Ahoj lidi, prodal bych letenku do Amsterdamu s aerolinkou EasyJet v termínu 30.8. - 2.9., případně lze termín bez poplatku změnit. Cena je 3500 Kč včetně poplatku za změnu jména. Případní zájemci ať se hlásí do soukromého chatu.  .

Prodám letenku do Amsterdamu

Založil ve fóru Cestovatelský bazar

3 reakce

Ahoj lidi,

prodal bych letenku do Amsterdamu s aerolinkou EasyJet v termínu 30.8. - 2.9., případně lze termín bez poplatku změnit. Cena je 3500 Kč včetně poplatku za změnu jména. Případní zájemci ať se hlásí do soukromého chatu.

0

Vzhledem k tomu, že jsem zrovna před chvílí řešil letenku do AMS a vím, že v srpnu a září se dá na většinu termínů koupit zpátečka s KLM za 2550 Kč, tak to není moc lákavá nabídka...

0 Citovat

No já bych to prodal i za 2000, ale je tam ten poplatek za změnu jména no. Ten je 1500

0 Citovat

Vášnivý Cestovatel napsal(a):

No já bych to prodal i za 2000, ale je tam ten poplatek za změnu jména no. Ten je 1500

Ty bys klidně prodal za 2000, já bych mohl koupit za 1750 (aktuální cenu letenek u Easyjet).

Poplatek 1500 sice chápu jako argument, ale nevím, proč bych měl já platit přirážku za tvůj nerozvážný nákup. Obávám se, že těch 1500 budeš muset vypláznout ze své kapsy, pokud se budeš chtít té letenky vůbec zbavit. 

Ale ať to není jen negativní ... v dnešní době existuje minimálně teoretická možnost, že dojde ke změně či zrušení letu a EasyJet v těchto případech mi zatím vše vyplatil vcelku rychle a bez problémů.


2021-07-10-22h40-57.png

0
3 reakce