Ahoj našel jsem na kiwi letenky na březen do Paříže(cesta tam Vueling, nazpět TransAvia), o nákup jsem se pokusil na MyTrip i Booking, vyzkoušel jsem všechny způsoby platby,platba odejde z učtu, po chvíli se vrátí a vždy to napíše chybovou hlášku, že nebylo možné ověřit platbu(MyTrip) nebo že rezervace neproběhla(Booking). Normálně v eshopech mi to funguje,ale na tomhle už jsem dnes strávil času až hanba. Nemá někdo, prosím, zkušenosti: čo s tím? Děkuji krasopisně za každou rozumnou radu  .

problém s nákupem letenek

Založil ve fóru Co se nevešlo

4 reakce

Ahoj našel jsem na kiwi letenky na březen do Paříže(cesta tam Vueling, nazpět TransAvia), o nákup jsem se pokusil na MyTrip i Booking, vyzkoušel jsem všechny způsoby platby,platba odejde z učtu, po chvíli se vrátí a vždy to napíše chybovou hlášku, že nebylo možné ověřit platbu(MyTrip) nebo že rezervace neproběhla(Booking). Normálně v eshopech mi to funguje,ale na tomhle už jsem dnes strávil času až hanba.

Nemá někdo, prosím, zkušenosti: čo s tím?

Děkuji krasopisně za každou rozumnou radu

0

a proc to nekoupite rovnou na webu onech aerolinek, a misto toho to kupujete na svym zpusobem pochybnych webech?

5 Citovat

Přesně jak píše L.P. nahoře, letenky kupovat přímo u dopravce, ne nadarmo má kiwi a podobné služby mraky negativních recenzí a mají s nimi problém i samotné aerolinky

1 Citovat

Protoze u mytrip je to o 5€ levnejsi.

2 Citovat

proč sakra vůbec někdo tyto darmožrouty podporuje?! Najdi si letenku na google flights a nakup na webu aerolinky. Nejjednodušší a nejbezpečnější...

1
4 reakce