Na lastminute.com mam voucher na akykolvek let v hodnote 516 eur platny do 24/4/2020 s tym, ze nie je ohraniceny termin odletu. Ponukam za 400 eur.  .

Voucher na lastminute.com

Založil ve fóru Slevové kupóny a vouchery

kajman napsal(a):

Lastminute mi nabizi 3 moznosti:


cestovni kredit (crédito de viaje) coz ma byt +10% nad zaplacenou cenu

bono ve vysi zaplacene ceny

vratka na kartu (samozrejme -30 eur jako jejich poplatek  na co maji bohuzel dle podminek narok), takze by z ceny letenky moc nezbylo


Nemate nekdo stejne moznosti a hlavne podminky v anglictine. Ackoliv spanelsky rozumim velmi dobre, tak pri cteni podminek pro kredit a bono mam dost otazek (ani rodily mluvci z toho neni uplne chytry).

A čo by si ako chcel ešte za možnosť? Tak buď ten kredit alebo vrátiť na účet s -30€. Oni bežne cenu letenky dotujú a zarábajú potom takýmto štýlom. Pár krát s nimi možno naoko vyd*beš, ale oni si to potom takto pekne dvojnásobne získajú naspäť na zrušených alebo zmenených letoch.

0 Citovat

sexiakcie napsal(a):

Ach boze ludia, zozerte ma. Asi nepoznate podmienovaci sposob slovicka AK. Dohodnut sa s niekym z Ceska na zaslani penazi na ucet atd. asi nie je na 5 min.


Dalsich komentarov sa uz prosim zdrzte. Vdaka



Nevim jestli to brat jako urazku Cechu, ze jsou obecne tak neschopni, ze neumi poslat SEPA platbu na Slovensko, nebo je problem na strane prijemce? 

:)

0 Citovat

MoonEclipse napsal(a):

A čo by si ako chcel ešte za možnosť? Tak buď ten kredit alebo vrátiť na účet s -30€. Oni bežne cenu letenky dotujú a zarábajú potom takýmto štýlom. Pár krát s nimi možno naoko vyd*beš, ale oni si to potom takto pekne dvojnásobne získajú naspäť na zrušených alebo zmenených letoch.


Ja bych ani jinou moznost nechtel, jen bych rad rozumnel dukladne jejich podminkam, protoze vim jake to jsou jebky.

Trochu jsem se pustil do hledani a lidi co zvolili bono nebo kredit minuly tyden jeste zadne nedostali. Coz byla jedna z nejasnych veci. Dale u kreditu se pise ze platnost bude v podminkach az ti prijde, atp.

Klienti zejmena z UK psali, ze pri platbe paypalem tu platbu rozporovali, a ze LM jim vratilo komplet cenu pod prislibem zruseni rozporovani platby. Nekteri tam vazne oteviraji soudni spory...jedna se ale vetsinou o balicky dovolenych v cene tisicu liber...

0