JIŽ NEJSOU K DISPOZICI. Nabízím voucher na letenky od společnosti Smartwings za 14.900 Kč v celkové hodnotě 17.885 Kč. Platnost pro využití je do 2.9.2021 s možností prodloužení. Poukaz lze použít i po částech nebo na doplňkové služby od společnosti. V případě zájmu pište na viktorova.mi@seznam.cz . Michala  .

Prodám voucher na letenky Smartwings

Založil(a) ve fóru Cestovatelský bazar

6 reakcí

JIŽ NEJSOU K DISPOZICI. Nabízím voucher na letenky od společnosti Smartwings za 14.900 Kč v celkové hodnotě 17.885 Kč. Platnost pro využití je do 2.9.2021 s možností prodloužení. Poukaz lze použít i po částech nebo na doplňkové služby od společnosti. V případě zájmu pište na viktorova.mi@seznam.cz . Michala

0

No nevím ta aerolinka skoro nikam nelítá a pokud lítá, tak má letenky předražené. Když budeš kupovat přes srovnávač Skyscanner, dostaneš ještě lepší cenu.

0 Citovat

To je prodejne tak za pulku, protoze ty letenky s nima jsou mimo “cestujlevne”.

0 Citovat

Bohužel neprodejné. To by musel někdo chtít utratit 15.000,- za lety předraženým lowcostem. Ta polovina ceny bude ještě hodně dobrá. Obávám se ještě horšího výsledku.

0 Citovat

To jde? Já myslel ze jsou ty vouchery vázané na jmeno

0 Citovat

Ano, jde. Voucher je na jméno. Uplatnit ho ale může kdokoli a jméno na něm se při uplatňování neřeší.

Peetee 247 napsal(a):

To jde? Já myslel ze jsou ty vouchery vázané na jmeno

0 Citovat

Ano jde, přesně jak píše Terez N ;)

Peetee 247 napsal(a):

To jde? Já myslel ze jsou ty vouchery vázané na jmeno

0
6 reakcí