Prodám voucher na flixbus v hodnotě 2038czk za 1500czk, platnost do 8/2023  .

FLIXBUS voucher na 2.038 CZK

Založil ve fóru Slevové kupóny a vouchery

12 reakcí

Prodám voucher na flixbus v hodnotě 2038czk za 1500czk, platnost do 8/2023

1

No, když jsem rušil jízdu autobusem u Flixbusu v srpnu, šlo si vybrat, jestli chci voucher nebo refund.

0 Citovat

Když člověk ruší cestu ze svý vůle, tak vrátěj jen voucher v dané hodnotě, pokud cestu zruší oni, tak dávaj na výběr buď ten voucher a nebo peníze zpátky. Nebo aspoň takhle jsem to vždycky měla, to by musela bejt nějaká novinka, že by vrátili přímo prachy.

1 Citovat

Tak mně tento měsíc vrátili peníze, i když jsem Wroclaw-Praha rušil ze své vůle... Taky jsem tomu nevěřil, ale peníze jsou už na účtu.

2 Citovat

Hmm tak to je dobrý :-)

0 Citovat

Také jsem včera ze své vůle rušil cestu Katowice-Berlin, když jsem zjistil, že přes web je stejná jízdenka o 50kc levnější než v android aplikaci a nabízeli voucher nebo vrácení peněz na účet.

1 Citovat

Jo, a vybíralo se to v appce (pravděpodobně i na webu) jako poslední krok před zrušení - jestli chci voucher nebo peníze na účet. Překvapivě jsem vybral peníze.

0 Citovat

MIGUELAS napsal(a):

Také jsem včera ze své vůle rušil cestu Katowice-Berlin, když jsem zjistil, že přes web je stejná jízdenka o 50kc levnější než v android aplikaci a nabízeli voucher nebo vrácení peněz na účet.

ty jsi rusil jizdenku kvuli blbym 50 korunam? 😀

na to bych se asi vykaslal

1 Citovat

... a proč ne? Za 50 ká se dá jít 2 x na veřejné WC :-)

stejne mi to tady poslední dobou připadá jako recesni klub levného cestování :-)

jako čtení fakt dobrý :-) možná by se mohla udělat sázková kancelář kdo doopravdy odletí. O báglech ani nemluvím :-)

0 Citovat

Ano, Marku, zrušil jsem a znovu jsem zakoupil jízdenku Flixu na stejnou trasu a ušetřil 50 inflačních českých korun. Mimochodem před rokem stejná trasa stála polovinu. Z logiky věci mi vychází, že jako registrovaný zákazník v aplikaci bych měl dostat výhodnější cenu než na internetových stránkách. 

Takto často v poslední době  kontroluju a předělávám rezervace třeba hotelů ve Státech a dalo by se říct, že na jednom pobytu šetřím i tisíce. 

Však mi taky nikdo nic nedá zadarmo, tak proč se nechat okrádat.

Člověk (pokud chce ušetřit a cestovat levněji) si musí najít čas a porovnat ceny jízdenek, hotelů, aut a rušit a znovu rezervovat. Jediné s čím už nejde hýbat, je cena zaplacené letenky.

4 Citovat

Věřit výhodnosti ceny v aplikaci může jenom opravdový naiva. Není nic horšího, než když má systém o vás dokonalý přehled a podle toho nabízí ceny.

1 Citovat

10% sleva na FlixBus: všechny autobusové linky jedoucí přes ČR do 15. 12. 2022

CEM66FG7788

CEM66RA9A8Y

CEM66MXGCCN

2 Citovat

Nová 🙂10% sleva na FlixBus: všechny autobusové linky jedoucí přes ČR do 19. 12. 2023

  • CEN94EYFN36
  • CEN94KUH7TJ
  • CEN94RRAN4Z
  • CEN94LEVEBD
  • CEN94R7KVB3
  • CEN94GLKH88
0
12 reakcí