Ahoj, měl by někdo aktuální informace ze Seychel, jak to tam vypadá s turismem po zrušení covidových opatření vloni v prosinci? Pohrávám si s myšlenkou na dovolenou během září/října. Co jsem dohledala, tak ceny u transferů mezi ostrovy šly (asi jako všechno) nahoru oproti uvedeným informacím, které tu jsou, dle MZV tedy již není potřeba kromě pojištění žádné očkování/testy apod., pokud se nepletu. Pročetla jsem samozřejmě cestopisy, ze kterých jsem si pobrala informace/doporučení, které se příliš nemění v čase, ale uvítám jakoukoliv radu nebo poznatek, pokud se v těchto končinách někdo nedávno pohyboval :)  .

Seychely 2023

Založila ve fóru Co se nevešlo

1 reakce

Ahoj, měl by někdo aktuální informace ze Seychel, jak to tam vypadá s turismem po zrušení covidových opatření vloni v prosinci? Pohrávám si s myšlenkou na dovolenou během září/října. Co jsem dohledala, tak ceny u transferů mezi ostrovy šly (asi jako všechno) nahoru oproti uvedeným informacím, které tu jsou, dle MZV tedy již není potřeba kromě pojištění žádné očkování/testy apod., pokud se nepletu. Pročetla jsem samozřejmě cestopisy, ze kterých jsem si pobrala informace/doporučení, které se příliš nemění v čase, ale uvítám jakoukoliv radu nebo poznatek, pokud se v těchto končinách někdo nedávno pohyboval :)

0

Březen - žádné testy na Covid, pouze vstupní formulář, který chtěli vidět při prvním vstupu do letadla - Vídeň.

1
1 reakce