PRŮLOM! Vláda zrušila hanebný a ve světě unikátní zákaz vycestovat vlastním občanům. Využijete této možnosti a navštívíte třeba Vídeň?  " Po zrušení zákazu volného pohybu osob bude možné opět cestovat do zahraničí, dosud to bylo až na výjimky zakázáno. Podle Vojtěcha přitom budou platit stejná pravidla jako pro pohyb po Česku. „Pokud se člověk vrací, tak buď musí být covid negativní prokázaným testem, nebo musí absolvovat čtrnáctidenní karanténu, “ uvedl Vojtěch. Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/doma...omaci_aug" Snad v tomto vlákně budou dobré zprávy rychle přibývat :-)  .

UVOLŇOVÁNÍ restrikcí a cesta k normálu

Založil ve fóru Co se nevešlo

Michal napsal(a):

Hezký seznam cestovních restrikcí do UK. Zatím tam chybí Španělsko.

https://www.independent.co.uk/tr...76998.html

 

Saskarna, vzdyt je ta mutace vsude rozlezla. UK mela mlcet jako Cina v lednu a unoru a ted by nebyla za tu spatnou.

0 Citovat

To je ten rozdíl mezi diktaturou a demokracii. Nevím teda v čem ma byt "za spatnou",ale jistě by se dohledal puvod,třeba nakonec nebude ve VB. Uvidíme nakolik je to zbytečná panika,sam jsem zvědav...

0 Citovat

eremi napsal(a):

To je ten rozdíl mezi diktaturou a demokracii. Nevím teda v čem ma byt "za spatnou",ale jistě by se dohledal puvod. Uvidíme nakolik je to zbytečná panika,sam jsem zvědav...

 

V tom ze o Cine ted uz nikdo nemluvi a Cina sama se ted tvari jako nevinatko. Puvod nemusi byt vubec v UK, proste jen sekvencuji vice nez kdokoliv v Evrope. 

0 Citovat

Tak uz i u nas zakaz uk priletov od polnoci na tri dni

0 Citovat

danny napsal(a):

Tak i u nás celekem fraška.... ještě dopoledne všechny společnosti prodávaly letenky do/z Velké Británie (některé doteď). Ryanair se ještě rozhodl odletět (zpět prázdný), ČSA už lidem řeklo před odletem sorry, zrušeno. Pak si něco plánovat...

Proc by Ryanair odletel prazdny  ,jednak neni zakaz letu z CR do Britanie a pak to narizeni pro prilet  je platne od 12.00  FR mel odlet  jak vidim na odletech 11.24  (11.30 )  spis se opet predvedlo svuj pristup  CSA  ktery odlet  11.40 zrusilo 

Prilet FR  v 15.50 uz je zruseny  stejne jako pak v 16.40  CSA  

0 Citovat

Já už na ty depresivní zprávy nemám náladu, asi si pustím nějaký katastrofický film pro její zlepšení.

0 Citovat

Třeba z cestovatelského prostředí - cesta vlakem :-) https://www.csfd.cz/film/412644-...u/prehled/

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Já už na ty depresivní zprávy nemám náladu, asi si pustím nějaký katastrofický film pro její zlepšení.

Myslíš Nákazu nebo Resident Evil? 🙊

0 Citovat

Možná něco optimističtějšího - Smrtící epidemie?

Z cestovatelských pak Boeing 747 v ohrožení, nebo Con Air pro příznivce tvrdších přistání.

0 Citovat

Indicka exotika

Https://m.imdb.com/title/tt8941440/

0 Citovat

Já zrovna nedávno koukala na "How it ends". Méně známe, občas tomu sice padá řetěz, ale atmošku to má slušnou ;)

0 Citovat

baca12 napsal(a):

Tak uz i u nas zakaz uk priletov od polnoci na tri dni

lety se stale do blavy prodavavaji .... a polevnu.

0 Citovat

mikir napsal(a):

[citace="danny"]Ryanair se ještě rozhodl odletět (zpět prázdný)

Proc by Ryanair odletel prazdny  ,jednak neni zakaz letu z CR do Britanie a pak to narizeni pro prilet  je platne od 12.00  FR mel odlet  jak vidim na odletech 11.24  (11.30 )  spis se opet predvedlo svuj pristup  CSA  ktery odlet  11.40 zrusilo 

Prilet FR  v 15.50 uz je zruseny  stejne jako pak v 16.40  CSA  

[/citace]

 

Cemu nerozumis na vete ze leti z Londyna do Prahy Ryanair prazdny ?

0 Citovat

Tak ted se něco dozvis :)))

0 Citovat

Mikir je eremiho alter ego, uz je to jasne.

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Já už na ty depresivní zprávy nemám náladu, asi si pustím nějaký katastrofický film pro její zlepšení.

To já mohu doporučit oblíbené ruské filmy:

Čekisk (1992) a Gruz 200 (2007).

0 Citovat

Bič boží napsal(a):

Mikir je eremiho alter ego, uz je to jasne.

Odhalil jsi me a nerus,musím napsat minimálně půl stránky v dementštině :)))

Jinak k tématu,schválení vakcíny pozitivni zprava,byl bych ale rad,kdyby se zároveň začala řešit, minimálně na evropské úrovni, koordinace uvolnění cestování pro očkované jedince.

0 Citovat

Vsak se uz resi, priprchlici stale priplouvaji. Ti zadne restrikce neresi😂

0 Citovat

Danny,na Stansted jsem se nedival,ale do Prahy  zadny  let  Ryanairu nebyl psany dopoledne na priletech Prahy  jen odlet v tech 11.30. z Prahy, tak nevim, a  dalsi uz byl zruseny , takze z ceho usuzujes , ze letel  prazdny , nemyslim z Londyna  (z toho nic nepriletelo ) ,ale z Prahy  odlet ten poledni   

Pozitivni zprava k vakcine  muze byt akorat pro blazny co se tim neproverenym svinstvem nechaji naockovat  ,ale mozna ze propagatori se ockuji jen placebem  

0 Citovat

Ryanair odletel na STN a vratil se do Prahy prazdny (protoze zakaz), British Airways take priletely prazdne a odvezly jen cestujici z Prahy. Zitra je Ryanair STN a EDI zrusen, a pravdepodobne zrusi celou GBR az do konce roku. British Airways zatim chteji letat do Prahy prazdne a vozit lidi jen odsud, stejne tak easyJet. CSA zruseno do konce roku. Tak uvidime, meni se to kazdou chvili.

0 Citovat

Liborek napsal(a):

[citace="Ahmad Masúd"]

Takže zbývá snad jen Srbsko a Ukrajina.

Ukrajinská vláda plánuje lockdown hned po skončení pravoslavných Vánoc.

[/citace]

 

Ještě jde Bulharsko. Střediska otevřenáé, hotely taky, jediné co je blbé, že restaurace jen výdej z voken. A není z toho jasné, zda hotely mohou jet i se stravováním či bez. 

 

0 Citovat

mozno je to tak ako na Slovensku na jar a asi aj teraz, jedlo na izbu

0 Citovat

CSA má dnes zvláštní odlet z LHR 😁

0 Citovat

Toliko k tomu saskovani ohledne zakazu z UK


screenshot-20201223-133001.png

0 Citovat

tonic napsal(a):

mozno je to tak ako na Slovensku na jar a asi aj teraz, jedlo na izbu

Pokud nepřitvrdí, tak poletím i kdybych měl být jen na potravinách ze sámošky :-)) Luftwaffe má ceny více než přijatelné a tady doma za chvíli nepůjde koupit ani bota nebo zimní bunda. 

 

0