Japonsko - zákaz vstupu cizinců do konce ledna.  .

ZPŘÍSŇOVÁNÍ restrikcí a cesta z normálu

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

No tak to tě asi nepustí do letadla, pokud nebudeš mít test. Uvidíš 14.2. třeba to klapne... i když tomu sám nevěřím.

0 Citovat

https://www.idnes.cz/zpravy/doma...omaci_misl

Heh. Že přijde s takovouhle kravinou, to se dalo čekat. Jenom doufám, že tohle neprojde, ale nedivila bych se už ničemu. Jo, bylo by to kvůli lyžařům. A vláda by se zase zachovala jako debilní bezradný učitel, který kvůli jednomu neposlušnému žákovi trestá celou třídu. Znova opakuju, že ten problém kurva dávno není v tom, co lidi dělají ve volném čase, vláda si jenom nechce přiznat, že by něco měla nařídit zaměstnavatelům.

0 Citovat

tak odlet 14.2. odsud bude bez problému, na Madeiře test zdarma po příletu. Nikdo pořádně nic neví, cestovka storno zdarma nechce, to je fakt super

0 Citovat

Alena Svobodová :

Bohužel vím ve svém okolí min. o 3 skupinkách, a to jsem po tom nijak nepídil, které pořádájí večírky apod. Pokud se toto děje v celé republice, což se děje, a to si myslím, že opravdu ve velkém, tak ti lyžaři jsou to nejmenší. Pak se divíme, že se to tady pořád točí dokola, když velká většina nic nedodržuje

0 Citovat

mil.maccza napsal(a):

Alena Svobodová :

Bohužel vím ve svém okolí min. o 3 skupinkách, a to jsem po tom nijak nepídil, které pořádájí večírky apod. Pokud se toto děje v celé republice, což se děje, a to si myslím, že opravdu ve velkém, tak ti lyžaři jsou to nejmenší. Pak se divíme, že se to tady pořád točí dokola, když velká většina nic nedodržuje

Tak ať se do prdele policie soustředí na to. Kurvy, co si v téhle chvíli pořádají večírky, si najdou způsob bez ohledu na uzavření krajů. Proč bych měla být šikanovaná já, když všechna ta základní pravidla dodržuju? Jaký signál mi tím dávají?

0 Citovat

Od 12.2. Poláci otevírají hotely, sjezdovky, kina, divadla a aquaparky, povolená max 50% kapacita. No, snad jenom nezavřou hranice. Restaurace bohužel, zůstavájí zavřené.

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

Od 12.2. Poláci otevírají hotely, sjezdovky, kina, divadla a aquaparky, povolená max 50% kapacita. No, snad jenom nezavřou hranice. Restaurace bohužel, zůstavájí zavřené.

A stále mají tu karanténu při překročení hranice autobusem nebo vlakem?

0 Citovat

Mě by zajímalo, jestli by se to omezení pohybu mezi kraji vztahovalo i na cestu za účelem vycestování z republiky. Nejspíš by tam byla výjimka, jako je výjimka z omezení volného pohybu.

Ale možná je to bezúčelná debata, komunisté s velkou pravděpodobností odmítnou prodloužit nouzový stav, takže velká část opatření může padnout.

0 Citovat

Michal napsal(a):

A stále mají tu karanténu při překročení hranice autobusem nebo vlakem?

Karanténa na hromadnou dopravu  je (zatím) do 14.2. ale to já neřeším. Mám hranici pár set metrů... Navíc, jsou místa, kam dojedeš vlakem , vystoupíš v ČR, ujdeš přes hranici pár metrů a nastoupíš do polského vlaku na PL straně a už se na tebe karanténa nevztahuje.

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

[citace="Michal"]

A stále mají tu karanténu při překročení hranice autobusem nebo vlakem?

Karanténa na hromadnou dopravu  je (zatím) do 14.2. ale to já neřeším. Mám hranici pár set metrů... Navíc, jsou místa, kam dojedeš vlakem , vystoupíš v ČR, ujdeš přes hranici pár metrů a nastoupíš do polského vlaku na PL straně a už se na tebe karanténa nevztahuje.

[/citace]Vím o Českém Těšíně. Jaká další místa případají v úvahu?

0 Citovat

Třeba Starý Bohumín (jasně ještě MHD na české straně) - Chałupki - tam ti vyjíždí i IC do Katowic/Krakowa. Navíc těsně u hranic je parádní (vždy volné) parkoviště. takže můžeš dojet autem a pokračovat PKP :-)

0 Citovat

https://www.seznamzpravy.cz/clan....seznam.cz

Sociální kredit po česku. Ale jasně, když to poslouží dobré věci...

0 Citovat

Matouš napsal(a):

Mě by zajímalo, jestli by se to omezení pohybu mezi kraji vztahovalo i na cestu za účelem vycestování z republiky. Nejspíš by tam byla výjimka, jako je výjimka z omezení volného pohybu.

Ale možná je to bezúčelná debata, komunisté s velkou pravděpodobností odmítnou prodloužit nouzový stav, takže velká část opatření může padnout.

Na to bych nespolehal  ,komanci to urcite zase delaji ucelove a najednou uz opozice otaci a rika ze by se dalo za urcitych podminek souhlasit  ,to je jasne videt o co komu jde  ,je to jedna banda jeden za 18 druhy za 20 bez dvou  a i kdyz by se podarilo nouzovy stav zrusit , tak vlada pocka den dva a vyhlasi ho znovu a na to uz souhlas nepotrebuje 

https://www.novinky.cz/domaci/cl....seznam.cz

 

0 Citovat

přidávám pro ilustraci instrukce od CK, která se snaží i v tomto chaosu podnikat :

https://www.alpina.cz/t/bulharsk...o#opatreni

0 Citovat

Dotaz ohledně správných protiepidemických postupů:

Dotaz: Mohu jet plnou tramvají?

Odpověď: Ano, proč ne.

D: A mohu pak přestoupit do nacpaného autobusu?

O: Jistě.

D: Mohu jít se stovkou dalších chlapů do šaten?

O: Můžete.

D: Mohu s nimi pak sfárat do šachty a osm hodin rubat uhlí?

O: Ovšem.

D: Mohu pak jít do sprch, kde se potkám s dalšíma?

O: Kdo by vám v tom bránil?

D: A mohu se pak cestou na autobus stavit s těma chlapama na jedno pivo do kelímku?

O: V žádném případě, řádí tam ten nebezpečný virus!

0 Citovat

jestli ty mikire nejsi profesionální trenér sjezdového lyžování. Byl jsi někdy na Kanárech? Potřebovala bych doporučit něco na Tenerife :)

0 Citovat

Reagoval jsem jen na to o tom 3x na Zanzibaru, ja vim ,ze to je porad dokola ,ale dokud se lidi nevzeprou proti vsem  tem nesmyslum napric Evropou a nakonec napric celym svetem ,tak se nic nezmeni  a nebude o cem psat 

A vidis co pise za 3 tydny nevidel nikoho nakazeneho ,zadna hysterie ,vsichni v pohode , aspon nekde jsou jeste normalni

Sorry to bylo ve vedlejsim vlakne , tady jsem napsal , ze kolem zruseni nouzoveho stavu bude jeste veselo ,,mohli by se tam zase poprat no a to o sachte mi prislo trefne na soucasnou situaci kdy Hamacek vyhrozuje porusovatelum zaznamem a Blatny neni shopen udelat jasno v tom chaosu o opatrenich a Babise uz coranavirus nezajima ten ted resi Rychetskeho 

0 Citovat

a kolikrát jsi byl na kanárech?:)

0 Citovat

Mikir byl někdy na kanárech? A s kým?

0 Citovat

pravda, s kým mikere? Byl jsi i na Gran Canaria? A půjčoval sis auto?

0 Citovat

Na kanárech, jo?

0 Citovat

Jojo srandicky na to vas uzije ,ale aby nekdo seriozne poradil jak ojebat irske i ceske  stupidni restrikce to ne  

A Kanary zase budou o tom zadna a urcite levneji nez z CR 

0 Citovat

ja nevím, vyplatí se to na kanárech vůbec auto půjčovat mikire?

0 Citovat

Copak kanáry, ale jmelí.

0 Citovat

Alejandra S obrat se na cestuj demente tam ti poradi 

0