Ráda bych se věnovala na cestách herectví, provozovala online streamy a sem tam si něco přivydělala jako influencerka. Máte někdo zkušenost? Kam nejlépe vyrazit?  .

Digitální nomádství - adult industry

Založila ve fóru Co se nevešlo

12 reakcí

Ráda bych se věnovala na cestách herectví, provozovala online streamy a sem tam si něco přivydělala jako influencerka. Máte někdo zkušenost? Kam nejlépe vyrazit?

2

No já bych nejlépe vyrazil na nějakou kliniku, ať tě komplet přešijí, trochu vycpou a nafouknou a omladi... Pak by to mohlo být snadnější, chceš snad vydělávat a ne čekat na milodary 😉

1 Citovat

Doporučujeme Kačenku ostrou z jižní Moravy. Určitě dostaneš bohaté rady do života a můžete si i spolu užít. Ohledně té Caliho rady - nejdříve si vyjasni jak se vlastně cítíš. Docela frčí transky, nicméně nakonec je to stejný jako s tím chlastem. Nejhorší je ta, kterou neojedeš. 

2 Citovat

To všechno můžeš provozovat i doma. Čti kdekoliv. Ovšem je potřeba na to mít dobré vybavení.

0 Citovat

Od toho, když to děláš doma, se to nijak neliší. Jen stream neuděláš před checkinem 😁

0 Citovat

Jsem docela slabá na matematiku - není to na přivýdělek výnosnější z domova, když se ušetří za víza, letenky, místní simky, poplatky v bankomatech atd...? 🤔

2 Citovat

Konkurence z Asie se špatně poráží, chce to mít opravdu dobrý business plán ... Nejlepší na tuto činnost doporučuji Írán, Katar či trochu exotičtější Brunej.

0 Citovat

Nasdilej tady pro zacatek nejake svoje fotky. Snad si nemyslis, ze ti nekdo bude davat rady zadarmo. Podle fotek uvidime, co se da delat.

0 Citovat

Poslední pokus o adult nomádství tady podnikla Denisa Kleinová a byl z toho celkem hezký příběh, který sepsal pan Aleš. Kdyby se něco podobného dokonce streamovalo, své předplatitele by si to jistě našlo.

6 Citovat

No nevím jestli by to předplatitele uspokojilo - Aleš Skoumal ze Šumperka se vyjádřil zcela jasně. S Denisou Kleinovou vůbec nepíchal. protože si to nezasloužila.

0 Citovat

To by ale tvoji PŘED-platitelé nevěděli, jak to celé dopadne. A ty se chceš také nakýblovat k Alešovi Skoumalovi ze Šumperka, nebo už máš vyhlédnutého jiného koně?

0 Citovat

Piratice napsal(a):

Jsem docela slabá na matematiku - není to na přivýdělek výnosnější z domova, když se ušetří za víza, letenky, místní simky, poplatky v bankomatech atd...? 🤔

Doma nepotřebuji vydělávat, účty mi platí sugar daddy.

0 Citovat

Sue Ellen Ewing napsal(a):

No nevím jestli by to předplatitele uspokojilo - Aleš Skoumal ze Šumperka se vyjádřil zcela jasně. S Denisou Kleinovou vůbec nepíchal. protože si to nezasloužila.

Která si ho nepostaví, ta si ho nezaslouží. Jestli si Denisa myslela, že se bude jenom válet a Aleš všechno odře, tak to je teda naivní. 

1
12 reakcí