Ahoj všem 👋 Neletí náhodou někdo v termínu mezi úterým 11.7. a nedělí 16.7. včetně směrem z Bangkoku do Prahy/Vídně? Kdyby náhadou tady byl někdo, dejte mi vědět prosím. Cestování zdar!  .

Neletí někdo z Bangkoku do VIE/PRG mezi 11.7. - 16.7.?

Založil ve fóru Co se nevešlo

8 reakcí

Ahoj všem 👋 Neletí náhodou někdo v termínu mezi úterým 11.7. a nedělí 16.7. včetně směrem z Bangkoku do Prahy/Vídně? Kdyby náhadou tady byl někdo, dejte mi vědět prosím. Cestování zdar!

0

... potřebuji převézt balíček :-)

10 Citovat

... a jmenuji se Tereza. 

Ne tak uplně. 

0 Citovat

A co potřebujete převézt? Konkrétně. Jsem v Thajsku a poletím, ale nic, co bych neviděla nevezmu. 

0 Citovat

Jedná se o bílý krystalický prášek na praní - nic nelegálního. Prohlídka je samozřejmě možná. Je to zatavené v igelitovém sáčku - asi 20 kilo.

9 Citovat

20 kg je málo, prášek na praní je tady o dost kvalitnější a tak aspoň druhé odbavené zavazadlo :-) 

BTW: od kdy jsou cestovatelé tak "nápomocní"? :-D

1 Citovat

Od té doby co existuje pošta. Něco vézt cizímu člověk ze země jako je Thajsko může jen blbec.

4 Citovat

Kurýr Tereza "nevšimla jsem si, že kufr je o 9 kg těžší" je prý zase volná.

3 Citovat

Pošta sice existuje, trable jsou čeští celníci, i když si sami posíláte osobní věci. Za rok a půl se nenaučili co znamená IOSS systém, natož aby někdo pochopil, že si domu posílám hadry, který už jsou mi tu k prdu :-)

 

 Nu což, kdyby se tu někdo ochotný našel - ať se mi ozve. 

0
8 reakcí