Jsem líný. Nabízím litr tomu, kdo za mě bude hlídat covid pravidla a povinnosti na cestě: Berlín autem Lisabon letecky s TAP, procházka po městě Ponta Delgada Azory TAP Lisabon TAP Berlín TAP Česko autem Od teď do odletu 23.10., plus dva dny před návratem. Sepsat, jak je to aktuálně a pak hlídat změny. První týden stačí 2x týdně, poslední 4 dny denně. Hlídáním myslím autorativní zdroje, takže portugalské, německé a české autority, ve výstupu chci odkazy na zdroje. Má někdo zájem?  .

Poptávka služeb

Založil ve fóru Cestovatelský bazar

7 reakcí

Jsem líný. Nabízím litr tomu, kdo za mě bude hlídat covid pravidla a povinnosti na cestě:

  • Berlín autem
  • Lisabon letecky s TAP, procházka po městě
  • Ponta Delgada Azory TAP
  • Lisabon TAP
  • Berlín TAP
  • Česko autem

Od teď do odletu 23.10., plus dva dny před návratem. Sepsat, jak je to aktuálně a pak hlídat změny. První týden stačí 2x týdně, poslední 4 dny denně. Hlídáním myslím autorativní zdroje, takže portugalské, německé a české autority, ve výstupu chci odkazy na zdroje. Má někdo zájem?

0

:)) to uz je na zamestnance tak za 10k

0 Citovat

zdroj Mikir  se slevou, zaruka 100 %  otocka uz na ceste do Berlina  :-)) bez  hadru  

0 Citovat

Concierge u premiovych bankovnich sluzeb? Ti to udelaji zadarmo..

0 Citovat

Díky za tip, mohu zkusit, zda ČSOB Premium nekecá.

0 Citovat

Tak dej prosím vědět, taky bych je využila

0 Citovat

https://luxe.digital/lifestyle/s...concierge/

Akorat ty cenny jsou jaksi vyssi pane doktore (v NYC to stoji okolo $300 na prvni osobu a pak 100$ za kazdou dalsi) :))))

Tyhle sluzby jsou docela popularni treba v Karibiku, kdy Vas za 60euro vytahnou z letadla rovnu do limosky, probehnou za vas securitu & migration a odvezou vas az na recepci - ted je dost popularni s prichodem Covidu, pac se tim daji preskocit health screening fronty.. ;)

Na velkych letistich vas zase pro zmenu vozej tim golfovim vozickem pro invalidy (malem sem napsal to slovo na k :D)..

0 Citovat

Večer jsem volal, ráno měl email s informacemi. Kouknu na obsah večer. Za týden se mám zase ozvat a provedou aktualizaci. Vypadá to dobře.

Kickass, to zní lákavě. 

0
7 reakcí