Prosím sem směřutje veškeré diskuse o tom: zda Covid existuje či ne zda je to jen chřipečka zda očkování nebo promoření zda lockdown nebo všechno otevřít zda opatření jsou prvním krokem k totalitě nebo k naší záchraně a tak dále V ostatních diskusích diskutujte Covidu pouze s konkrétní situací související s tématem serveru - cestováním. Pokud se tak objeví obecné Covid téma, požádejte je o přesun sem a přiložte odkaz. Děkuji  .

Covid obecné téma

Založil ve fóru Co se nevešlo

pan Kalina bude takovej ten českej "Mikir"

0 Citovat

S vědecky podloženými fakty tady bohužel  neuspěješ. Za chvíli se do tebe pustí. 

0 Citovat

Nepustí,je to na ně moc sofistikované,jsou tam dokonce argumenty!

0 Citovat

@Leoši, díky. Ale myslím, že tady si to spoustu lidí nezvládne přečíst až dokonce.

Nejvíc vtipné je, že tedy ten článek od Kaliny shazuje sám sebe, protože kdyby to byla pravda, tak po covidu budou mít lidi s DNA fakt problém. Je tedy covid chřipečka, anebo super nemoc měnící DNA? Teď nevím, jestli tomu článku od Kaliny raději nezačnu věřit.

0 Citovat

@Leoš: trochu mě to uklidnilo, ale asi jen do doby, než se zase objeví nějaký opačný článek... začínám mít pocit, že nejlepší je nečíst nic... sladká nevědomost. :-)

0 Citovat

JardaM napsal(a):

@Leoši, díky. Ale myslím, že tady si to spoustu lidí nezvládne přečíst až dokonce.

Nejvíc vtipné je, že tedy ten článek od Kaliny shazuje sám sebe, protože kdyby to byla pravda, tak po covidu budou mít lidi s DNA fakt problém. Teď nevím, jestli tomu článku od Kaliny raději nezačnu věřit.

No nevím, točíte se jen na  vlivu spike proteinu na DNA, což byla samozřejmě dost odvážná hypotéza, řečeno diplomaticky,  ale článek Kaliny ukázal několik dalších znepokojivých úhlů pohledu, které se samozřejmě v rámci očkovací mašinérie moc nehodí. A o těch to především je.

@ eva.vaver. sociálku na tebe volat nebudu, nevím, kolik dítěti je, ale doporučuji to  zvážit- s ohledem na jeho zdravotní stav a probrat s jeho lékařem. Ve skutečnosti  budeš určitě milá, sympatická paní, ale tady se chováš jako zapšklá, protivná babka. Což mi k tobě jinak nejde.( srdíčko). To babka nemyslím zle, sám jsem starý dědek.

@eremi, vidím, že máš fakt špatný den, je mi líto, že se ti nedaří a děláš tady ze sebe takového Ťulíka a hulvátka, přijeď do Krkonoš, příroda, les, čistý vzduch.. možná ti to pomůže..

@Kačka máš normální zdravý názor, který je tady kupodivu v menšině, má pozvánka do Krkonoš platí! Jinak sleduji tvůj web i Facebook a fandím ti! Více takových lidí by to chtělo!

 

 

 

0 Citovat

CESTUJI za KAČKU napsal(a):

Věty "nechat lidí umírat před nemocnicema" mi připomínají "sbírání mrtvol do chlaďáků na ulici" od toho Covid-guru (resp. parazitologa) Flegra...🙈

Pamatuje tu někdo ještě na loňskou zimu, kdy krematoria nestíhala pálit mrtvoly? Kdy vláda dokupovala mrazáky na mrtvá těla? Akorát nestály na ulicích, takže cajk.

Výběr z titulků:

  • Covid zahltil krematorium. V Ostravě spouští venkovní ..
  • Jediné krematorium v Karlovarském kraji je na hraně kapacit
  • Místo dvakrát týdně spalují nonstop na tři směny. 
  • Krematoria nestíhají, mrtví se budou převážet 
  • Vnitro koupí mrazicí kontejnery pro těla zemřelých
  • Cílem je spalovat až 800 těl denně, krematoria smí prolomit emisní limity
  • Vláda zakázala dovoz těl do Česka ke kremaci.
0 Citovat

@LL škoda, že jsi nedohledal, o kolik míň bylo provedeno pohřbů do země během loňské zimy. 

0 Citovat

Nadúmrtí

0 Citovat

Pojďme to trochu odlehčit. Diskutovat v hospodě, tak jste se už dávno servali jako koně. (A tím přidělali zdravotníkům práci.)


263055629-1119660168857288-7016810443753047730-n.jpg

0 Citovat

floodland napsal(a):

Když to tady čtu, tak mám pocit, že Covid nejvíc sejmul neočkované. Svatá trojice dneska obzvlášť perlí, asi bylo hodně bublinek. 

Myslíte, že Svatá stolice, pardon, trojice má IQ slespoň 100 (tedy dohromady)? 

 

0 Citovat

Mirjur, tady je něco k té rakovině:

https://www.facebook.com/adam.ob...3352184093

0 Citovat

norbic napsal(a):

pan Kalina bude takovej ten českej "Mikir"

Bohuzel nejsem pravnik  ,to by asi bledli i  Zahumensti  zavisti ,ale tohle si pri ceste do CR vytisknu a vezmu sebou  kdyz bych se dostal do nejakych potizi  

https://zlatyspendlik.cz/fakta24...avni-soud/

0 Citovat

@mikir: Ach jo chlape, no klidně si to vytiskni, ale už je to bohužel velice neaktuální. ÚOOÚ se vyjádřilo zcela opačně. Zkus si to fakt celé přečíst a ne jenom nadpis. 

https://www.ceska-justice.cz/202...mvsShbEBIY

Největší kravina v tom tvém článku je, že prý má jít o rozhodnutí Ústavního soudu, popřípadě o nález Ústavního soudu. Jenže ono to je pouhé úřední rozhodnutí, žádné soudní rozhodnutí, natož nález Ústavního soudu proboha! Na tohle nemusíš být advokát, aby si to pochopil.

0 Citovat

Mikirův svět. Pochopit myšlenkové pochody tohoto giganta je pro obyčejného smrtelníka nemožné. 

0 Citovat

Bohužel tohle není jenom Mikirův svět. Mně tohle v řetězovém emailu poslal strejda (inženýr, ale momentálně totálně pod vlivem hoaxů), takže už jsem jen čekal, kdy se to objeví tady.

0 Citovat

eremi napsal(a):

Říká s "nadhledem" hysterická alkoholička....

eremi, to jsou ale nehezká slovíčka, mně z jejích cestovatelských reportů Kačka přijde spíše jako taková easy going, veselá hladinkářka;) A to píšu jako téměř abstinent:)

0 Citovat

Nehezká, ale pravdivá. V životě jsem se s pár hladinářkama taky setkal, mezi živými už není ani jedna. Takže paní Skleničková má nejvyšší čas se nad tím zamyslet a začít s tím něco dělat. 

0 Citovat

Ty seš nějakej našláplej, včera přeješ Mikirovi covid a dneska posíláš skleničkovou Katku za Nešporem. Za klávesnicí je svět jednoduchý 😂

0 Citovat

A co je na tom složitého? Má pravdu. 

 

 

0 Citovat

Mě je v zásadě jedno, jestli je Mikir příznivec nebo odpůrce očkování. Ale vadí mi, když tady bezdůvodně uráží celé skupiny osob. Pohrdá mladými obecně, všichni jsou podle něj líní lemplové a neváhá se pustit i do lékařů. Nikdo jiný se tu takto nenávistně neprojevuje. Co se týče Katky, tak nemám problém s jejími cestopisy, byť mám na cestování jiný pohled, ale když ji to takto baví, tak proč ne. To, že má problém s alkoholem si tady všimlo už více lidí. Ale jak píšeš, je to jenom zjednodušený pohled zpoza klávesnice. 

0 Citovat

floodland napsal(a):

Nehezká, ale pravdivá. V životě jsem se s pár hladinářkama taky setkal, mezi živými už není ani jedna. Takže paní Skleničková má nejvyšší čas se nad tím zamyslet a začít s tím něco dělat. 

Nedokážu posoudit, ale označování někoho za alkoholika a podobné nálepky jsou podle mě za hranou slušného chování a nelíbí se mi. Ale třeba k tomu máte důkazy a já se mýlím. I v tomto případě lze ale volit jiné výrazy než slečna Skleničková. To je hnusné.

0 Citovat

JardaM napsal(a):

@mikir: Ach jo chlape, no klidně si to vytiskni, ale už je to bohužel velice neaktuální. ÚOOÚ se vyjádřilo zcela opačně. Zkus si to fakt celé přečíst a ne jenom nadpis. 

https://www.ceska-justice.cz/202...mvsShbEBIY

Největší kravina v tom tvém článku je, že prý má jít o rozhodnutí Ústavního soudu, popřípadě o nález Ústavního soudu. Jenže ono to je pouhé úřední rozhodnutí, žádné soudní rozhodnutí, natož nález Ústavního soudu proboha! Na tohle nemusíš být advokát, aby si to pochopil.

Ale jo ja jsem si o tom nahodou ledaco nacetl  Je mi jasne ze  pravnicina je tezce o slovickareni a najiti v zakonu skulinu  k dosazeni  svych cilu , jako treba pravnik v Pakistanu co haji paseracku Terezu Nesoustredil se na to zda pasovala nebo nepasovala ,ale na pochybeni soudu ,proto vyhral i kdyz celni sprava si to asi nenecha libit a bude to pokracovat ,jestli ji ministerstvo zahranici nedopomuze k uteku jak pomohlo tem dvena kseftarum s motyly v Indii Jenze kseft s motyly a Heroin je ponekud jina situace 

Ale vratim se k tomu o covidu  Staty a nejen CR  proste  ziskaly nad lidmi obrovskou moc a nedelam si iluze,ze nejaci dva, rekneme ani ne spickovi pravnici , mohou vyhrat nad statni korupci a farmaceutickou mafii  Treba takova vymena Fajada  za propusteni 5 Cechu ,vzdyt to jsou mafianske ksefty jak vysite i kdyz ten pripad nebyl spojen s covidem ,tim chci rict ze proti mafii ve vysokych kruzich nema moc sanci ani hodne dobry pravnik a kdyz uz bude az moc dobry ,tak mu pujde o kejhak...

A covid je hra ve vysokych kruzich ,jedina obrana proti takovym kruhum je lidovy soud ,ten nevyhral ani Pablo Escobar v Columbii a za komancu ho prohral v Rumunsku i dikatator Ceausescu 

Zatim nejsou treba tisicovky  demonstrujich po Evrope zadnym nebezpecim pro ty vysoke kruhy ,ale bude to trvat do nekonecna ? Zatim jsou ty sily rozdelene  do dvou skupin a proto to neni nebezpecne ,ale nekteri ockovani zacinaji procitat ,zacinaji nadavat , ze naco se ockovali ,kdyz musi na testy a cim vic bude nespokojenych ockovanych ( nemyslim jen nutnosti se testovat ) vseobecne i skutecnostmi, ze vakcinace ten problem nevyresi,tim vic se zacnou sjednocovat s tou skupinou co ji ted vlastne nadavaji ,ze za to muze 

V Irsku se mela sveho casu platit voda v domacnostech, uz byla dokonce firma ,ktera mela zacit  montovat vodomery  ,prisly i prvni faktury , ale Irove se vzepreli i kdyz Irsko nema prilis mnoho rek, tak pod celym ostrovem je tak obrovske mnozstvi  vody (pochopitelne ne morske ), ze tu muze byt voda zdarma  a to se taky stalo , firma od montovani vodomeru ustoupila  a stat dokonce poslal tem co neco zaplatili  zpet 100 euro i kdyz ta faktura na 100 euro nebyla 

Takze ani vlady ruznych zemi nejsou vsemocne ,takze nezbyva nez vyckat a bojovat ,alespon malymi prostredky  a obcanskou neposlusnosti 

0 Citovat

floodland napsal(a):

Mě je v zásadě jedno, jestli je Mikir příznivec nebo odpůrce očkování. Ale vadí mi, když tady bezdůvodně uráží celé skupiny osob. Pohrdá mladými obecně, všichni jsou podle něj líní lemplové a neváhá se pustit i do lékařů. Nikdo jiný se tu takto nenávistně neprojevuje. Co se týče Katky, tak nemám problém s jejími cestopisy, byť mám na cestování jiný pohled, ale když ji to takto baví, tak proč ne. To, že má problém s alkoholem si tady všimlo už více lidí. Ale jak píšeš, je to jenom zjednodušený pohled zpoza klávesnice. 

Nikdy jsem se k nikomu nenavistne  nevyjadroval, nejsem nenavistny., zapskly, zly clovek  a ani s mladymi  poctivymi nemam problem a nehazu je do jednoho pytle a vidis o Katce uznavas ze je to zjednoduseny pohled ,ale o me napises ze ze se chovam nenavistne  Myslim, ze tady me za dobu co sem chodim urazilo a vyjadrilo se vuci me nenavistne vic lidi ,nez ja k nim  

Proste mam jen konstantni a nemene nazory ,nic vic nic mene to neni nenavist a urazeni nejake skupiny osob ,ani lekaru  a ani mladych 

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Nedokážu posoudit, ale označování někoho za alkoholika a podobné nálepky jsou podle mě za hranou slušného chování a nelíbí se mi. Ale třeba k tomu máte důkazy a já se mýlím. I v tomto případě lze ale volit jiné výrazy než slečna Skleničková. To je hnusné.

Tak pokud máš pocit, že 38 lahví za 5 dní je naprosto v pohodě, tak pak se ti omlouvám. A je úplně jedno, že to bylo ve 3 lidech. Katka má v každém cestopisu poměrně hodně fotek se skleničkou v ruce a mě už to přijde docela dost za hranou.

0