tedy pokud nenadzvednu  svym  prispevkem  ze zidle kastu , tak zacina byt mrtvo a nuda 

AKTUÁLNÍ TÉMATA

  • Boeing 737 Maxpřed 4 hod
  • Praha (PRG)před 4 hod
  • … voda hučí po lučinách, bory šumí po skalinách …před 6 hod
  • [LO] Ostrava - Praha 635 Kč OWpřed 8 hod
  • Madarskopřed 16 hod
  • Fórum - nechat v chaosu nebo..?před 24 hod
  • Coronavirus - zachovajte panikupřed 1 dny
  • UVOLŇOVÁNÍ restrikcí a cesta k normálupřed 1 dny
  • Lufthansapřed 2 dny
0 Citovat

A je to špatně?

0