Zdravím cestovatelé! Mám menší, možná trochu hloupý dotaz... Vyplňovala jsem online dotazník na stránkách https://www.ease.gov.cv/ ohledně bezpečnostní taxi na Kapverdy. Píšou tam, že mám vyplnit jméno z pasu. Když se dostanu na konec ke kontrole údajů, z mého jména se odstraní písmena s háčky. Mám to tedy vyplnit bez háčků? Nebude to problém na místě? Moc Vám děkuji za případnou pomoc. :)  .

Kapverdy - bezpečnostní taxa

Založila ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

14 reakcí

Zdravím cestovatelé!

Mám menší, možná trochu hloupý dotaz... Vyplňovala jsem online dotazník na stránkách https://www.ease.gov.cv/ ohledně bezpečnostní taxi na Kapverdy. Píšou tam, že mám vyplnit jméno z pasu. Když se dostanu na konec ke kontrole údajů, z mého jména se odstraní písmena s háčky. Mám to tedy vyplnit bez háčků? Nebude to problém na místě?

Moc Vám děkuji za případnou pomoc. :)

0

Taxi si objednej až na místě, před letištní halou.

9 Citovat

Vsechny udaje vzdy bez hacku a carek !

0 Citovat

Sue Ellen Ewing napsal(a):

Taxi si objednej až na místě, před letištní halou.

Chcete-li se přepravit levněji, tak nejlépe vanem Hiace (čti Jas) s místními obyvateli. Platba hotově pár kapverdských escudos.

1 Citovat

Zajimalo by me, jestli predrecnici jenom tazatele trolí, nebo fakt nepochopili, ze se neptá na taxi…

1 Citovat

Ahoj, je to jedno - buď zadej svoje jméno bez diakritiky nebo si nech písmena smazat. Já je zadal s diakritikou, nevšiml si, že mi je to umazalo, a bylo to v pohodě. Stejně tak kamarádi zadali svoje jméno bez diakritiky a bylo to bez problému.

0 Citovat

Lord Pitzbudka napsal(a):

Zajimalo by me, jestli predrecnici jenom tazatele trolí, nebo fakt nepochopili, ze se neptá na taxi…

A proč tedy nenapsala, že se jedná o dotaz na bezpečnostní taxy?

0 Citovat

Tak když neví, jestli se to píše s měkkým nebo tvrdým, tak proč si nepůjčí raději auto?

1 Citovat

firefly+ napsal(a):

A proč tedy nenapsala, že se jedná o dotaz na bezpečnostní taxy?

vzdt to napsala - je to v nadpisu vlákna a v textu to má taky napsaný - jen holt i/y dělaj části populace trošku problémy.

0 Citovat

Když nechce taxi, může jet busem.

5 Citovat

Některý lidi se berou tak strašně vážně, že pak nepochopí ani blbej vtip :-)

0 Citovat

Bus tam nejezdí, místo něj hiace (jas).

Auto by půjčit sice šlo, ale na Salu stejně není skoro kam jezdit. Je tam jen okolo 30 km silnic.

1 Citovat

Trolí,se z vás pos... :-D Taxa,ne taxi,asi něco musíš zaplatit,abys byl v bezpečí a neustřelili tě koule,to víš,Afrikaaa. 

0 Citovat

Kapverdy jsou sice bezvízové, ale bohužel se musí zaplatit tato bezpečnostní taxa (za asi 31€).

To už jsou přívětivější Svatý Tomáš a Princův ostrov, kde se žádná bezpečnostní taxa ani vízum do 15 dní pobytu neplatí. A naštěstí tam klienti CK zatím houfně nelétají.

0 Citovat

y nebo i je jedno, hlavně si to zaplaťte online. Protože pak se jde přes automatickou bránu a celé letadlo je venku na to tata. Platit to na okénku je očistec na hodiny....

0
14 reakcí