Japonsko - zákaz vstupu cizinců do konce ledna.  .

ZPŘÍSŇOVÁNÍ restrikcí a cesta z normálu

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

Jo jo, nestačím zírat, co všechno různé země vymýšlejí. Jeden test před nástupem do letadla, další po příletu. Někdy i před odletem domů. Neuznávání PCR testů jiné země, rovnou do karantény. Při budoucím cestování tohle velmi ráda vezmu v potaz. Bohužel nezákonné to není.

0 Citovat

spadla klec

0 Citovat

Kdyby jenom klec. Někomu se zhroutil celý vesmír. A bude hůř.

0 Citovat

Hlavně pro nás tady...

0 Citovat

niemndosi vesmir se mi nezhroutil dokonce ani svet a klec se da porad jeste ojebat ,poletim do Portugalska ,pak do Polska a bez hlaseni do CR  ,jenze zpatky musim mit test uz odkudkoliv  leda snad jeste  svindl pres Belfast ale to asi neni moc schudne ,,,takze ta klec vlastne je ,ale nejsem pesimista, abych myslel ze bude hur ,jednou to skoncit musi  

0 Citovat

Nezlob se mikire, ale na tebe jsem vůbec nepomyslel. 

0 Citovat

mikir napsal(a):

niemndosi vesmir se mi nezhroutil dokonce ani svet a klec se da porad jeste ojebat ,poletim do Portugalska

Není náhodou od dnešního dne v Portugalsku lockdown tj.omezený všechny služby a tak ?

0 Citovat

Nekaž prdel! Pařez Ochcávač v Portugalsku, chci cestopis!

0 Citovat

A tak pořád lepší lockodown v Portugalsku, než v Česku  (Irsku), vzhledem k tomu, jak moc se to tam dodržuje...

0 Citovat

ahoj jak je to s prestupem ve Spanesku pri ceste z Mallorky nebo Kanarskych ostrovu? PRi ceste tam budu mit platny test,takze to by melo byt bez problemu, pri ceste zpet ho nebudu mit..budu mit transfer v BCN kdy ho budu mit na dvou letenkach tj musim se znovu odbavit..je potreba test?

dekuji

Jirka

0 Citovat

taky mě to zajímá! 

0 Citovat

Bic bozi  co by jsi chtel za cestopis mozna z jedne noci  a kdyby ani ta nesla tak bezdomaci  by mi nejaky azyl urcite poskytli  holic se porad v Irsku neprovozuje 

Martin Vicha  ,no asi bude portugalsky lockdown prijemnejsi ,ale ja jsem doposud v Irsku zadny zasadni problem nemel ,ovsem ten pozadavek PCR testu je za hranou a podstatne vse meni 

Vedet presne jake jsou podminky tranzitu v BCN by taky nebylo od veci ,kdyz je to vlastne jedina trasa PRG ,kterou jeste FR  provozuje ,hlavne jestli je mozne preckat i noc na letisti ,nebo  jestli se  druhy den uz za tranzit nepovazuje  , nebo jestli  tam vyzaduji test i pri tranzitu  jako v AMS 

Pocet letenekek by na to nemel mit vliv ,porad to jsou tranzitni prestupy  i kdyz by se melo jit znovu na odbaveni  

0 Citovat

Pokud by měl někdo tip jak se dostat na rozumně na Kanary v první polovině února tak sem s tím, mě vychází jen z Prahy s dlouhými přestupy v BCN, když z Německa teď nemůžeme ..dlouhy přestup nevadí ale nechce se mi dělat dva testy:)

0 Citovat

Test nepotřebuješ, pokud neopustíš tranzitní zónu. V BCN teď všechno lítá z T1, tak by to mělo jít.

0 Citovat

Ty podrobnosti o tranzitnim prestupu jsou temer na vsech letistich popsany mizerne ,,nejspis umyslne ,protoze to je cesta jak se treba vyhnout dvema testum ,navic je tam pak polemika kdyz  nekdo chce  test 72 hodin pred odletem  ,ktery budou chtit videt na odletovem letisti a ja budu mit  druhou letenku dal do jine zeme kde test nevyzaduji 

0 Citovat

Jiri Sindelar napsal(a):

Pokud by měl někdo tip jak se dostat na rozumně na Kanary v první polovině února tak sem s tím, mě vychází jen z Prahy s dlouhými přestupy v BCN, když z Německa teď nemůžeme ..dlouhy přestup nevadí ale nechce se mi dělat dva testy:)

Já mám vyhlidnuté Vienna-Palma Mallorca 29.1. 6:15-08:40 Palma Mallorca-Gran Canaria 29.1. 10:30-12:40 ... zpátky zatím nevím :D a už je to o 20e dražší než včera :/

0 Citovat

ja koukal na to same ale s odletem 5teho..ale zpet jsou prave 20 hodinove cekacky na prestupu..normalne by me to nevadilo bych se podival po meste ale nyni ani nevim zda by me povolili cekat na letisti..:)

Z Nemecka nyni nemuzeme odletat podobne za podobnych podminek jako s Rakouska ze?:(

0 Citovat

Proč by to nešlo? Transit na/z letiště Vídeň nebo Berlín by měl být stále bez testu povolen. Ale stejně budeš mít test pro Kanáry s sebou, takže ...

0 Citovat

Proč by měl být odlet z Německa zakázaný? Něco mi uniklo?

0 Citovat

Jiri Sindelar napsal(a):

Pokud by měl někdo tip jak se dostat na rozumně na Kanary v první polovině února tak sem s tím, mě vychází jen z Prahy s dlouhými přestupy v BCN, když z Německa teď nemůžeme ..dlouhy přestup nevadí ale nechce se mi dělat dva testy:)

Tenerife z Memmingenu 6/2 za 20 éček. Tranzit přes Německo je stále možný i bez testu.

0 Citovat

jsem myslel ze ted nemohu do Nemecka i kdyz odletam treba z Berlina kdyz nemam test..z Vidne muzes odletat bez testu..asi se mam spatne info tak me prosim opravte:)

0 Citovat

mxp napsal(a):

[citace="Jiri Sindelar"]

Pokud by měl někdo tip jak se dostat na rozumně na Kanary v první polovině února tak sem s tím, mě vychází jen z Prahy s dlouhými přestupy v BCN, když z Německa teď nemůžeme ..dlouhy přestup nevadí ale nechce se mi dělat dva testy:)

Tenerife z Memmingenu 6/2 za 20 éček. Tranzit přes Německo je stále možný i bez testu.

[/citace]

moc dekuji za perfektni tip:)takze tam i zpet mohu bez testu, jen jeden test po prijezdu na kanary?

dekuji

Jirka

0 Citovat

Jiri Sindelar napsal(a):

ahoj jak je to s prestupem ve Spanesku pri ceste z Mallorky nebo Kanarskych ostrovu? PRi ceste tam budu mit platny test,takze to by melo byt bez problemu, pri ceste zpet ho nebudu mit..budu mit transfer v BCN kdy ho budu mit na dvou letenkach tj musim se znovu odbavit..je potreba test?

dekuji

Jirka

Test není potřeba a nic se pro vnitrostátní přílety nekontroluje. Teď jsem prilitl z Kanárů do Barcelony. 

0 Citovat

AlejandraS napsal(a):

taky mě to zajímá! 

 

Na příletu v Barceloně jsou zaměstnanci, kteří se všech ptají, odkud přiletěli. Pokud jde o vnitrostátní let a nebo že země bez QR kódu/testu, posílají vás nalevo rovnou do priletove haly zavazadel, ostatní vpravo na kolečko kontroly QR, testů a teploty a pak se teprve pripojuji v hale k těm, co nic nepotřebuji. 

0 Citovat

Za 14 dní letím z Berlína, tak zjistím...

Na webu https://www.einreiseanmeldung.de/#/ jsem našel toto:

Elektronický příjezdový formulář nemusíte vyplňovat v těchto případech:

pokud cestujete do Spolkové republiky Německo pouze za účelem tranzitu a nejrychlejší cestou ji opět opustíte, abyste tranzit dokončili,

Když nemusím nic vyplňovat, tak nemusím mít test, ani jít do karantény? 

0