Ahoj, napadlo mne sem dát nabídku na ČSOB premium kartu, která nabízí k cestování zdarma několik zajímavých věcí: - Pojištění storno letenek a zájezdů - Limit léčebných výloh 100 milionů Kč, porovnával jsem s ostatními a strčí to do kapsy kdejaké cestovní pojištění, nekryje pouze extrémní sporty a lyžování mimo sjezdovku třeba - Neomezený vstup do letištních salónků Mastercard v Praze, Vídni a Bratislavě(lze sebou vzít i doprovod) - Lounge Key – Čtyři vstupy do letištních salónků po celém světě zdarma, opět lze vzít doprovod - Pojištění proti poškození a krádeži - Pro partnera či partnerku druhá karta zcela zdarma   Jedinou podmínkou je být schopen na účtu točit obrat(nikoli zůstatek) alespoň 50 000Kč, je to nutnost, jinak karta nedává smysl. Kdyby měl někdo zájem, napište mne na marek.bubla@csobstavebni-oz.cz, případně na 773950824, umím zařídit i bez nutnosti osobního setkání. Pokud zájem nemáte, nabídku ignorujte, díky :)  .

Čsob premium karta- letištní salonky a pojištění zdarma

Založil(a) ve fóru Slevové kupóny a vouchery

Ahoj, napadlo mne sem dát nabídku na ČSOB premium kartu, která nabízí k cestování zdarma několik zajímavých věcí:

- Pojištění storno letenek a zájezdů

- Limit léčebných výloh 100 milionů Kč, porovnával jsem s ostatními a strčí to do kapsy kdejaké cestovní pojištění, nekryje pouze extrémní sporty a lyžování mimo sjezdovku třeba

- Neomezený vstup do letištních salónků Mastercard v Praze, Vídni a Bratislavě(lze sebou vzít i doprovod)

- Lounge Key – Čtyři vstupy do letištních salónků po celém světě zdarma, opět lze vzít doprovod - Pojištění proti poškození a krádeži

- Pro partnera či partnerku druhá karta zcela zdarma

 

Jedinou podmínkou je být schopen na účtu točit obrat(nikoli zůstatek) alespoň 50 000Kč, je to nutnost, jinak karta nedává smysl. Kdyby měl někdo zájem, napište mne na marek.bubla@csobstavebni-oz.cz, případně na 773950824, umím zařídit i bez nutnosti osobního setkání. Pokud zájem nemáte, nabídku ignorujte, díky :)

0

Za prvé tohle fakt není žádná novinka. Za druhé předposlední věta zní jako spam. Kartu zařídí na každé pobočce.

0 Citovat

No a k tomu hostovi v Praze, Brně a Bratislavě by nebylo od věci pro pořádek doplnit, že "Pokud s sebou berete hosta, jeho vstup bude zpoplatněn dle ceníku daného salónku." https://www.csobpremium.cz/porta...pdf?220203

3 Citovat

Vstupy do salonku Praha / Viden / Bratislava, s tim doprovodem to neni az tak pravda, vzit si je muzete, ale platite.
A jak uz tady bylo zmineno, zaridite na kazde pobocce CSOB.

0 Citovat

Pane bankéři, myslím, že jsou tam kromě té 50K podmínky i další dvě možné podmínky na výběr (např. držet 1 milión na účtu).

A kromě nelimitovaných salónků PRG T1, VIE, BTS tam jsou i další nelimitované v BUD a KBP.

0 Citovat

@Jakub Langer: o nelimitovaném vstupu v BUD a KBP se to píše kde? Pokud se tedy bavíme o ČSOB kartě Mastercard World Elite.

0 Citovat

Píše se to všude možně, jen ne tam, kde by to člověk čekal. Ono je třeba zkoušet a číst zkušenosti zkušenějších 🤣🤣🤣. Tady se o tom psalo  tak před třemi, čtyřmi lety 😉😉

0 Citovat

o KBP 🇺🇦  v roce 2019 informoval Asterix v tématu: "VIP salónky díky kreditkám"

o BUD 🇭🇺  to vím z několikanásobné vlastní zkušenosti

o GRU 🇧🇷  to vím také osobně, neb jsem tam se svou MC World Elite vstoupil bez problémů do salónku MC Black

(nelimitovaně, bez ztráty kytičky 🌺)

 

0 Citovat

Tak o KBP psal i Cali s Eremim a o BUD taky spousta lidi.

0 Citovat

Díky zkušenějším za tipy na další salonky. Je trochu blbý, že se tím ČSOB jako vydavatel karty nepochlubí.

P.S.: V roce 2019 se mi v Bratislavě podařilo vzít s sebou do salonku zdarma 2 hosty, i když to oficiálně nemělo jít. Je to opravdu třeba zkoušet :-).

0 Citovat

MC berou i v Moskve na Seremetjevo.

A proc se tim ceske banky nechlubi? Protoze to je produkt MC na ktere banky nemaji vliv a ceskym bankam jem prodavan s volnymi vstupy jen do Prahy, Vidne, Blavy. Proste ofiko nevi, ze to jde i jinde..

0 Citovat

Zkoušel někdo tu Budapešť i po 1.1.2020? Jestli mi to google překládá dobře, tak jsou ty vstupy zdarma jen na karty vydané v Maďarsku... https://www.mastercard.hu/hu-hu/...ounge.html

 

0 Citovat

Ukrajinci to mají na stránkách rozepsané pro jednotlivé letiště a následně i pro jednotlivé státy.

https://www.mastercard.ua/uk-ua/...unges.html

0 Citovat

Já byl loni v červenci na MWE od EP a v pohodě bez odečtení vstupů... ale hajzly tam mají na chodbě...:)

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

Zkoušel někdo tu Budapešť i po 1.1.2020? ...

Mám zato, že ano. V emailu jsem dohledal příjezd dne 1.2.2020 v 5:45 do Budapešti a pak odlet ve 12:15 směrem Göteborg, takže před odletem musel být krátký pobyt v budapešťské MC loungi, neboť na zamítnutí vstupu na jejich recepci si vůbec nevzpomínám.

Po delším covidovém uzavření Maďarska a loňském znovuotevření až právě teď 1.3. 2022 zřejmě opět poletím z Budapešti. Tak pak dám echo, jak je to s tamní MC loungí.

 

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Za prvé tohle fakt není žádná novinka. Za druhé předposlední věta zní jako spam. Kartu zařídí na každé pobočce.



Nabízím vyřízení online bez nutnosti chození a čekání na pobočce, jestli nemáte zájem, stačí nereagovat, jak jsem psal :).

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Pane bankéři, myslím, že jsou tam kromě té 50K podmínky i další dvě možné podmínky na výběr (např. držet 1 milión na účtu).

A kromě nelimitovaných salónků PRG T1, VIE, BTS tam jsou i další nelimitované v BUD a KBP.

 

Ano máte pravdu, jen ještě upravím, že je třeba držet 1,5 mega, případně mít úvěrové produkty v součtu 3 mil+. Nepředpokládám že si někdo na první dobrou kvůli kartě pošle na účet 1,5 mega.

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

Zkoušel někdo tu Budapešť i po 1.1.2020? Jestli mi to google překládá dobře, tak jsou ty vstupy zdarma jen na karty vydané v Maďarsku... https://www.mastercard.hu/hu-hu/...ounge.html

Budapešť mi v 08/2021 fungovala s ČSOB MC World Elite. U vchodu měli infopanel s jinou informací, než co je na webu, a nebylo tam omezení pro HU karty. Dokonce paní na recepci stačilo vidět obrázek karty v Google Pay, lol.

 

marek.bubla napsal(a):

Nabízím vyřízení online bez nutnosti chození a čekání na pobočce, jestli nemáte zájem, stačí nereagovat, jak jsem psal :).

Ale tohle mi nabízela i přímo ČSOB. Po zavolání na 800370370 mi bylo nabídnuto, že mi zavolá Premium telefonní bankéř a vše vyřídíme na dálku. Pokud bych ale spěchal, pak na počkání na pobočce. V čem je tedy výhoda, řešit to přes externího zprostředkovatele od "Lišky"?

1 Citovat

marek.bubla napsal(a):

Nabízím vyřízení online bez nutnosti chození a čekání na pobočce, jestli nemáte zájem, stačí nereagovat, jak jsem psal :).

Takže jste spammer. Proto jsem reagoval. Nechci, aby se toto fórum plevelilo podobnými nabídkami.

0 Citovat

@ Honza Čermák  Díky za info.

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

Ukrajinci to mají na stránkách rozepsané pro jednotlivé letiště a následně i pro jednotlivé státy.

https://www.mastercard.ua/uk-ua/...unges.html

k těm ukrajinským stránkám… jak rozumíte té povinné útratě 10000UAH za 30 dní? Muže být i ekvivalent v jiné měně ?

0 Citovat

A já si zase myslím, že je fajn aby tu někdo za banku nabídl kartu i dalším cestovatelům. Ti co ji mají přece reagovat nemusí...

1 Citovat

Využil někdo pojištění storna letenek u této karty? Zajímala by mě osobní zkušenost a průběh celé transakce. 

1 Citovat

Zdravím, tak jsem právě zjistil, že ani ta premium karta není potřeba... jako čerstvý OSVČ jsem si nedávno založil obyčejné podnikatelské konto u ČSOB, které je zdarma. K němu mi přišla karta Mastercard Business Standard a s tím i info, že i držitelé těchto nejobyčejnějších karet mají bezplatný vstup do salonků v Praze, Vídni a Bratislavě 

https://www.csob.cz/portal/docum...s-2019.pdf

Když mám teď 2 karty, které mě opravňují ke vstupu zdarma, projde mi vzít na tu druhou hosta? To asi ne, co? :-)

0 Citovat

sylvazbh napsal(a):

Využil někdo pojištění storna letenek u této karty? Zajímala by mě osobní zkušenost a průběh celé transakce. 

Ano, v pohodě. 

0