Vsechno zavrene, tak vymyslim, kde se trochu vyblbnout aspon s autem. Spatne pocasi k tomu uplne svadi (na mokru nespalim ty zadni pneu behem jednoho dne). Jako idealni se mi jevi letiste Hradcany v Ralsku. Ofiko se tam nesmi, ale vjezd je mozny a pry tolerovan. Nema nekdo blizsi info, jak to tam chodi, pripadne nechtel by se nekdo pridat a otestovat sve schopnosti a schopnosti sveho auta na uzavrene plose? Typ pohonu ani vykon vozu nerozhoduje.  .

Letiste Hradcany - ilegalni autotrip

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

11 reakcí

Vsechno zavrene, tak vymyslim, kde se trochu vyblbnout aspon s autem. Spatne pocasi k tomu uplne svadi (na mokru nespalim ty zadni pneu behem jednoho dne). Jako idealni se mi jevi letiste Hradcany v Ralsku. Ofiko se tam nesmi, ale vjezd je mozny a pry tolerovan. Nema nekdo blizsi info, jak to tam chodi, pripadne nechtel by se nekdo pridat a otestovat sve schopnosti a schopnosti sveho auta na uzavrene plose? Typ pohonu ani vykon vozu nerozhoduje.

0

Já bych měl zájem, vypucuji svoji Škůdku Fabia Junior Social Edition a přidám se. Snad tam dojedu... Už se těším na ty zimní drifty.

0 Citovat

Pred nekolika lety jsem tam protahl Fabii HTP :-D

Jen si dejte pozor, na zacatku je v jednom miste takovej rigol, aby jste tam nerozsekali auto.

0 Citovat

A nechces si to Stando zopakovat? Cali vezme svou Fabii Junior, ja sveho cerveneho Malucha (proto potrebuju mokro, na suchu ho neutrhnu ani pres rucku, i kdyz to je zadokolka), Padrino by mohl dorazit v Audi TT (nebo Peugeot RCZ?), Krupska ve Volze, Niemandos ve Volvu, Tonic v Defenderu, Eremi v Ram 1500, Proky v Octavii combi, Krystof v tramvaji, Lukas Horak tam pristane Cessnou nebo Piperem, Mikir prijede stopem, Michal Flixbusem a Kacka letiste nenajde, protoze v Ralsku budou mit v Penny akci na vino. (Omlouvam se vsem dalsim harcovnikum, na ktere jsem zapomnel, ale jste taky vitani!).

0 Citovat

😂😂😂 před cestou ještě holku vypucuju, ať nedělá ostudu.

0 Citovat

A bude to s anebo bez?

0 Citovat

No je fakt, že tu fabii ještě pořád máme a mám to asi jen 50km. I přesto si nejsem jistej, jestli to to auto ještě zvládne :D

To nebezpečné místo je i dobře vidět na mapách. Ve sněhu by to šlo snadno přehlédnout:

https://www.google.com/maps/@50.6202766,14.7155853,3a,90y,136.51h,67.05t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipPE2qRZTb3ENGiVI_yav1SK2DFoggTccYA60ilX!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipPE2qRZTb3ENGiVI_yav1SK2DFoggTccYA60ilX%3Dw203-h100-k-no-pi-0-ya162.03433-ro-0-fo100!7i8192!8i4096

0 Citovat

LukasAK: :))))) od srdce jsem se zasmal 

0 Citovat

Peugot 206 ti nestačí ? :D 

0 Citovat

To tam budeš za největšího frajera :)))

0 Citovat

Roiman4 napsal(a):

Peugot 206 ti nestačí ? :D 

tebe bych spis tipoval na Saaba

0 Citovat

@LukasAk: Nejlepší komentář, co jsem tady kdy četl :D 

Přidal bych se teda s obyč octávkou :D

0
11 reakcí