Kišiněv - Tiraspol

Založil(a) před 4 lety berypavel ve fóru Co se nevešlo

32 reakcí

Díky plánuji tam cestu příští víkend.

0 Citovat

Zrovna dnes jsem četl ve skupině na FB, tuším se jmenovala Travel to Moldova, že je to totální nesmysl.

1 Citovat

Někdo byl v Tiraspolu v poslední době? Chystáme se do Moldavska za 2 týdny, a Tiraspol je kandidát na jednodenní výlet, pokud to situace dovolí.

0 Citovat

Byl jsem tam pred třemi měsíci a za měsíc jedu znovu..vše v pohode;)

0 Citovat

My planujeme v Tiraspolu jednu noc taky za dva tydny,  chceme na fotbal Sheriff Tiraspol - Zimbru Kisinev. Letime do Iasi, druhy den nocnim vlakem do Kisineva a pak dvoudenni otocka v Tiraspolu. 

1 Citovat

Přidávám čerstvou zkušenost, přejezd Kišiněv - Tiraspol v pohodě. Do Podněstří se dá evidentně dostat i bez pasu, jen na občanku (kolegyně si zapomněla pas, ale na českou občanku ji na hranicích pustili). Tiraspol je zajímavý a určitě stojí za návštěvu.

0 Citovat

Máte někdo tip jak cestovat z Jasy (Rumunsko) přes Kišiněv do Oděsy?

0 Citovat

Štěpa napsal(a):

Přidávám čerstvou zkušenost, přejezd Kišiněv - Tiraspol v pohodě. Do Podněstří se dá evidentně dostat i bez pasu, jen na občanku (kolegyně si zapomněla pas, ale na českou občanku ji na hranicích pustili). Tiraspol je zajímavý a určitě stojí za návštěvu.



hej tak by to malo byt uz par rokov, minimalne odvtedy ako do Moldavska staci OP.

Sue, ved busom z Iasi do Kisineva a busom do Odesy, tie premavaju cez Palancu a je ich velmi vela, vsak pozri napr. na https://infobus.eu/

0
32 reakcí