Ahoj, nejel teď někdo do Slovinska po 7.7.? Zajímalo by mě, jestli je stále třeba mít potvrzení o ubytování? Také jsem se dočetla na stránkách jednoho kempu, že všechny kempy momentálně požadují rezervace předem, je to pravda? Díky  .

Slovinsko

Založila ve fóru Co se nevešlo

5 reakcí

Ahoj, nejel teď někdo do Slovinska po 7.7.? Zajímalo by mě, jestli je stále třeba mít potvrzení o ubytování? Také jsem se dočetla na stránkách jednoho kempu, že všechny kempy momentálně požadují rezervace předem, je to pravda? Díky

0

taky se připojuju s dotazem  a to na čestné prohlášení. Dle MZV ČR se týká jen osob s pobytem v SM kraji. Mě zajímá, jestli jej náhodou Slovinci nevyžadují od všech z ČR.

0 Citovat

mmksvestky napsal(a):

taky se připojuju s dotazem  a to na čestné prohlášení. Dle MZV ČR se týká jen osob s pobytem v SM kraji. Mě zajímá, jestli jej náhodou Slovinci nevyžadují od všech z ČR.

Ja jsem si pro jistotu prohlaseni vytiskla, to se uveze:)

0 Citovat

poprosím o zkušenost, nebo názor na průjezd do Rakouska ze Slovinska. Na Novinkách píšou, že přes hranice ze Slovinska nebo Maďarska budou vyžadovat z rizikových států test.

Na stránkách MZV ČR jsou staré informace, stejně tak na Rakouských stránkách. Našel jsem nějaký seznam zemí, které by měly být "bezpečné", ale možné jsem se špatně díval, ale třeba Chorvatsko jsem tam neviděl, takže asi bude dost lidí překvapených, že budou muset jet jinudy.

Jedeme (snad) zítra do Slovinska, ubytování zaplacené a samozřejmě potvrzení mám. Jedná se mě spíš o to, jak to Rakušáci kontrolují a co při kontrole vyžadují.

Dík
0 Citovat

My jeli předevčírem stopem v autě s italskými značkami z Rakouska, na hranicích do jednoho pruhu a asi náhodné kontroly. Nás ale nestavěli, takže bez problémů. 

0 Citovat

dík

0
5 reakcí