Ahoj, jedu v zari s mamkou do Gdaňsku a divala jsem se, ze je stale mozne z nej vycestovat do Kaliningradske oblasti na elektronicke vizum. Nevite nekdo jak je to tam v tyhle dobe s bezpecnosti pro turisty z EU? Nebo jestli dostaneme na prechodu razitka do pasu? Uplne nevim jestli by ted bylo vhodny mit tam zrovna rusky razitko   .

Kaliningrad z Gdaňsku 2023

Založila ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

7 reakcí

Ahoj, jedu v zari s mamkou do Gdaňsku a divala jsem se, ze je stale mozne z nej vycestovat do Kaliningradske oblasti na elektronicke vizum. Nevite nekdo jak je to tam v tyhle dobe s bezpecnosti pro turisty z EU? Nebo jestli dostaneme na prechodu razitka do pasu? Uplne nevim jestli by ted bylo vhodny mit tam zrovna rusky razitko 

0

V téhle době je cesta do Ruska skvělý nápad. CeDe.

2 Citovat

@vydra122

zkus jedemedoruska.cz, tam ti vse odpovi, jezdi i v tehle dobe.

0 Citovat

jojo, posilala jsem dotaz, kdyz jsem psala sem :) diky za tip :)

0 Citovat

Jo, do pasu razítko dostaneš 100%. 

Tady je skupina, kde jsou lidé, co tu hranici překračují prakticky denně https://vk.com/granica39

1 Citovat

Razítka dostanete na  100 %, o tom vůbec nepochybujte. Nemyslím, že by někomu někdy vadila, spíš bych se vůbec ptal, jestli je ideální doba pro návštěvu Ruska (není, ale v Kaliningradské exklávě hrozí problémy asi nejméně, někde za Uralem byste byli mnohem vhodnějším cílem). 

 

 

0 Citovat

Největší nebezpečí je, že Polsko zavře hranici. Jinak od 1. srpna ruská e-víza fungují už pro celé území.

1 Citovat

Diky moc vsem :)

0
7 reakcí