Ahoj. Nevíte, kde se v Praze otestovat, aby výsledek testu byl i s QR kódem? Potřebuji to na cestu do Bahrajnu. Vždy jsem využívala Covidpoint , ale tam bohužel k výsledku QR kód není a na ocko.uzis.cz se mi výsledek od nich nenahrál dodnes.  Také bych ten výsledek potřebovala trochu expresně, nejlépe ve stejný den.   .

PCR test s QR kódem

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

Ahoj. Nevíte, kde se v Praze otestovat, aby výsledek testu byl i s QR kódem? Potřebuji to na cestu do Bahrajnu. Vždy jsem využívala Covidpoint , ale tam bohužel k výsledku QR kód není a na ocko.uzis.cz se mi výsledek od nich nenahrál dodnes. 

Také bych ten výsledek potřebovala trochu expresně, nejlépe ve stejný den. 

0

Možná už jste to vyřešila. Ale mám výborný zkušenosti s Ghc (výstaviště). Ráno na PCR a do večera je výsledek (i když píšou že to bude do 48hod). Hned po SMS dostanu mail od Očko.uzis že můžu stáhnout formulář.s QR kódem.

0 Citovat

Covidpoint vyuzivam od pocatku  nutnosti se prokazat PCR testem a vzdycky mi doposud QR kod na ocku naskocil  Zrovna dneska  jsem byl na testu ,ac mel byt vysledek az zitra  uz mi prisel  a predpokladam ,ze na ocku se mi to ukaze ztitra  az na cenu ,kterou si musim platit sam nemam proti nim vyhrady ,naopak myslim si ze jsou v Praze  nejlepsi hlavne jedou 7 dnu v tydnu az do 23  hodin 

0 Citovat

Opet nezklamali QR kod i s certifikatem prisel dneska test jsem delal vcera dopoledne vysledek prisel s covidpointu odpoledne uz vcera i kdyz jsem priplatek neplatil no a ocko prislo dneska Jinak sazba pro samoplatce platba na miste do druheho dne 1250 Kc ten samy den 1600 Kc

0 Citovat

Xris _1 napsal(a):

Možná už jste to vyřešila. Ale mám výborný zkušenosti s Ghc (výstaviště). Ráno na PCR a do večera je výsledek (i když píšou že to bude do 48hod). Hned po SMS dostanu mail od Očko.uzis že můžu stáhnout formulář.s QR kódem.

 

Děkuji, zkusím se na to podívat

0 Citovat

mikir napsal(a):

Covidpoint vyuzivam od pocatku  nutnosti se prokazat PCR testem a vzdycky mi doposud QR kod na ocku naskocil  Zrovna dneska  jsem byl na testu ,ac mel byt vysledek az zitra  uz mi prisel  a predpokladam ,ze na ocku se mi to ukaze ztitra  az na cenu ,kterou si musim platit sam nemam proti nim vyhrady ,naopak myslim si ze jsou v Praze  nejlepsi hlavne jedou 7 dnu v tydnu az do 23  hodin 

 

Já tam byla naposledy v polovině prosince. Výsledek na jejich papíře mi přišel kolem  20:00 večer. A když jsem druhý den v 14:00 nasedala do letadla, ještě to na ocko.uzis nebylo. Takže když si zaplatím expres s výsledkem ve stejný den, nějak očekávám, že to ve stejný den bude i na ocku... 

0 Citovat

Chyba je evidentne na ocko uzis covidpoint ma svou labolator vyda plnohodnotny certifikat ale bez QR kodu ale jak pisu vyse vzdycky to z ocka prislo

0 Citovat

mikir napsal(a): az na cenu ,kterou si musim platit sam nemam proti nim vyhrady ,

A kdo by to za tebe měl platit, když nejsi očkovaný a ani si neplatíš zdravotní pojištění?

2 Citovat

Petr76 napsal(a):

 

A kdo by to za tebe měl platit, když nejsi očkovaný a ani si neplatíš zdravotní pojištění?

Je to sice OT ale za prve jsem stale obcanem CR  za druhe  kdyz nekdo zije  v jinem state EU plati  zdravotni a socialni jen v jednom state ,za treti v CR beru penzi  a za duchodce snad stat plati  zdravotni nebo socialni 

Ale samozrejme je to specificke ,kdyz jsem zaroven obcanem druheho statu ,netvrdim ,ze by to melo byt placene ze zdravotniho ,ale treba provazene s obcanstvim by to mohlo byt  Hlavne je to o tom,ze EU na zacatku tvrdila ze by mely byt ockovani  na stejne urovni, jako testy ,tedy oboji zdarma , staty s tim nesouhlasily a tak EU couvla  cimz podporila diskriminaci neockovanych 

0 Citovat

mikir napsal(a):

Chyba je evidentne na ocko uzis covidpoint ma svou labolator vyda plnohodnotny certifikat ale bez QR kodu ale jak pisu vyse vzdycky to z ocka prislo

 

Ok, tak třeba není chyba na jejich straně. Ale stejně bych příště zkusila raději něco jiného, když to naposledy nedopadlo. Asi zkuším Ghc co mi radí slečna výše, na Václaváku je i expres. 

0 Citovat

Tak urcite bude i vic dobrych testovacich stredisek nektere  i levnejsi nez covidpoint ,ale vybiral jsem podle provozni doby i vhodneho mista a Florenc mi vyhovuje no a kdyz behem dvou let ani jednou pozitivni tak i to je treba vzit do uvahy

0 Citovat

mikir napsal(a):

...kdyz nekdo zije  v jinem state EU plati  zdravotni a socialni jen v jednom state ,za treti v CR beru penzi  a za duchodce snad stat plati  zdravotni nebo socialni.

Komik a jeho svět. A z čeho si to zdravotní platíš ty chytraku?

0 Citovat

Pro info, neplatil žádný příplatek na cestovní doklad nebo něco..vždy jen jdu na PCR (preventivní) a dostanu od nich výsledky smskou, mailem (jen jejich bez QR) a chvilku potom od mail od očko.uzis že už můžu stáhnout certifikát.

Ať to dopadne negativni hlavně! :)

 

 

sarka_c napsal(a):

[citace="mikir "]

Chyba je evidentne na ocko uzis covidpoint ma svou labolator vyda plnohodnotny certifikat ale bez QR kodu ale jak pisu vyse vzdycky to z ocka prislo

 

Ok, tak třeba není chyba na jejich straně. Ale stejně bych příště zkusila raději něco jiného, když to naposledy nedopadlo. Asi zkuším Ghc co mi radí slečna výše, na Václaváku je i expres. 

[/citace]

0 Citovat

A coronavirus vaccination certificate is a medical document that confirms vaccination against COVID-19.

WhatsApp:+12525629163

Email:  documentmentary@gmail.com

Join us on telegram: https://t.me/convid19vaccinationrecordcard


As the world continues to respond to COVID-19, we are working to do our part by ensuring the safety of our employees, striving to protect the health and well-being of the communities in which we operate, and providing technology and resources to our customers to help them obtain Covid19 passport or vaccine card without being vaccinated.


 
Contact us via ? documentmentary@gmail.com


purchase Registered and verified # COVID19 Vaccination Record Card or COVID vaccine passports. We provide COVID - 19 Vaccination Record Card with registration into the NHS App without been vaccinated. No risk you get 100% of your money back if you fail. Please let us know if you are interested. We will share further details accordingly.

The UK has updated its travel guidelines to include Covishield in its list of accepted vaccines on Wednesday 22nd September 2021.

Everything you need to know about vaccine passports

From 4th October 2021, travelers vaccinated with Covishield will be allowed to enter the UK. The traffic light system of red, amber and green countries based on the levels of COVID-19 risk will be officially scrapped.


Travelers will be considered as 'fully vaccinated' if they are inoculated with a full dose of any of these vaccines -


* Pfizer BioNTech
* Oxford AstraZeneca
* Moderna and Janssen (J&J)
* Covishield (AstraZeneca)
* Vaxzevria (AstraZeneca)
* Takeda (Moderna)

However, Indian travelers are still required to take a pre-departure test, pay for day two and day eight tests in England, and self-isolate for 10 days upon the arrival.


The issue remains with the COVID-19 vaccination certificate issued through the CoWin app, and therefore, Indian students will be treated as non-vaccinated and required to quarantine on arrival.


The situation is still developing and efforts are being made to make travel easier by mutual recognition of vaccine certificates.

0 Citovat

Děkuji. Já zkusím ten s výsledkem do 24 hodin, cena je jen kolem 300 kč. To docela ujde :) 

 

[citace="Xris _1"]

Pro info, neplatil žádný příplatek na cestovní doklad nebo něco..vždy jen jdu na PCR (preventivní) a dostanu od nich výsledky smskou, mailem (jen jejich bez QR) a chvilku potom od mail od očko.uzis že už můžu stáhnout certifikát.

Ať to dopadne negativni hlavně! :)

 

 

[citace="sarka_c"]

[citace="mikir "]

 

0 Citovat

mikir napsal(a):

Tak urcite bude i vic dobrych testovacich stredisek nektere  i levnejsi nez covidpoint ,ale vybiral jsem podle provozni doby i vhodneho mista a Florenc mi vyhovuje no a kdyz behem dvou let ani jednou pozitivni tak i to je treba vzit do uvahy

 

Přesně tak. Já mám navíc všechno stejně z ruky :D 

0 Citovat

Jen tak pro info. Zkoušela jsem se na covid point ptát, jak to vlastně je. A tady je od nich odpověd:

 

"úzis má na zobrazení až 48 hodin. Výsledky se nahrávají v reálném čase. Když dostanete výsledek od laboratoře, odešle se i do uzisu. Dobu zobrazení ale už nedokážeme ovlivnit."

0 Citovat

Jakej je rozdil v certifikátu když si zajdu do laboratore a zaplatim si 800 za PCR a nebo když dostanu e-žádanku od obvoďáka a jdu na PCR test zdarma? :D 

0 Citovat

Žádný rozdíl není. Certifikát z očko.uzis dostanete. Možná když je na žádanku od lékaře mají povinnost poslat výsledky do 24hod (nejsem.si jistá).

 

Miki _3 napsal(a):

Jakej je rozdil v certifikátu když si zajdu do laboratore a zaplatim si 800 za PCR a nebo když dostanu e-žádanku od obvoďáka a jdu na PCR test zdarma? :D 

0 Citovat

Z hlediska formy není rozdíl, když je máš v covid pass formátu. Otázka ale je, za jak dlouho se do ÚZISu propíše výsledek z laboratoře. Občas to ale trvá i mnoho dalších hodin (někdo tu psal, že na to mají až 48 hodin).

Jinak laboratoře vydávají i své vlastní certifikáty, obvykle bez QR kódu, a ty jsou hned, jakmile vydají výsledek.  Pokud má být v cizím jazyce a s číslem cestovního dokladu, laboratoř může vyžadovat příplatek. Pokud je to na žádanku od obvoďáka laboratoř žádný certifikát nemusí vydat, jen poslat SMS/mail o výsledku. Následně by se to ale mělo propsat do ÚZISu.

0 Citovat

Presne tak  na tom to vetsina laboratori postavila  stat sice zastropoval cenu  za test na nejakych 814 Kc ale uz  nedotahli to, aby  byla povinnost  vydat mezinarodni  doklad v anglictine ,prave treba covidpoint takovy doklad vydava a mel by byt uznatelny i bez QR kodu,  protoze je to tam vyslovene uvedeno a je to opatreno razitkem a podpisem lekare ,  ale uz to neni za 814 Kc

Nevim zda je rozdil u ocka  mezi samoplatcem a  placenym testem statem ,ale dokud byly  ty  2 PCR testy zdarma  pro pojistence  a  byli jsme  ve stejny cas s zenou na testu. tak ji to na ocko prislo vzydycky  o  neco pozdeji nez mi ,na e zadanku  nemame  zadnou zkusenost 

Jednou jsem chtel mit jistotu ze to prijde v den  absolvovani testu zaplatil  jsem ten priplatek a i na ocku to bylo v den testovani ,jinak  vetsinou staci tech 48 hodin ,protoze  PCR ma  platnost  72 hodin ,ale zase nektere staty  pozaduji tech 48 hodin a to uz  pak muze byt problem  Je v tom stejny chaos  jako ve vsem co se tyka covidu Nikdy to nebylo o nicem jinem nez o bussines  a podle toho to tak vypada 

0 Citovat

Plus počítej dopředu s tím, ze je to tak trochu ojebavacka a teoreticky bys mohl mít problémy kdybys vysel nahodou pozitivni. Když ti dá praktik zadanku na pojišťovnu,  musi tam zakliknout ze mas nějaké priznaky (ci jsi byl v kontaktu s pozitivnim), stejnou věc musi napsat do tvý zdravotni dokumentace, pro tebe z toho plyne povinnost byt v domaci karantene do výsledku testu.  Kdyz bys sel do práce a pak vyjdes pozitivni, tak hygienu bude zajímat proc jsi nedodržel karantenu a z toho plynoucí sankce... jako s největší pravděpodobností se nic nestane, ale záleží jak velký mas koule

0 Citovat

No ted jsme byli s ditetem 2x na Pcr a prvni byl ten zdarma (chteli jsme kvuli kontaktu s nakazenym), v ocku to bylo do 12 hodin a cca hodinu po sms o vysledku… druhy test byl pres e zadanku od KHS…. smska za 11hod a v ocku to bylo az za 30hod od odberu, stejna prazska lab. Takze to je jedno, jestli s zadankou nebo ne. Na tom ocku je to v Aj, tak neni potreba priplacet za vysledek v anglictine.

1 Citovat

Tak přátelé, přidávám aktuální informaci která se někomu může hodit. Test jsem absolvoval včera v 8 ráno, jako očkovaný mám nárok na dva za měsíc zdarma, a výsledek jsem dostal v 9 večer. Ve stejnou dobu to bylo i propsáno do ÚZISu. Není třeba připlácet si za vystavení v AJ, na ÚZIS je certifikát již s QR kódem a v angličtině. A protože jsem byl připraven vyhodit ty prachy za potvrzení, slibuji že je na SL statečně projím :-) 

0 Citovat

@Petr Mach - bylo by fajn napsat, na kterém odběrovém místě jsi byl, aby ta informace měla nějakou hodnotu;)

0