Zajimava vec, dnes mi prisly  na ocko  dva certifikaty  k testum, jeden byl uskutecneny v cervnu ,druhy v cervenci    V cervnu  PCR, v cervenci antigen  , stalo se to uz nekomu  ? Datum vytvorteni certifikatu je 24.8. .ovsem oba certifikaty mam uz z drivejska rovnez z ocka  Aniz bych to chtel zkusit hned me napadlo ,ze by se to cerstve datum mohlo hodit  k snadne uprave  pro pouziti  i kdyz jde  o stare testy  Napada me v tehle souvislosti jina otazka  ,kdyz  se nechavam testovat v zahranici  a pise se o jednotnem certifikatu EU tak ,kde teda jsou  testy  z Recka  a Irska  ktere jsem absolvoval Samozrejme  prisly  i s QR kodem na email  To stejne je i s ockovanim ,kdyz  bych mel ockovani s jine zeme  Na ocku se to pravdepodobne neukaze  ?  .

ocko.uzis

Založil ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

3 reakce

Zajimava vec, dnes mi prisly  na ocko  dva certifikaty  k testum, jeden byl uskutecneny v cervnu ,druhy v cervenci    V cervnu  PCR, v cervenci antigen  , stalo se to uz nekomu  ? Datum vytvorteni certifikatu je 24.8. .ovsem oba certifikaty mam uz z drivejska rovnez z ocka 

Aniz bych to chtel zkusit hned me napadlo ,ze by se to cerstve datum mohlo hodit  k snadne uprave  pro pouziti  i kdyz jde  o stare testy 

Napada me v tehle souvislosti jina otazka  ,kdyz  se nechavam testovat v zahranici  a pise se o jednotnem certifikatu EU tak ,kde teda jsou  testy  z Recka  a Irska  ktere jsem absolvoval Samozrejme  prisly  i s QR kodem na email  To stejne je i s ockovanim ,kdyz  bych mel ockovani s jine zeme  Na ocku se to pravdepodobne neukaze  ?

0

Neukáže, ale pujdou ti tam přes QR kod nahrát. S tou úpravou bych moc neriskoval. Budeš mít smůlu, naskenujou si tvůj QR kod a ten jim ukáže, jestli je platný nebo ne. Jen pro info, QR kod mi skenovali v Polsku, Norsku a Portugalsku (tam jen na ubytku).

0 Citovat

To bych ale musel mit asi nejakou aplikaci QR kodu nebo ne ?  Ale nejak nevim k cemu by mi to bylo dobre  Ta uprava me napadla jen tak i pod dojmem toho  ze treba v Irsku naposledy  nechteli pri navratu z Recka videt vubec nic a v CR vlastne vzdycky jen ukazat  a casto se tu pise ze by stacilo predlozi cokoliv ,nikde jsem se nesetkal s tim,ze by nekde meli nejakou ctecku ,ale je fakt  ze letos  byly  zatim jen lety  z Irska do CR a zpet  a jednou z CR  Rhodos a zpet do Irska  Co se tyka ubytovani tak jen v Rhodosu ve meste kam jsem se prave kvuli testum presunuli na jednu noc  nam  nejaky prehnane aktivni recepcni  meril teplotu .pricemz vedel ze jsem predtim uz skoro 14 dnu  na ostrove byli ...

0 Citovat

V Praze na letišti chtěla na odbavení vidět ne QR kód ale přímo ty detaily jako datum očkování a kontrolovala i jméno na certifikátu. Navíc doporučila mít s sebou i papír. verzi, že ne všude to z té tečky musí akceptovat.

0
3 reakce