Ahoj, Letenky už jsou na jména registrované ale určitě jdou přes customerservice přepsat, tudíž prodávám 2 letenky do Barcelony společnosti Vueling 15 září odlet Praha 21:25 -> Přílet Barcelona 23:59 19 září odlet Barcelona 18:15 -> Přílet Praha 20:45 V ceně je 10kg příruční zavazadlo, já na to mám cabin zero batoh. Původní cena 221 eur, nechám za 200 eur. Díky  .

Prodám 2 letenky do Barcelony 15-19 září

Založil ve fóru Cestovatelský bazar

8 reakcí

Ahoj,

Letenky už jsou na jména registrované ale určitě jdou přes customerservice přepsat, tudíž prodávám 2 letenky do Barcelony společnosti Vueling

15 září odlet Praha 21:25 -> Přílet Barcelona 23:59

19 září odlet Barcelona 18:15 -> Přílet Praha 20:45

V ceně je 10kg příruční zavazadlo, já na to mám cabin zero batoh.


Původní cena 221 eur, nechám za 200 eur.


Díky

0

To tady dlouho nebylo ...

0 Citovat

Na co narážíte? Bohužel slečna, která semnou měla letět nemůže a já nemám sílu a náladu hledat náhradu.

0 Citovat

a) ta změna jména je tak drahá, že i kdyby byly zadarmo, nikdo je nemůže chtít

b) žádný Vueling 15. ani 19. mezi Prahou a Barcelonou nepoleti


P. S. Tomu říkám štěstí si moci požádat o refund (voucher) 😇

0 Citovat

Změna jména od 50 €  + cenový rozdíl.

0 Citovat

Už jsem od Vuelingu jednou dostal kredit, za ten kredit jsem tyhle letenky pořídil.


Nepoletí? Tak to mužu počítat opět s převedením na kredit, sleduju aktuální dění ve světě a nevidím nic konkrétního s Barcelonou (Španělskem)
0 Citovat

Já bych to nerozváděl, ale za 1 letenku naprat 110€ do Vuelingu na Barcelonu v této době zaslouží uznání 👍. Od včera jsou jednosměrky v akci za 21,99€ s flexem zdarma. 

0 Citovat

Kupoval jsem je myslim v květnu...

0 Citovat

Adam Rymarczyk napsal(a):

Nepoletí? Tak to mužu počítat opět s převedením na kredit, sleduju aktuální dění ve světě a nevidím nic konkrétního s Barcelonou (Španělskem) 


Konkrétně. Do Prahy létají (zatím, jestli nebudou dál rušit) 3x týdně, v zmíněná data ne.

0
8 reakcí