Ahoj, prodám 4x voucher s AA v hodnotě každý za 284 USD. Cena dohodou, jedná se o kompenzaci za blbě vystavené letenky, peníze zpět jsem bohužel z AA nedostal. Platnost do listopadu 2023  .

Prodám vouchery AA

Založil(a) ve fóru Slevové kupóny a vouchery

9 reakcí

Ahoj, prodám 4x voucher s AA v hodnotě každý za 284 USD. Cena dohodou, jedná se o kompenzaci za blbě vystavené letenky, peníze zpět jsem bohužel z AA nedostal. Platnost do listopadu 2023

0

Teoreticky… jaka je cena?

0 Citovat

Tohle bude hodně teoreticky, protože pochybuji, že lze využít jinou osobou, než které to bylo vydáno.

0 Citovat

AA má tři různé druhy voucherů - travel credit, trip credit a travel voucher. 

Pouze u flight kreditu je vyžadován stejný cestující, u zbylých dvou je to "na doručitele".

Takže pro prodejce - začít tím, o který přesně typ kreditu jde.

0 Citovat

Až si přečtěte všeobecné podmínky, tak zjistíte, že i ostatní dva typy jsou nepřenosné.

0 Citovat

Samozřejmě, že jsou převoditelné, jinak bych sem nepsal. Cenu nabídněte.

0 Citovat

Fajn, tak o jaky typ se jedná?

0 Citovat

Transportation voucher - exchange coupon, musí se uplatnit na lince - you can use it to pucrhase on AA for anyone you choose. Nejsem začátečník, jsem jeden z prvních aktivních na AL.COM fóru, ale to už skončilo, tak se snažím prodat zde.

 

0 Citovat

Jenže podle podmínek musí ty letenky pro jinou osobu objednat přímo majitel účtu, ke kterému byly vouchery vydány. Samotný převod na jinou osobu nejde.

0 Citovat

Ano, to souhlasí, ale není problém dát přihlašovací údaje k AA účtu a dotyčný si rezervaci může udělat sám. Nejprve rezervace, pak uplatnění kuponu po telefonu. Kdyby měl někdo zájem může mě kontaktovat klidně přímo na telefonu 777 346 478. Nejsem podvodník a nechci peníze předem, kdo by měl zájem, určitě se dohodneme. Tomáš

0
9 reakcí