Ahojte, vedeli by ste mi prosím poradiť, akú sim kartu si kúpiť v USA? Som tu na 9 mesiacov. Zatiaľ som natrafila len na karty, ktoré majú mesačný poplatok a za ten ponúkaju väčšinou unlimited hovory, smsky atď (najlacnejšie som našla toto http://www.ultra.me/ ). Ja by som chcela skôr niečo na spôsob kreditu. Kde mám nabitú sumu a z tej sa mi strhne to, čo prevolám. Data nepotrebujem, ani international hovory/smsky. Chcem to hlavne na to, aby sa mne mohol niekto dovolať, občas napísať nejakú smsku, prípadne zavolať. Existuje tu vôbec niečo také? Ďakujem za rady  .

Sim karta - USA

Založila ve fóru Co se nevešlo

tonic napsal(a):

Byli jsme v USA v květnu 2018 a kupovali jsme si Tourist plan od T-mobile. Stálo to nějakých 30 USD + daň. 



A to jste kupovali u nas na pobocce nebo az v Usa?

0 Citovat

ještě jednou...

tonic napsal(a): Byli jsme v USA v květnu 2018 a kupovali jsme si Tourist plan od T-mobile. Stálo to nějakých 30 USD + daň.   

0 Citovat

@Alena, riešte to až v USA. Netreba chodiť do pobočky T-mobile v Hustopeče s dolármi v ruke:)

0 Citovat

https://www.h2owirelessnow.com/plan/monthly

https://www.ultramobile.com/monthly-plans/


Když jedu do USA používám oba. Navíc u  UltraM. volání na mobily do ČR zdarma a u H2O na pevné linky do ČR zdarma.  Jeden je v sítí T-mobile a druhý v ATT.  

R.

0 Citovat

Ahoj, můžu se  optat, koupík simku Ultra i třeba v obchoďáku? Diky Janka

Když jedu do USA používám oba. Navíc u  UltraM. volání na mobily do ČR zdarma a u H2O na pevné linky do ČR zdarma.  Jeden je v sítí T-mobile a druhý v ATT.  

R.

[/citace]

0 Citovat

Pro uživatele nových iPhonů doporučuji TMobile ESIM aplikaci v appstoru, stáhnete appku, zaplatíte kartou za daný prepaid plan a jede to :D (nemusíte do obchodu, ani něco zandavat do telefonu) 

0 Citovat

Janka napsal(a):

Ahoj, můžu se  optat, koupík simku Ultra i třeba v obchoďáku? Diky Janka


Co já si pamatuji, tak ne, většinou to byli nějací malí obskurní prodejci původem z Blízkého východu:-) Konkrétní místo najdeš tady: https://www.ultramobile.com/store-locator/ Simka jde koupit i dopředu u nás třeba přes eBay.


Pokud má někdo vysoké nároky na kvalitu pokrytí a cestuje pro méně profláklých částech USA, tak mohu doporučit jedině Verizon Wireless prepaid, bezkonkureční pokrytí LTE oproti AT&T a T-Mobile, jediná nevýhoda je potřeba telefonu i v pásmu CDMA, Verizon jede LTE a zbytek sítě v CDMA, ne GSM. Telefon i simku jsem koupil na eBay za pár šušňů, většinou jedu $40 prepaid plan s 3GB dat a neomezeným voláním po Státech. Je to hlavně pro ty, co jezdí do Států častěji a na různá místa, kde ocení kvalitu pokrytí...třeba v Severní Dakotě;-)
0 Citovat

Zdravím, právě jsme se vrátil z USA a mám simku Ultra předplacenou až do 6.7. Jedná se o tarif Ultra unlimited na kterém zbylo ještě 42GB dat ( 22GB 4G a zbytek pomalejší, ale 20GB). V tarifu je volání zdarma v rámci USA a do dalších 80 zemí vč. ČR. Kartu bych nechal za cca 500, -(PC 52USD) dohoda možná. Nejlépe předání v Praze. Případně dobírkou.

0 Citovat

fucik.rob napsal(a):

Zdravím, právě jsme se vrátil z USA a mám simku Ultra předplacenou až do 6.7. Jedná se o tarif Ultra unlimited na kterém zbylo ještě 42GB dat ( 22GB 4G a zbytek pomalejší, ale 20GB). V tarifu je volání zdarma v rámci USA a do dalších 80 zemí vč. ČR. Kartu bych nechal za cca 500, -(PC 52USD) dohoda možná. Nejlépe předání v Praze. Případně dobírkou.


Měl bych možná zájem, píšu PM.
0 Citovat

Má někdo zkušenosti s čistě datovými SIMkami? AT&A prý něco má, ale do mobilů to neprodají a údajně to v nich ani nefunguje.

Případně neznáte nějaká lepší řešení než zbytečně drahé neomezené tarify? Potřeboval bych ideálně aspoň 10 GB (klidně bez volných minut a SMS), aby mi to vystačilo na celý měsíc.

UPDATE: Zkusil jsem StraightTalk z Walmartu a mohu jen doporučit. Neomezené volání, SMS a mraky internetu za pěkné peníze. 25 GB za 45 USD, unlimited data (tj. 60GB a pak zpomalení) za 55 USD. Případně mají unlimited data s voláním do zahraničí za 60 USD.

0 Citovat

Dobrý den,

zkoušel někdo objednat SIM kartu před odletem? Tedy do Čech? Letíme v únoru do NYC a chtěli bychom si z letiště objednat Uber a to bez dat asi těžko udělám a na letištní simkarty jsem nenašla moc kladne recenze. 

Děkuji za odpověď.

0 Citovat

Wifi?

0 Citovat

Pokud opravdu potřebujete internet ihned po příletu, dá se použít simka od MTX Connect - za 5eur vám ji pošlou až domů a je tam přednabitý kredit na cca 500MB dat. Pokrytí v mnoha zemích po celém světě. 

0 Citovat

Koupil jsem z ebay.de od německého prodejce, do týdne jsem jí měl doma, odkaz na předchozí stránce. Vše bylo ok, stačila vložit do telefonu a aktivovala se, 6gb za 600Kč. Někteří prodejci jí musí aktivovat sami, takže jim je nutné poslat datum aktivace, vše mají v popisu. Já se na ně nechtěl spoléhat, tak vzal s aktivací po vložení.

0 Citovat

díky za info, netušíš prosím jak dlouho vydrží neaktivovaná? chtěl bych ji koupit teď , letím v květnu. vydrží to?

0 Citovat

a preco chces kupovat teraz, ked letis o 4 mesiace .... 

toto by tiez malo stale fungovat

https://bit.ly/LACNO_SIMka_USA

0 Citovat

Záleží na koupené simce, resp. operátorovi, Lycamobil aktivuješ přes web odkdy má platit, T-mobile se aktivovat po zapnutí tel se simkou ve státech. 

Možná chce kupovat teď aby měla jistotu že ji simka přijde a taky proto že přes ebay je to levnější než kupovat na letišti :).

0 Citovat

díky za informace a odkaz, já ještě vydržím, koupím až měsíc před.

0 Citovat

kto ma moznost esim ... nie zla volba https://www.airalo.com/united-states ;

0 Citovat

Na IDNES je dnes článek přesně o této problematice.

0 Citovat

Měl jsem jí měsíc doma, jak píše Jakub, bylo to po zapnutí telefonu se SIM ve státech, operátor AT&T. Jen se chce podívat na pokrytí, AT&T nemá prakticky pokrytí od GC po Moab (jel jsem trip po západě). 

0 Citovat

Mohl by prosím někdo, komu normálně fungovala Ultra Mobile SIMka, vyzkoušet, co mu to napíše při zadání svýho IMEI čísla sem? https://www.ultramobile.com/byop/ (IMEI se dá najít zavoláním na *#06#).


Mně to totiž píše, že je má Nokia 7.1 nekompatibilní s Ultra. Přitom bych měl mít mobil odemčenej (fungujou mi na něm SIMky od O2 i T-Mobilu), tak doufám, že je to jenom chyba v tom jejich compatibility nástroji. Nerad bych se až v USA dozvěděl, že mi ta SIMka nepojede...

0 Citovat

Mám lehčí dotaz :D Co jsem si přečetl za poslední týden, tak SIM nemá cenu kupovat na 7nocí v USA.  Stejně vše se dá pořešit v dnešní době tel. přes soc. sítě. Ale dotaz je na tu wi-fi. 

Když vlezu do nějaké rychlého občerstvení, budu se muset na tu wi-fi registrovat jako v Anglii nebo je to stejný jako v ČR, přijdu, kliknu na wi-fi a hned jsem připojený bez zbytečné registrace ? Děkuji. 

Já stejně budu v BOS a NYC, takže je zbytečný si kupovat SIM s daty. Když těch pár fotek hodím někam na net, tak většina lidí bude chrnět :D 

0 Citovat

Pokud priletite pres den na JFK, tak zajedte AirTrainem na Jamaica Station, tam na Jamaica Avenue je T-Mobile a kupte si tourist plan SIMku. A objednejte si uber odtud. 

0 Citovat

Roiman4 napsal(a):

Mám lehčí dotaz :D Co jsem si přečetl za poslední týden, tak SIM nemá cenu kupovat na 7nocí v USA.  Stejně vše se dá pořešit v dnešní době tel. přes soc. sítě. Ale dotaz je na tu wi-fi. 

Když vlezu do nějaké rychlého občerstvení, budu se muset na tu wi-fi registrovat jako v Anglii nebo je to stejný jako v ČR, přijdu, kliknu na wi-fi a hned jsem připojený bez zbytečné registrace ? Děkuji. 

Já stejně budu v BOS a NYC, takže je zbytečný si kupovat SIM s daty. Když těch pár fotek hodím někam na net, tak většina lidí bude chrnět :D 

Na většině wifi v usa je nutné zadat mail. Často jsem používal i vymyšlený, ale někdy je nutné ověření.

0