Prosím sem směřutje veškeré diskuse o tom: zda Covid existuje či ne zda je to jen chřipečka zda očkování nebo promoření zda lockdown nebo všechno otevřít zda opatření jsou prvním krokem k totalitě nebo k naší záchraně a tak dále V ostatních diskusích diskutujte Covidu pouze s konkrétní situací související s tématem serveru - cestováním. Pokud se tak objeví obecné Covid téma, požádejte je o přesun sem a přiložte odkaz. Děkuji  .

Covid obecné téma

Založil ve fóru Co se nevešlo

lma napsal(a):

Tak dnes se u nás v ČB konala demonstrace proti vládním nařízením :

Hamáčkovo gestapo neprodyšně zablokovalo všechny vstupy na náměstí a kdo chtěl třeba jen projít tak se musel legitimovat, nechat lustrovat, sundat roušku a do kamery říct, jak se jmenuje .. Ještě tu někdo chce tvrdit ,že nejsme policejní stát ??

Upřímně doufám, že kdo tam neměl co dělat, dostal pokutu v nejvyšší výši a minimálně šlápanec/flákanec na cestu :) :)

0 Citovat

Nikdy jsem na žádné demonstraci nebyl, ani se nechystam, naposledy snad v 89 cinkat klíčema, jen doufám, že jako svobodný občan se mohu projít po jakémkoli náměstí v republice bez lustrace nebo jiných restrikcí. 

0 Citovat

Fascinuje mě  to permanentní rytí a urážení Mikira, asi je to tady trendy.

Každopádně ten chlapík má přes šedesát, i když je někdy svéráz, rozhodně nikoho neuráží.

 

0 Citovat

baca12 napsal(a):

Dnes sa bola testovat sestra a na dverach oznam

Nove testy maju chybovost. V pripade pozit., test opakujte. Zodpovednost za to nenesie starosta, zdravotny pracovnici a ani okresny urad.



Baca12 - :D :D ...to sedí! Moje zkušenosti tohoto týdne: známá (zdravotnice) po dvou dávkách očkování cca +14dní zpět - dnes Covid pozitivní; známej s pozitivním antigenním testem dnes negativní PCR test (v rozmezí cca 6 hodin) během hospitalizace. A tyhle dvě věci - testovačky a očkovačky - jsou naší covidovou spásou.. Tím, co nás všechny řídí a ovládá a hlavně - staví do dvou válečných táborů lidi, co kdysi táhli za jeden TRAVEL provaz. 

@Mikir: myslím, že by sis měl FB profil založit, tam by ses vyřádil! ;)

0 Citovat

Krakonoš napsal(a):

Fascinuje mě  to permanentní rytí a urážení Mikira, asi je to tady trendy.

Každopádně ten chlapík má přes šedesát, i když je někdy svéráz, rozhodně nikoho neuráží.

 

+1

Souhlasím ve všech bodech!
...nicméně tady cítím trochu osobní zaujatost. Je jasný, že vy, páni v letech, držíte při sobě... ;) :D 

0 Citovat

@Krakonoš: I když seš nejspíš padrino nebo dvoják nějakýho jinýho uživatele :D V dnešní době je mnohem nebezpečnější a horší to, co dělá mikir než nějaká hloupá urážka. Když někomu napíšu, že je debil, tak co se stane - svědčí to o mě, že mi asi už došly argumenty a klesnul jsem na úroveň osobních urážek, dokonce sprostých osobních urážek (a upřímně rád bych si tady někdy zanadával) :D a adresát urážek se může maximálně zasmát, že vlastně vyhrál.

Mikir a jemu podobní a jejich šíření bludů, dezinformací a hoaxů představuje v dnešní době mnohem větší nebezpečí, které reálně, absolutně beze srandy, může způsobit něčí smrt. S tím souvisí i problematika toho, že mnozí lidé si neuvědomují, že si prostě na internet nemohou napsat cokoliv. Viz nynější kauzy schvalování útoku na mešitu na Novém Zélandu, vyhrožování političkám, atd. Člověk musí nést zodpovědnost jak za svoje činy v reálném životě, tak za svůj online život, pokud se dopustí například výhrůžek, schvalování terorismu nebo šíření poplašné zprávy.

0 Citovat

Krakonoš, plný souhlas. Navíc si někteří myslí, že je frustrovaný, že nemůže za pár euro létat po Evropě. Dám ruku do ohně za to, že jsem desetkrát více frustrovaný než on. 

Dnes jsem četl zajímavý článek na idnes (pro všechny zde asi žumpa, ale kromě seznamu, lidovek a jiného bulváru nevím, kde místní osazenstvo čerpá informace). 

Zjezily se mi všechny chlupy na těle když jsem cetl, že navzdory vysoké preockovanosti v Anglii a zákazu vycestování myslím do 17.5. pro jejich občany tam nějaký ministr varoval, že kvůli mutacím nemají občané UK pomýšlet na dovolenou u moře během léta 2021.

U nás nevěřím, že by nějaký takový zákaz byl možný, už jen vzhledem k tomu, že jsme citliví k zákazům a uzavíráním hranic kvůli událostem před rokem 89, o to více mě nepříjemně překvapil ten pseudo zákaz vycestování slovenských obcanu, to je hard core, zvlášť, když v jiném vlákně tady někdo vzpomínal, že z BTS letí Condor na Dominikánu, to asi poletí jen s Wadarskymi klienty😃

0 Citovat

Jarda napsal(a):

@Krakonoš: I když seš nejspíš padrino nebo dvoják nějakýho jinýho uživatele :D V dnešní době je mnohem nebezpečnější a horší to, co dělá mikir než nějaká hloupá urážka. Když někomu napíšu, že je debil, tak co se stane - svědčí to o mě, že mi asi už došly argumenty a klesnul jsem na úroveň osobních urážek, dokonce sprostých osobních urážek (a upřímně rád bych si tady někdy zanadával) :D a adresát urážek se může maximálně zasmát, že vlastně vyhrál.

Mikir a jemu podobní a jejich šíření bludů, dezinformací a hoaxů představuje v dnešní době mnohem větší nebezpečí, které reálně, absolutně beze srandy, může způsobit něčí smrt. S tím souvisí i problematika toho, že mnozí lidé si neuvědomují, že si prostě na internet nemohou napsat cokoliv. Viz nynější kauzy schvalování útoků na mešitu na Novém Zélandu, vyhrožování političkám, atd. Člověk musí nést zodpovědnost jak za svoje činy v reálném životě, tak za svůj online život, pokud se dopustí například výhrůžek, schvalování terorismu nebo šíření poplašné zprávy.

 

Vidím to jinak, je to o nějaké elementární slušnosti, fakticky si tady dopisuje pár desítek lidí pořád dokola, pokud s někým nesouhlasím, napíšu to, ale je asi zbytečné ho  dokola přesvědčovat, pak stačí nereagovat, nečíst jeho příspěvky, dát si jej do ignorace....

Ale urážet, zvlášť staršího chlapíka, který se chová slušně, je podle mě špatně.

A když vidím, že se v tom skoro předháníte, nedá mi jinak, než se Mikira zastat.

0 Citovat

Kateřina Ostrá napsal(a):

[citace="Krakonoš"]

Fascinuje mě  to permanentní rytí a urážení Mikira, asi je to tady trendy.

Každopádně ten chlapík má přes šedesát, i když je někdy svéráz, rozhodně nikoho neuráží.

 

+1

Souhlasím ve všech bodech!
...nicméně tady cítím trochu osobní zaujatost. Je jasný, že vy, páni v letech, držíte při sobě... ;) :D 

[/citace]

 

 

Kačko!  Přijeď  za mnou do Krkonoš a přesvědčím tě, že jsem v plné síle!:-)

 

Samozřejmě v mentální, myslím šachy,  pexeso,  Země, Město, Zvíře, Věc...( v tom jsem  nejlepší), a tak podobně..

0 Citovat

Krakonoš napsal(a):

[citace="Jarda"]

@Krakonoš: I když seš nejspíš padrino nebo dvoják nějakýho jinýho uživatele :D V dnešní době je mnohem nebezpečnější a horší to, co dělá mikir než nějaká hloupá urážka. Když někomu napíšu, že je debil, tak co se stane - svědčí to o mě, že mi asi už došly argumenty a klesnul jsem na úroveň osobních urážek, dokonce sprostých osobních urážek (a upřímně rád bych si tady někdy zanadával) :D a adresát urážek se může maximálně zasmát, že vlastně vyhrál.

Mikir a jemu podobní a jejich šíření bludů, dezinformací a hoaxů představuje v dnešní době mnohem větší nebezpečí, které reálně, absolutně beze srandy, může způsobit něčí smrt. S tím souvisí i problematika toho, že mnozí lidé si neuvědomují, že si prostě na internet nemohou napsat cokoliv. Viz nynější kauzy schvalování útoků na mešitu na Novém Zélandu, vyhrožování političkám, atd. Člověk musí nést zodpovědnost jak za svoje činy v reálném životě, tak za svůj online život, pokud se dopustí například výhrůžek, schvalování terorismu nebo šíření poplašné zprávy.

 

Vidím to jinak, je to o nějaké elementární slušnosti, fakticky si tady dopisuje pár desítek lidí pořád dokola, pokud s někým nesouhlasím, napíšu to, ale je asi zbytečné ho  dokola přesvědčovat, pak stačí nereagovat, nečíst jeho příspěvky, dát si jej do ignorace....

Ale urážet, zvlášť staršího chlapíka, který se chová slušně, je podle mě špatně.

A když vidím, že se v tom skoro předháníte, nedá mi jinak, než se Mikira zastat.

[/citace]

Líp bych to neřekla. Akorát bych "pár desítek lidí" neviděla tak optimisticky. Spíš jednotky se zdvojenými profily pro zdvojení efektivity sdělení. Až mám někdy pocit, že nás tu zůstalo s bídou sedm statečných :D
Dávám tomu ještě měsíc lockdownu a píšeme si tu jen já a ty ;) A Mikir :)

0 Citovat

@Krakonoš: Nesouhlasím, elementární slušnost/neslušnost pořád nikoho nezabije. Dezinformace ano, na které samozřejmě nereaguješ. Souhlasím ovšem v tom, že někteří uživatelé, kteří volali po ignoru na něj dál pro mě nesmyslně reagují.

Mimochodem jak píšeš "zvlášť staršího chlapíka" nedá mi to si trochu rýpnout do dalšího člena starší generace tady na cestujlevne - Zdíšy. Ta tu už vystřídala několik nicků, nejprve se vyžívala v osobních útocích na Kačku, pak začala do mě, do Libora_S, do Jakuba S, všechno osobní útoky, i když ne sprosté. Takže ne vždycky stáří = úcta, protože rozhodně nebudu mít úctu k někomu, kdo se chová třeba jako například Zdíša. Stejně tak nebudu mít úctu k šiřiteli dezinformací.

Ale teď jste se očividně rozhodli, že si tady budete navzájem psát na každý příspěvek +1 ty a Kačka, tak já už dál nebudu rušit :D 

0 Citovat

@Krakonoš: To bys jí musel zařídit pracovní smlouvu ve Špindlu, aby ji pustili :-D

0 Citovat

Jarda napsal(a):

@Krakonoš: Nesouhlasím, elementární slušnost/neslušnost pořád nikoho nezabije. Dezinformace ano, na které samozřejmě nereaguješ. Souhlasím ovšem v tom, že někteří uživatelé, kteří volali po ignoru na něj dál pro mě nesmyslně reagují.

Mimochodem jak píšeš "zvlášť staršího chlapíka" nedá mi to si trochu rýpnout do dalšího člena starší generace tady na cestujlevne - Zdíšy. Ta tu už vystřídala několik nicků, nejprve se vyžívala v osobních útocích na Kačku, pak začala do mě, do Libora_S, do Jakuba S, všechno osobní útoky, i když ne sprosté. Takže ne vždycky stáří = úcta, protože rozhodně nebudu mít úctu k někomu, kdo se chová třeba jako například Zdíša. Stejně tak nebudu mít úctu k šiřiteli dezinformací.

Ale teď jste se očividně rozhodli, že si tady budete navzájem psát na každý příspěvek +1 ty a Kačka, tak já už dál nebudu rušit :D 

 

Zdíša je Navaja??? :D :D Tak to je fakt apokalypsa!!!
Jinak psát +1 jsem se naučila tady, na CL, a rozhodně to nepíšu jen tomu se sojkou na rameni ;) Občas zde zaperlí i jiní. A hlavně Jardo - ty nikdy nerušíš ;)

0 Citovat

@Jarda

Zdíša není Mikir,  to neberu, Mikir nikoho neuráží a jede pořád svou, reaguje slušně, i když  se mu tady nadává a předhání se v tom, kdo ho vtipněji urazí.

 

0 Citovat

Michal napsal(a):

@Krakonoš: To bys jí musel zařídit pracovní smlouvu ve Špindlu, aby ji pustili :-D

 

To rád ! :-)))

Případně znám tajné stezky, které nekontrolují pohraničníci.

0 Citovat

@Kačka: To s tím +1 bylo spíš takové upozornění, že tu začínáte spammovat a spíš jsou to věci do soukromých zpráv než do covid tématu :D Jinak Zdíša je podle mého názoru určitě Navaja, styl psaní a zaměření na arabské země jsou toho důkazem. To samé jak nedávno chtěla odejít a mazala svoje příspěvky, stejně jako Navaja předtím.

@Krakonoš: Fakt by se to chtělo zamyslet nad tím, proč na něj takhle lidi reagují, než nad těmi samotnými reakcemi. Upřímně se těm agresivním reakcím vůbec nedivím, protože věřím tomu, že tu jsou uživatelé, kterým někdo z rodiny nebo z přátel na covid zemřel, popřípadě teď bojuje o život nebo s následky. A pak přijdou sem a dočtou se od mikira, že se nic neděje, všechno je to výmysl jak ovládat lidi, návrat totality, chřipečka, atd. Ale dál nemá smysl to řešit, ty prostě vidíš pouze urážku a je to pro tebe konečná. Pro mě jsou konečná zase dezinformace. 

Já to totiž beru hlavně z právního hlediska. Urážky byly na internetu vždycky, kdo na něm chce aktivně žít, musí se s nimi smířit. Například vždycky když vydám cestopis, tak čekám, že to určitě od někoho schytám. Ale to co se děje poslední rok s dezinformacemi a hoaxy je naprosto šílené a nebezpečné a hlavně protiprávní.

0 Citovat

Jarda napsal(a):

@Kačka: To s tím +1 bylo spíš takové upozornění, že tu začínáte spammovat a spíš jsou to věci do soukromých zpráv než do covid tématu :D Jinak Zdíša je podle mého názoru určitě Navaja, styl psaní a zaměření na arabské země jsou toho důkazem. To samé jak nedávno chtěla odejít a mazala svoje příspěvky, stejně jako Navaja předtím.

@Krakonoš: Fakt by se to chtělo zamyslet nad tím, proč na něj takhle lidi reagují, než nad těmi samotnými reakcemi. Upřímně se těm agresivním reakcím vůbec nedivím, protože věřím tomu, že tu jsou uživatelé, kterým někdo z rodiny nebo z přátel na covid zemřel, popřípadě teď bojuje o život nebo s následky. A pak přijdou sem a dočtou se od mikira, že se nic neděje, všechno je to výmysl jak ovládat lidi, návrat totality, chřipečka, atd. Ale dál nemá smysl to řešit, ty prostě vidíš pouze urážku a je to pro tebe konečná. Pro mě jsou konečná zase dezinformace. 

Já to totiž beru hlavně z právního hlediska. Urážky byly na internetu vždycky, kdo na něm chce aktivně žít, musí se s nimi smířit. Například vždycky když vydám cestopis, tak čekám, že to určitě od někoho schytám. Ale to co se děje poslední rok s dezinformacemi a hoaxy je naprosto šílené a nebezpečné a hlavně protiprávní.



Přiznám se, že Zdíšu moc nesleduji. Ale zrovna nedávno jsme s přáteli z CL (naší facebokovou odnoží) vzpomínali, kde je jí konec. O to víc mě zaráží, že jsem si její reinkarnace nevšimla! Už jsem se bála, zda ji nesťal třeba ten čínskej virus... Uf, úleva! Žije a snad i - v novém těle, nový duch! I když  pokud maže pořád stejně.... :D

Nechci nic shazovat, nikoho se dotknout, na Covid opravdu věřím a nechci ho dostat v nějaké horší formě...jen už mi hlava nebere, že se lidi chodí z covidu a následků vyplakávat na cestovatelský portál. Ještě víc to, když tady soudí, posuzují, osočují a urážejí lidi, kteří ještě pořád cestují a nevzdávají to. Sorry jako, ale tohle si řeště jinde. Tady cestujte, kupujte letenky kam to ještě jde, aktualizujte cestovatelskou mapu, dělte se o cestovatelské inspirace.... A pokud nic z toho nemáte nebo číst nechcete - čtěte a reagujte na seznamu na novinkách. Ne zde, na stránkách CESTUJLEVNĚ, kde se někteří z nás pořád ještě snaží, aby to, co jejich název v sobě nese, neumřelo na Covid.

0 Citovat

Tohle ale příchod totality je. V kombinaci s digitálními technologiemi, bojem proti fakenews a hatespeech, politickou korektnosti je to přímo polibek smrti pro svobodu. Kdyby nás politik v roce 2019 chtěl na 5 měsíců zavřít doma a zakázat stýkat se s rodinou v rámci boje za obecné blaho, dívali bychom se na něj jako na blázna a někteří by ho začali i lynčovat.

Vždycky, když se něco dočasně zavede, pak je u politiků velmi nízká ochota to zrušit (např. ta naše dočasně zvednutá DPH na 21%).

0 Citovat

Michal napsal(a):

Tohle ale příchod totality je. V kombinaci s digitálními technologiemi, bojem proti fakenews a hatespeech, politickou korektnosti je to přímo polibek smrti pro svobodu. Kdyby nás politik v roce 2019 chtěl na 5 měsíců zavřít doma a zakázat stýkat se s rodinou v rámci boje za obecné blaho, dívali bychom se na něj jako na blázna a někteří by ho začali i lynčovat.

Vždycky, když se něco dočasně zavede, pak je u politiků velmi nízká ochota to zrušit (např. ta naše dočasně zvednutá DPH na 21%).



Přesně tak. Ale nechci klesnout na úroveň toho, co zde odsuzuji. Nemluvme o covidu a všem kolem. Je toho plná televize, facebook, noviny a jak by řekl Čtvrtníček - včechny ty internety! Pojďme raději víc cestovat - těšit se na cesty, vzpomínat na ty odžité, plánovat další! Cestujme levně, klidně i draze (Ahmad se jistě tetelí blahem), cestujme jakkoliv! Klidně i ve snech. Jen neklesejme na úroveň trilobitů a neřešme tady chřipkovou infekci pořád dokola s rádoby červeným titulem mikrobiologa, epidemiologa a patologa v kapse. Ne tady.

Jo a Michale, na insta máš nádherný fotky! Snažím se lajkovat vo sto šest, ale ten insta mi furt nejde a nejde :D Pošli mi na sebe odkaz na FB. Mě to přes tu stránku "za kačku" nejde tak pružně jako přes Kačku :D

0 Citovat

@Kačka: Tak já osobně si myslím, že covid a cestování souvisí velice úzce, takže sem to téma patří. Navíc teď se sjednotilo krásně do jednoho vlákna, kdo chce, tak sem jde, čte, reaguje, kdo nechce, může se tomu v pohodě vyhnout. V tom nevidím vůbec problém.

Navíc nezlob se na mne, ale pokud by David s Kryštofem tady to téma nechtěli, tak ho zamknou nebo vymažou a oznámí, že kdo dál bude řešit covid, tak dostane ban. Očividně jim to nevadí, oni jsou majitelé a já se rozhodně budu řídit jejich názorem a ne výkřiky o tom, ať si jdu na seznam. To opravdu není tvoje pravomoc a ty o tom nemůžeš rozhodovat. Navíc díky tomu mají návštěvnost na webu a ta je teď sakra důležitá.

Navíc celou dobu se tu bavíme o urážení mikira a mikir rozhodně pokud vím necestuje, protože by o tom určitě psal :D Nevšiml jsem si tady snad nikdy, že by tady někdo urážel lidi, kteří cestují. Například teď tu vyšel super cestopis o Švédsku v době covidové a jsou pod ním jen samé pozitivní příspěvky.

0 Citovat

Kateřina Ostrá napsal(a):

 

Nechci nic shazovat, nikoho se dotknout, na Covid opravdu věřím a nechci ho dostat v nějaké horší formě...jen už mi hlava nebere, že se lidi chodí z covidu a následků vyplakávat na cestovatelský portál. Ještě víc to, když tady soudí, posuzují, osočují a urážejí lidi, kteří ještě pořád cestují a nevzdávají to. Sorry jako, ale tohle si řeště jinde. Tady cestujte, kupujte letenky kam to ještě jde, aktualizujte cestovatelskou mapu, dělte se o cestovatelské inspirace.... A pokud nic z toho nemáte nebo číst nechcete - čtěte a reagujte na seznamu na novinkách. Ne zde, na stránkách CESTUJLEVNĚ, kde se někteří z nás pořád ještě snaží, aby to, co jejich název v sobě nese, neumřelo na Covid.

Tak tohle je asi, ne asi, ale zcela určitě, nejlepší příspěvek, co tu za poslední, hodně dlouhou dobu, čtu. Naprostý a bezvýhradný souhlas... 

0 Citovat

To je těžké, když bez snížení se na úroveň vlády nemůžeš ani opustit okres :D

Moje předpověď pro rok 2021:
Obětujme Velikonoce pro záchranu jara, jaro pro záchranu léta, prázdniny pro záchranu nástupu dětí do škol, podzim pro záchranu Vánoc a vzdejme se lyžování pro záchranu jara. S očkováním vydržme než přijde víc vakcín a pak vydržme než přeočkujeme rizikové skupiny.

Můžete opakovat v libovolném množství. A doufám, že mě nezavřou za vyzrazení státního tajemství.

0 Citovat

Jarda napsal(a):

@Kačka: Tak já osobně si myslím, že covid a cestování souvisí velice úzce, takže sem to téma patří. Navíc teď se sjednotilo krásně do jednoho vlákna, kdo chce, tak sem jde, čte, reaguje, kdo nechce, může se tomu v pohodě vyhnout. V tom nevidím vůbec problém.

Navíc nezlob se na mne, ale pokud by David s Kryštofem tady to téma nechtěli, tak ho zamknou nebo vymažou a oznámí, že kdo dál bude řešit covid, tak dostane ban. Očividně jim to nevadí, oni jsou majitelé a já se rozhodně budu řídit jejich názorem a ne výkřiky o tom, ať si jdu na seznam. To opravdu není tvoje pravomoc a ty o tom nemůžeš rozhodovat. Navíc díky tomu mají návštěvnost na webu a ta je teď sakra důležitá.

Navíc celou dobu se tu bavíme o urážení mikira a mikir rozhodně pokud vím necestuje, protože by o tom určitě psal :D Nevšiml jsem si tady snad nikdy, že by tady někdo urážel lidi, kteří cestují. Například teď tu vyšel super cestopis o Švédsku v době covidové a jsou pod ním jen samé pozitivní příspěvky.



Já žádnou pravomoc nemám a ani nechci ;) Cit pro drama, Jardo, máš a né že ne :D Moje komentáře byly výzva pro ty, co ještě cestování nehodili s puškou do žita. Jasně že si tu dále sdílejte všechny očkovací novinky, počty nakažených a úmrtí (nově naočkovaných) a nejlépe fotky z nemocnic, protože když člověk necestuje, ničím jiným než prací nežije, pak mu to fakt vleze na mozek a potřebuje to ventilovat. 


To, že to nekoriguje autor stránek obsah, je víc než jasné. Odkaz na očkovací centra je za poslední rok možná jediným zdrojem příjmu, co kluci mají. Na ně se rozhodně nezlobím a naopak jim tleskám za to, že stránkám smrtelně infiltrovaným covidem pořád ještě věnují intenzivní péči a filtrují spamy. Občas přijdou se zlepšovákem pro blaho stávající sedmičky statečných převlečené v kabátech dalších 2 - 3 nicků s vynálezem "Blokujme Mikira, třídního nepřítele". Všichni (slovy pět) to zde vítají s nadšením, ale současně všichni na každý koment Mikira reagují, jak kdyby jim někdo v těláku ukradl cvičky. 
A já si říkám - koho se mám sakra zeptat, jak je to v reálu s týdenní karanténou v Řecku, kam se chystám, když tady už to cestovatelsky vymřelo po meči i po přeslici?!

Před 2 roky jsem sem chodila pro rady, inspiraci a motivaci. Teď se tady jenom vydeptám a mám pocit, že jediné světlo na konci tunelu je skočit do Bečvy :D

0 Citovat

Tak ja dam +1 Jardovi, at tu nebojuje sam. Jen ta Navaja byla, myslim, ucitelka OSVC a ne v gastru, i kdyz podobnosti je dost. Ty ale ma i Miguelas s Mikirem a jsou dva.

S Katkou souhlas jen z casti, ze takto by to bylo idealni, ale v takove situaci nejsme. A vyplakavat z problemu kolem covidu se tu chodi ne ti, co ted cestuji, ale hlavne mikir a lma. Zkratka tu na jejich kecy vetsina neni zvedava a obcas to nekomu, kdo je jeste cte, ujede az k nadavce (rekl bych ze zoufalstvi).

0 Citovat

@Kačka: Jsem učiněná drama queen :D Já osobně si myslím, že jedno blbé vlákno o covidu fóru opravdu nijak neubližuje (to určitě není "smrtelná infiltrace" a kdo tady má cit pro drama) :D. Pokud tě to tak štve, tak upřímně netuším, proč do něj chodíš a aktivně tu přispíváš, místo toho, aby si založila jiná vlákna o cestování nebo rozvíjela ta založená. 

Pořád lepší, když sem ti lidi chodí (chápu, že ty počty schválně podsazuješ, ale těch uživatelů je mnohem víc) než kdyby to tady totálně umřelo a na cestujlevne se zapomnělo. 

P.S. Díky Libore, už jsem si připadal docela převálcován :D 

0