Japonsko - zákaz vstupu cizinců do konce ledna.  .

ZPŘÍSŇOVÁNÍ restrikcí a cesta z normálu

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

To by se u Sputniku V nestalo - používají menší čipy a doporučují větší jehly.

0 Citovat

Naděždo, ale v Rusku je přece všechno největší. I čipy... ;)

0 Citovat

jj, jehly jako versatilky:-)) A čip tam jde stejně jen v podélném směru-

0 Citovat

Vojta Slezsko napsal(a):

[citace="Roiman4"]

TK, Pegasus, KLM, Emirates docela následovali Qanstas, zatím bez neg. PCR na palubu nesmíš, ale věř mi, že ta vakcína se dostane na ten seznam brzy určitě...  

 

Turecké aerolinky to maj kvuli narizeni vlady, z jejich hlavy to neni... btw docela prdel, zkuste si takhle narychlo v dobe svatku shanet na yucatanu test, aby dorucili vysledky aspon do tech 72h, kor kdyz spanelsky umite jen slova cerveza a baňo... ale bohuzel, vysoka nejistota a zmeny asi k soucasnemu covidovemu cestovani patri a jdeme s tim do toho vsichni:)

[/citace]

 

Je jedno jestli to je vládou nebo ne. Prostě teď do letadla se bez toho nedostaneš. Chtěli jsme v létě do Turecka, ale to padá. Zajímalo by mě, jaká bude situace v Itálii na jaře, respektivě jestli oni už začali s očkovaním. To mi nějak uniklo. 

0 Citovat

Michal napsal(a):

:D

https://az247.cz/vlada-reklamuje...ni-jehlou/

Horší je, že ten čip prý nepodporuje Apple Pay... to je úplně naprd.

0 Citovat

Nikdy som nechapal odkial maju ludia tie sprostosti o cipoch, az jedneho dna jedna znama na FB vyzdielala (s dodatkom zaujimave) toto - shorturl.at/binGM

Vydrzat to sledovat az do konca chce teda riadnu davku sebazaprenia. 

 

0 Citovat

andreko napsal(a):

[citace="Michal"]

Další potěšitelná zpráva z českého příhraničí. Sasové jedou!

https://www.idnes.cz/zpravy/zahr...nicni_ajez

Asi se zajedu podivat na Cinovec, jak to vypada pri prekroceni hranice smer Altenberg.

[/citace]

 

Hm, to se ovšem nejspíš nebude týkat tranzitu, čili důsledky pocítí většinou jen gastarbajtři. Nemyslím, že by zrovna Sasko bylo v zimě nějaký lákavý turistický cíl. 

 

0 Citovat

voughne napsal(a):

 shorturl.at/binGM

 

Je to dobry link?

 

 

0 Citovat

veru uz nefunguje :D tak druhy pokus https://www.bitchute.com/video/L2hpIgc6dJSa/

0 Citovat

cali napsal(a):

jj, jehly jako versatilky:-)) A čip tam jde stejně jen v podélném směru-

A chčijou Maggi v kostkách :-))

0 Citovat

Myslíte, že se do mě nějaký čip ještě vejde? Když mám, jestli to dobře počítám, 16 očkování?

0 Citovat

To je na sledování lidí jako dělaný. Jdeš se očkovat, musíš předložit průkaz totožnosti, oni si to spárují v Matrixu s číslem šarže vakcíny, pak vypustí nějakou družici k "vědeckým" účelům a hotovo - už tě mají. 

Proč by asi jinak byl zákaz míchat lahvičky s vakcinaci mezi sebou? A také zjistili, že je tam těch čipů více (asi výrobní tolerance) a tak lahvička místo 5ti stačí pro 6 a někde i 7 lidí.

0 Citovat

A já se očkovat taky nechci, jednak mám z Krkonoš silnou imunitu, navíc teď, když nejedou vleky, tak mi to tady snad ani nedotáhnete! 

A hlavně, ta čínská nemoc, co existuje  cca rok  a o které se v říjnu psalo, že díky počtu nemocných tady budou mrazící boxy na mrtvé, zase tak hrozivý průběh nemá...

Nemocných, opravuji pozitivně testovaných, přibývá po tisících denně a ty nemocnice to pořád stíhají s přehledem a rezervou. Čísla těm, co věští apokalypsu nevychází a nevychází..

A stíhá dokonce i ten tunel v Letňanech. Mohli by tam aspoň točit nějaký hodnotný  seriál z nemocničního prostředí, ať to neleží ladem. ..To by mohla být příležitost pro TV Barrandov a Jardu Soukupa, může si zahrát lékaře, primáře, zdravotní sestřičku, pacienta a ještě to uvádět.

Pokud vezmu původ a druh nemoci, její závažnost a rychlosti vývoje vakcíny..

Tak říkám očkování pro mě osobně ne.. 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 Citovat

Padrino už se ti to rozjíždí ta schíza :))))

0 Citovat

Já bych to vyřešil jako čínští soudruzi (a třeba taky turečtí) - zveřejňoval bych jen počty lidí s příznaky 😁

https://www.idnes.cz/zpravy/doma...omaci_chtl

0 Citovat

voughne napsal(a):

veru uz nefunguje :D tak druhy pokus https://www.bitchute.com/video/L2hpIgc6dJSa/

no stacilo prvych par minut, to uz moze urobit Harabin video s doktorom Liptakom. 
Vzdy sa mi paci ako vsetko je super tajne, vsade sa vraj vymazavaju na interenete nezelane videa a zrazu nejaka lokalna teta doktorka pride na celosvetove sprisahanie Bill Gatesa, ktory presvedcil aj Putina a cinskeho prezidenta aby zmenil DNA svojich obcanov. 

0 Citovat

Prvych 10 minut je najkonspiracnejsich, zvysok uz je menej zaujimavy, ale dostatocne konspirativny, aby jednoduchsie osoby zneistil. Mimochodom, take video s Harabinom by tu osobu co to na fb zdielala (ako jeho velkeho podporovatela a volica) urcite potesilo :)

0 Citovat

Krakonoš napsal(a):

A já se očkovat taky nechci, jednak mám z Krkonoš silnou imunitu, navíc teď, když nejedou vleky, tak mi to tady snad ani nedotáhnete! 

A hlavně, ta čínská nemoc, co existuje  cca rok  a o které se v říjnu psalo, že díky počtu nemocných tady budou mrazící boxy na mrtvé, zase tak hrozivý průběh nemá...

Nemocných, opravuji pozitivně testovaných, přibývá po tisících denně a ty nemocnice to pořád stíhají s přehledem a rezervou. Čísla těm, co věští apokalypsu nevychází a nevychází..

A stíhá dokonce i ten tunel v Letňanech. Mohli by tam aspoň točit nějaký hodnotný  seriál z nemocničního prostředí, ať to neleží ladem. ..To by mohla být příležitost pro TV Barrandov a Jardu Soukupa, může si zahrát lékaře, primáře, zdravotní sestřičku, pacienta a ještě to uvádět.

Pokud vezmu původ a druh nemoci, její závažnost a rychlosti vývoje vakcíny..

Tak říkám očkování pro mě osobně ne.. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hrozivy průběh má jenom zlomek pozitivních, ale díky snadnosti šíření i to stačí ke kolapsu zdravotnictví pod pacienty vyžadujícmi nemocniční péči. To, že v ČR ke kolapsu zatím nedošlo, je unikát, protože snad žádná jiná země by nedokázala tak razantně navýšit kapacity systému a při takovém nárůstu nakažených by už dávno zkolabovalo.

I v ČR to zdravotnictví zatím vydrželo jenom za cenu drastického omezení necovidove péče, což je patrné i na celkovém vzestupu úmrtnosti. U mladého a zdravého člověka je smrt na covid nepravděpodobna, ale klidně se může stát, že bude potřebovat intenzivní péči třeba po dopravní nehodě a bude mít smůlu díky preplnenosti JIPek covidovymi pacienty. A i když bude zrovna volné místo, nemusí být nikdo, kdo by mu péči poskytl, protože při vysoké náloži viru v populaci prakticky nelze zabránit rozšíření nákazy mezi zdravotníky. U rizikových skupin populace to samé. 

Rád bych se mýlil, ale teď bude situace horší než v listopadu a min. do jara budou nutná přísná opatření. Od odpůrců očkování jsem k výše popsaným otázkám zatím žádné reálné řešení nezaznamenal. 

 

0 Citovat

Krakonoš je padrino a trollí, ale i tak jednu věc by si měli všichni uvědomit.

Sice nám nezkolabovalo zdravotnictví, ale v počtu úmrtí na počet obyvatel jsme 12. nejhorší na světě, teď jsme přeskočili UK a USA. Pokud bychom nepočítali San Marino a Andorru, tak 10.

0 Citovat

Tak jsem Krakonoš nebo AlejandraS? Mám v tom už zmatek...

Počet úmrtí je výsledkem politiky soudruha Bureše bývalého komunisty a důvěrníka StB a jeho sekty - hnutí ANO. Jedná se o populistický výsledek marketingových průzkumů bez základního ideového ukotvení.Třeba se to projeví ve volbách a nedopadne to jako s Lukašenkem, Putinem, nebo Madurem.

0 Citovat

Srozumitelně vysvětleno, jak funguje imunita, buňka, vir, co dělá covid-19, k čemu je vakcína a jaká jsou rizika i rozdíly oproti jiným očkováním. Pokud to z hlediska jakékoliv profese a odbornosti umí někdo vysvětlit takto jednoduše, rád nad tím budu přemýšlet jako nad ARGUMENTEM - toto slovo je zde často zmiňováno. Své hodnocení ani závěr nepřipojuji, to ať si každý udělá sám...

Světově uznávaný mikrobiolog Dr. Bhakdi o riziku vakcíny proti COVID-19: https://rizikavakcin.org/, české titulky

0 Citovat

Světově uznávaný mikrobiolog,od jehož nazoru v této oblasti se distancuje dokonce i univerzita v Mohuci,kde působil posledních 20 let před odchodem do penze jak jsem se docetl...

Jen konstatovani,podotýkám,že video jsem neviděl s ani se na něj koukat nebudu,poté co jsem se v rychlosti koukl na to,kdo je doktor,takže obsah nehodnotím.

0 Citovat

@eremi - v pohodě, přeci to není o povinnosti se na něco dívat :-) já jsem to udělal naopak ( podíval se a teď na základě Tvého příspěvku něco dohledám o Dr. ), ale myslím, že pokud někdo "má za sebou přes 300 publikací o imunologii, bakteriologii, virologii a parazitologii", jak se dá veřejně dohledat, rád si jeho názor poslechnu a je mi fuk, jestli se od něho někdo distancuje, protože často určité instituce nelibě nesou názory svých bývalých zaměstnanců, kteří se rozhodli začít mluvit jinak, než si ony přejí.

0 Citovat

Jasne,porad lepší se kouknout na jakýkoliv nazor odborníka (byt oznacovaneho za dezinformatora) než na nějaký blbosti o cipech. 

0 Citovat

eremi napsal(a):

Světově uznávaný mikrobiolog,od jehož nazoru v této oblasti se distancuje dokonce i univerzita v Mohuci,kde působil posledních 20 let před odchodem do penze jak jsem se docetl...

Jen konstatovani,podotýkám,že video jsem neviděl s ani se na něj koukat nebudu,poté co jsem se v rychlosti koukl na to,kdo je doktor,takže obsah nehodnotím.

Fakt jsi to četl?  https://archive.vn/8nMaP

0