Vaše lety 2024

Založil před měs Mıchal ve fóru Co se nevešlo

14 reakcí

Díky Tonicovi a jeho tipům už pár dnů mám letenky i na rok 2024. Jak jste na tom vy? Považuju je za značně spekulativní a přímo doufám v nějaké změny, aby se staly flexibilními.

Leden
Vídeň-Dammán-Vídeň (W6) za 40 €

Březen
Vídeň-Jerevan-Vídeň (W6) na Velikonoce za 40 €

1

ctrl+c & ctrl+v

Leden
Vídeň-Dammán-Vídeň (W6) za 40 €

Březen
Vídeň-Jerevan-Vídeň (W6) za 40 €

0 Citovat

Kluci díky za inspiraci! :-)

0 Citovat

Ja mam koupeny s wizzem vanoce 27.12.23-3.1.24 Viden-Eilat a naopak doufam, ze zustanou vicemene fixni, i kdyz nejake ppsuny v radu hodin by mi nijak nevadily.

0 Citovat

V cem je vyhoda spekulace? Ja teda kupuju letenky primarne pro celou rodinu, takze v cem by to bylo vyhodne v mem pripade?

Posun v hodinach by mi asi nevadil, ale kupovat to s tim, ze doufam v posun v radu dnu ci rovnou zruseni je vyhoda v cem?

0 Citovat

Máš z toho flex letenky, event nemusíš kupovat flex od Wizzu. Je to však výhodné pro flexibilní lidi, kteří nemusí plánovat dovolenou dopředu....

0 Citovat

vsak ale 2024 je rok dopredu a z mojich skusenosti, ked uz pride zmena, tak to bude minimalne par mesiacov vopred.
@Karel - ja tiez uz kupujem pre celu rodinu (zrazu aj tie 30 eurove letenky su na konci dna s bagazou za 200 :D). Tak si zoberme priklad Velku Noc 2024 - ked sa nic nezmeni, pojdeme napr. do Tirany. A ked sa zmeni, tak sa bud da refund, alebo sa rebookuje o mesiac neskor, alebo sa nepoleti do Tirany ale do Podgorice a odtial k moru v cca podobnych terminoch.

0 Citovat

No, můžeš na Velikonoce letět do obvykle mnohem dražšího Baku nebo do Kutaisi. A místo Dammánu můžeš mít Džiddu nebo Rijád za zlomek běžné ceny.

1 Citovat

Prip. dovtedy Wizz skrachuje a potom mas viac chargebackov na praci :))

3 Citovat

tonic napsal(a):

Karel - ja tiez uz kupujem pre celu rodinu (zrazu aj tie 30 eurove letenky su na konci dna s bagazou za 200 :D). 

Ano, je to radost najít levnou letenku...ok, přiberu manželku...ok, i nějaké zavazado pro manželku...ah, wait ještě naše dvě děti...plus nějaké další zavazadlo...WTF total price?!?

Tedy hlavní výhoda je případný rebook, kdy můžu vykšeftovat v té době už dražší letenku do jiné destinace, přičemž už nejspíš nebudu nic doplácet?

0 Citovat

přesně tak... jediná nevýhoda je, že nemůžeš změnit cestující...

a ten rebook je většinou omezen určitým (kratším) časovým rozpětím a obvykle stejnou cílovou zemí, příp. nejbližší okolní letiště

0 Citovat

Tiez nad niecim uvazujem. A popritom som si vsimol, ze WDC uz je namiesto za 30€ uz za 40€.

1 Citovat

Kdyby to šlo posunout o víc než jen o ty 2/4 týdny..

0 Citovat

Jeste jsem si prikoupila na velikonoce 2024 Atheny z Katowic. Jelikoz cestuju s rodinou a nejsme flexibilni v terminech (manzel zamestnanec omezeny pocet dovolene a dite omezeno skolnimi prazdninami), tak mi vyhovuje kupovat dlouho dopredu na terminy svatku/prazdnin, kdy pozdeji spis ceny budou stoupat.

Zavazadla neresim, nase rodina nema problem sbalit do maleho batuzku.

1 Citovat

Lakadiel je vela, clovek nevie kde skor :) Chcelo by to este vyuzit extra drahe multivstupne visa do Saudskej (Tramtarie - ako tak citam vedlajsie vlakno). Zaujimave ceny su do Šalaláhu a Muškátu, no a taktiez by sa mi hodilo dorazit Egypt so Sharmom, Kahirou a Alexandriou. No uvidime ...

0
14 reakcí