Ahojte, hladam aktualne info, ktora kreditka so vstupom do letiskovych salonikov je najvyhodnejsia. Z mojho prieskumu mi vychadza mKreditka Plus za 3 eura mesacne, no na stranke maju uvedene, ze vstup je za zvyhodnenu cenu..mala by to byt mastercard word. Ma prosim niekto mKreditku Plus a vie mi napisat ci su vstupy v Bratislave a Viedni bezplatne? Pripadne aku inu kartu by ste u slovenskej banky odporucili? Vdaka za pomoc.  .

Kreditka so vstupom do letiskovych salonikov

Založil ve fóru Co se nevešlo

3 reakce

Ahojte, hladam aktualne info, ktora kreditka so vstupom do letiskovych salonikov je najvyhodnejsia. Z mojho prieskumu mi vychadza mKreditka Plus za 3 eura mesacne, no na stranke maju uvedene, ze vstup je za zvyhodnenu cenu..mala by to byt mastercard word. Ma prosim niekto mKreditku Plus a vie mi napisat ci su vstupy v Bratislave a Viedni bezplatne? Pripadne aku inu kartu by ste u slovenskej banky odporucili? Vdaka za pomoc.

0

Ja mam MC World od VUB. 8,50€ mesacne. Vstup BA, VIE, a mala by byt aj Praha zdarma+ je v tom cestovne poistenie pre drzitela karty, a 5 dalsich osob ak cestuju s drzitelom karty.

0 Citovat

Mbank MC World uz roky takto vyuzivam 

0 Citovat

Super, dakujem za info, mam ucet v mbank tak skusim teda mc world od nich. 

0
3 reakce