Třeba se bude někomu hodit a ušetří se tak stání ve frontě na koupi SIM. Dnes jsem ji koupil a platná je 21dní. Je na ní 35GB (stála 2000LEK) a ve čtvrtek napíši sem kolik zůstalo. Předání Brno, od 7.7. odpoledne dále.     .

SIM Albanie - Vodafone

Založil ve fóru Cestovatelský bazar

4 reakce

Třeba se bude někomu hodit a ušetří se tak stání ve frontě na koupi SIM. Dnes jsem ji koupil a platná je 21dní. Je na ní 35GB (stála 2000LEK) a ve čtvrtek napíši sem kolik zůstalo. Předání Brno, od 7.7. odpoledne dále. 

 


img-20220701-180333.jpg

0

Aktuální stav na kartě je cca 42GB neb sice jsem si koupil 35GB, ale po přihlášení do VodafoneAL aplikace jsem dostal 10GB nášup. Takže ve čtvrtek bude karta volná a bude na ni odhadem 30GB. Tož kdyby se někomu hodila, preferuji pivo z malopivovaru jako protihodnotu :-)

 


screenshot-2022-07-03-11-13-16-437-com-android-chrome.jpg

0 Citovat

Dobrý den,pokud je ještě Simkarata měl bych zájem,odjiždíme 10,9, cenu respektuji.

Díky

0 Citovat

Data na té kartě vydrží měsíc, těch 10GB  prémiových jen 14 dnů. Takže toto už je asi pryč. 

0 Citovat

Ano. Kartu asi ještě mám (nějak se mi to při počtu cestování a karet motá v hlavě). Nicméně, jak píše cali, tak data už expirovala a ušetřil bys maximálně stání ve frontě, pokud bys uměl koupit data přes internet na tuto kartu. Vzhledem k úrovni anglické verze stránek operátora to vidím jako velkou výzvu a doporučuji si koupit po příletu. Pokud i tak máš zájem a jsi z Brna, tak ti ji mohu nechat na nějaké čerpací stanici v Brně či na tajném místě dle GPS naleznutelném. Užij Albánii !

 

 

0
4 reakce