Chystáte se do Egypta a nechcete platit drahá mobilní data? Prodám svou simkartu. Dá se zmenšit na všechny potřebné velikosti. Nemá ani volání, ani SMS, ale 17,5 GB dat. Můžete si z ní v pohodě udělat hotspot pro celou rodinu. Operátor -egyptský Vodafone. V oblasti Marsa Alam měl skvělé pokrytí. Simka je do roku 2023. Preferuji osobní předání v Praze  .

Egypt - sim karta 17,5 GB dat

Založil(a) ve fóru Cestovatelský bazar

7 reakcí

Chystáte se do Egypta a nechcete platit drahá mobilní data?
Prodám svou simkartu. Dá se zmenšit na všechny potřebné velikosti.
Nemá ani volání, ani SMS, ale 17,5 GB dat. Můžete si z ní v pohodě udělat hotspot pro celou rodinu.
Operátor -egyptský Vodafone. V oblasti Marsa Alam měl skvělé pokrytí.
Simka je do roku 2023.
Preferuji osobní předání v Praze


img-20220606-150303-01.jpg

0

A to nebyla ještě aktivovaná? Pokud ano, tak dost pochybuju, že by měla delší platnost než 28 dní. Jedině že by se prodlužovala přikoupením dalších dat. Nikdy jsem se nesetkal v různých zemích s delší platností turistických SIM karet (víc nez pár měsíců) a i dle tohoto to tak vypadá (i když to možná není úplně aktuální): https://prepaid-data-sim-card.fa...wiki/Egypt

0 Citovat

Libore, byla aktivovaná 25.5. a platnost má do 14.2.2023

0 Citovat

Že je to datum na nálepce, ještě fakt neznamená, že to bude bez přikoupení dat do té doby fungovat. V telefonu by se měla ukazovat skutečná platnost.

4 Citovat

Telefon se mnou mluví jen arabsky. Nebo nevíte, jak dotaz na platnost zjistit a vyvolat?

0 Citovat

Některé zprávy od mého egyptského operátora WE mi přišly i v angličtině včetně platnosti karty (tato hned po aktivaci), ale mohlo by to jít někde v menu mobilu bez ohledu na operátora (nejsem na to odborník, ale někdy jsem to tam viděl, může se lišit dle typu). Pokud nejste už v Egyptě, může být pozdě na zjištění.

0 Citovat

Kolik za tu kartu chcete? odlétám teď v sobotu, tak by se mi hodila.

0 Citovat

hezký den, simka už je prodána.

0
7 reakcí