Ahoj, zkoušel už někdo přijet autem do Bahrajnu z SA a získat víza na hranicích? Jde mi především o podmínku, kdy je potřeba doložit proof of return ticket. Ten máme z SA a nikoliv z Bahrajnu. Jejich ambasáda mi na tento dotaz zatím neodepsala a evisum po naklikání jen zahlásí že nelze zpracovat a mám je kontaktovat na přímo. Na stejný mail ze kterýho mi neodepisují :) Díky  .

Víza Bahrajn příjezd autem

Založil ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

Doporučoval jsem někde v sousedním tématu k saudské arábii borca co nás převezl ráno z dammámu do manamy a večer zpět, cesta tak zabrala jen 70 minut. Cenově při čtyřech lidech to bylo myslím i o fous levnější než autobus. hasher.airhometravel@gmail.com

1 Citovat

Zdravím,

máme podobný plán jako tu už někdo psal..letíme do Dammamu, pak chceme přejet do Manamy a z Manamy do Dohy..Budeme si objednávat řidiče, takže cesta autem..Do Manamy tedy chápu, že by měli jít víza řešit přímo na hranicích. Neví někdo, jak je to s Qatarem? Psala jsem na ambasádu, ale nikdo mi neodepisuje..Díky

0 Citovat

Ahoj, Qatar by měl být bez problému při vstupu. Chtějí jen nějaké cestovní pojištění, které uznávají ;-)

 

Více sepsáno zde:

https://www.cestujlevne.com/disk...vek-176136

0