Zdravím všechny,  chtěl bych se zeptat, zda někdo máte reálnou zkušenost s testováním PCR zdarma (resp na pojišťovnu) s mezinárodním certifikátem taky zdarma (nově od 1.6.) a nejlépe v Praze. (Možná to někdo psal už do covid obecně, ale je tam tolik příspěvků, že je tam těžké něco najít.). Díky!  .

PCR test s mezinárodním certifikátem zdarma

Založil ve fóru Co se nevešlo

pax = osob

0 Citovat

To asi bylo mysleno k tomu testu  a osoba s QR 9 pujde na test po priletu i kdyz bude mit ten PCR  a  QR4 nemusi A pak mi tu vykladejte o nejakem vstricnem a bezproblemovem  pristupu Recka  ,,,porad stejna buzerace 

0 Citovat

@Milan V Díky za info. ATH testnu za 14 dní s potvrzením o prodělané nemoci z ocka. 

0 Citovat

@Milan V @Martin Vícha já testnu Athény příští pátek, dám vědět 

0 Citovat

Super 👍

0 Citovat

Tak, ted sedime na prestup v Lisabonu. Ve Vídni u gatu ukazan test, jen pro povinnost, jinak nezajem, bez podrobnejsiho zkoumani. Portugalskej formular vubec nechteli. Ale nahraval jsem je den predem, nevim jestli to nekdo studuje. Ceka nas zachvili nastup na Azory, tak uvidim co tam

0 Citovat

Ve Vídni kontroloval týpek frontu na gate, jestli má každý vše potřebné, v Kalamatě na příletu taky celkem důsledně kontrolovali (skenovali kód z PLF). Kód z Očka neskenoval nikdo, jenom si četli text. Problém nebyl ani s potvrzením z laboratoře, ani s papírem z Očka.

0 Citovat

tak na Azorech s testem problem, neuznali. Neni pry k tomu nic uvedeno, jak byl odebran apod. Takze test k nicemu, vyhozeny statni prachy a na Azorech znova na test, nastesti zdarma

0 Citovat

Dnes v 11:00 PCR test ve Fakultní nemocnici Olomouc, v 17 hodin výsledek. Poté "bez problémů" uploadnut digitální certifikát z očka do španělské appky SPTH.

Mě to šlo rovnou uploadnout, u přítelkyně jsem musel oskenovat QR kód.

0