Ahoj, trochu jsem se nechali inspirovat Kazmou (já vím), a při šílených cenách za ubytování v Chorvatsku koukáme trochu dál, konkrétně na Zanzibar. Přemýšlíme o odletu už příští týden. Nemůžu ale vůbec dohledat, jak je to při návratu zpátky, musí si človek udělat test na letišti, nebo nastoupit do karantény?  (Právě u Kazmy jsem si žádných restrikcí nevšimla, ale je mi jasné, že na Instagramu není všechno :D)  Případně je nějaká země s teplým podnebím a mořem už takto otevřená? Kromě Malediv?  A nemáte někdo stejný nápad?  Díky moc!   .

Zanzibar - aktuální situace

Založila ve fóru Co se nevešlo

0 reakcí

Ahoj, trochu jsem se nechali inspirovat Kazmou (já vím), a při šílených cenách za ubytování v Chorvatsku koukáme trochu dál, konkrétně na Zanzibar. Přemýšlíme o odletu už příští týden. Nemůžu ale vůbec dohledat, jak je to při návratu zpátky, musí si človek udělat test na letišti, nebo nastoupit do karantény? 


(Právě u Kazmy jsem si žádných restrikcí nevšimla, ale je mi jasné, že na Instagramu není všechno :D) 


Případně je nějaká země s teplým podnebím a mořem už takto otevřená? Kromě Malediv? 


A nemáte někdo stejný nápad? 


Díky moc! 

0
0 reakcí