Zdravim, mam nyni vice nez 9 mesicu od 2. davky ockovani = cervena Tecka - vim, ze pro vstup do USA to problem neni, ale nekde jsem cetl, ze pro navrat do EU (letime pres Dublin) by to problem mohl byt. Snazil jsem se najit aktualni informace, ale nepovedlo se. Ma nekdo zkusenost nebo vi jestli musim na 3. davku pred odletem?   .

USA: Navrat do EU s cervenou Teckou

Založil(a) ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

10 reakcí

Zdravim, mam nyni vice nez 9 mesicu od 2. davky ockovani = cervena Tecka - vim, ze pro vstup do USA to problem neni, ale nekde jsem cetl, ze pro navrat do EU (letime pres Dublin) by to problem mohl byt.

Snazil jsem se najit aktualni informace, ale nepovedlo se. Ma nekdo zkusenost nebo vi jestli musim na 3. davku pred odletem? 

1

Neukazujte tečku, ale vytištěný certifikát o očkování s QR. A je to.

1 Citovat

Před cca měsicem mě kontrolovali při odbaveni v JFK. Barva Tečky je nezajímala ale koukali se na druh a datum očkovani z certifikátu

0 Citovat

Panebože, co pořád blbnete s podělanou Tečkou, prosím, nespřádejte nesmyslné teorie o 3. dávkách a certifikátech potřebných pro návrat do EU, do Irska ani k nám už několik měsíců nemusíte prokazovat ohledně covidu vůbec nic, můžete se vrátit zcela bez jakéhokoliv očkování tak jako dřív...

6 Citovat

Dokud nebude někdo s 'vlastní zkušeností' ptát se budeme na chujoviny stále dokola

2 Citovat

26.5.2022 jsem letěla s British Airways z LA přes LHR do Prahy. Na letišti LAX NIKDO nechtěl vidět ani očkovací certifikát, ani nic podobného. 

2 Citovat

Potvrzuji, návrat 29.5. akce Aer Lingus a na JFK jen pasy.

2 Citovat

24.5. OGG-SEA-LHR-PRG nikdo ohledně covidu zcela správně nic nechtěl.

2 Citovat

Jinak dávám tu informaci i sem, od zítřka už NEMUSÍ být test ani do USA, tak aby zase někdo za měsíc netvrdil, že někde četl, že by to mohl být problém😂

https://www.cdc.gov/quarantine/f...-test.html

3 Citovat

ale vies kolko neockovanych cestovatelov to pochopi tak ze netreba vobec nic a potom budu na letisku plakat?

5 Citovat

Tonic...to jsou právě ty "ch***viny"😁

0
10 reakcí