Ahoj, zajímalo by mne, zda jste někdo cestoval bez problémů po roce 2021 do USA po předchozí návštěvě Kuby? Usa totiž zařadilo v roce 2021 Kubu do teroristických států a dočetla jsem se, že je možné, že bez víz B2 mne nepustí. Nemáte někdo zkušenost, že vás pustili pouze s Estou? Na Kubě jsem byla v r 2018 s cestovkou. Nikde žádné konkrétní informace, zda se to vztahuje i na mne. Mohou to na letišti nějak poznat i když nemám v pase kubánské razítko? Díky moc za zkušenosti  .

Vstup do USA po předchozí návštěvě Kuby

Založila ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

Ahoj, mám blbou otázku, ale povedlo se někomu odcestovat na ESTU do USA když navštívil vyjmenované země v ESTA ? Mám odlet za dva dny a furt nevím zda letět nebo zůstat doma. Klidně prosím napište do soukromé zprávy. Děkuji 

0 Citovat

Žádala jste o ESTA až po návratu z těch zakázaných zemí nebo jste už ESTA měla a teprve pak jste tam někam cestovala?

0 Citovat

Dobrý den, mám stejný problém mám odlétat 28. Zkoušela jste víza? Budete to zkoušet na pankáče a doufat že to nezjistí? Děkuji za případné info

0 Citovat

Sance , ze to zjisti, je  celkem minimalni, prakticky nulova (pokud teda nemate kubansky razitko v pase)… takze ted uz s tim nic neudelate. 

spis je s podivem, proc jste s tim doted nic nedelala a nechala to na posledni chvili. ziskat americky vizum (aspon kdyz jsem ho resil) byla zalezitost na 14 dnu … a byl to bebolestny proces (s vyjimkou penezenky :)

0 Citovat

Zjistila jsem to 6 dní před odletem, že musím mít víza, klidně bych si i připlatila za expresní, ale ty vydávají jen v naléhavych situací :( v Íránu jsem byla v roce 2019. ESTU už mám schválenou na pas se kterým jsem byla v Íránu(bez razítka) Ale zvažuji, že zůstanu doma protože z toho nespím a celkově je mi z toho úplně blbě. Kámoška co byla se mnou v Íránu odcestovala před rokem do USA na ESTU v pohodě, ale nikdy se neví no :/

0 Citovat

Zas takhle bych nestresoval. Šance, že na to přijdou je minimální. Ale odpověď na to, zda jste v uvedených zemích byla, si připravte předem, ať se jim tam pak nesesypete. Jinak se vám nic strašného stát nemůže. Domů vás vždy dopraví a maximálně se na pár let do USA nedostanete. Hlavně v klidu. No stress.

4