Nemate nekdo typ, kde zdarma ziskat Sphere kartu nebo pripadne promokod na aktivaci mobilni verze karty?   Mela jsem od HUDY, tam uz se neda ziskat, maji jiny vernostni program.  .

Sphere karta

Založila ve fóru Slevové kupóny a vouchery

10 reakcí

Nemate nekdo typ, kde zdarma ziskat Sphere kartu nebo pripadne promokod na aktivaci mobilni verze karty?  

Mela jsem od HUDY, tam uz se neda ziskat, maji jiny vernostni program.

0

Já jí doslat v KB ke kreditce MC World

 

1 Citovat

Sehnala jsem promokod na Sphere kartu v mobilní verzi (funguje stejně jako plastová), pokud by někdo z aktivních účastníků zde na foru, měl zájem o kartu, tak mám ještě jeden kod volný. Já už pro sebe mám.

1 Citovat

A je to vůbec cestovatelsky nějak použitelné?;)

1 Citovat

Je. Jsou tam mimo dalších odvětví i hotely, cestovky, směnárny a jeden letenkový portál tuším....no my jsme takhle využili zatím hotel s 20% slevou. WWW.sphere.cz

2 Citovat

Taky to mám myslím u ČSOB Premium. Vždycky Sphere bylo pro mě těžce uchopitelné a snad jsem to nevyužil ani jednou, ale třeba si šlapu po štěstí.

0 Citovat

Vypada to, ze je na teto Sphere Karte k dispozici znama slevicka:

https://muj.sphere.cz/kde-ziskat...-flixbuscz

To je dobre, nebot ze Sveta Odmen od CSOB nebo ze Slevomatu jiz vymizela.

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

Taky to mám myslím u ČSOB Premium. Vždycky Sphere bylo pro mě těžce uchopitelné a snad jsem to nevyužil ani jednou, ale třeba si šlapu po štěstí.

Jeste teda nakupuju se Sphere 10% u nas v papirnictvi Koh-i-noor a totez u nas v pizzerii maji 10% ( to se tedy netyka cestovani)…. ne vzdycky je to supersleva , ale je tam zaregistrovanych dost firem s 10-30% slevou.

u CSOB premium jsem Sphere nenašla.

0 Citovat

Máš pravdu. Koukám do svého účtu. A nic k ČSOB tam nemám. Naopak mi tam funguje stále členství od zlaté karty k Equa Bank, co jsem před rokem a nebo déle rušil... 😀

Sleva na Flixbus mi každopádně teď dorazila na mail.

2 Citovat

Já používám sphere kartu v knihkupectví Dobrovský.

0 Citovat

Mandre napsal(a):

Sehnala jsem promokod na Sphere kartu v mobilní verzi (funguje stejně jako plastová), pokud by někdo z aktivních účastníků zde na foru, měl zájem o kartu, tak mám ještě jeden kod volný. Já už pro sebe mám.

 

Ahoj mala by som.zaujem.o.promokod na sphere kartu, mozem poprosit? Velmi by mi.pomohla. dakujem!

0
10 reakcí