Ahoj všichni, hledala jsem tady, nenašla, tak s dovolením založím. Tak jestlipak někdo ví, zda i letos naše (cizí) banky připravily pro své klienty a nové potencionální klienty nějaké pěkné dárky? :D Mám na mysli např. něco jako loni Moneta - účet pro podnikatele 3000 Kč bonus, Raiiffeisen 6x500,- Kč (to je stále myslím), ČS platila dálniční známku (při splnění nějakých podmínek). Nějak jsem nic nezaznamenala aktuálně.  Další oblast jsou spořící účty, zatím pro mne stále vede Trinity, ale třeba se mýlím? Děkuji předem za postřehy.   .

Bankovní vlákno

Založila ve fóru Co se nevešlo

2 reakce

Ahoj všichni, hledala jsem tady, nenašla, tak s dovolením založím. Tak jestlipak někdo ví, zda i letos naše (cizí) banky připravily pro své klienty a nové potencionální klienty nějaké pěkné dárky? :D Mám na mysli např. něco jako loni Moneta - účet pro podnikatele 3000 Kč bonus, Raiiffeisen 6x500,- Kč (to je stále myslím), ČS platila dálniční známku (při splnění nějakých podmínek). Nějak jsem nic nezaznamenala aktuálně. 

Další oblast jsou spořící účty, zatím pro mne stále vede Trinity, ale třeba se mýlím? Děkuji předem za postřehy. 

0

Na tohle jsou experti zde https://forum.finexpert.e15.cz/v....php?f=316

0 Citovat

U spořicích účtů u mě vede slovenská VÚB.  Ale nemá to smysl na ukládání pár tisícovek,  je s tím trochu papírování.

0
2 reakce