Tenerife Sud - prilet o pulnoci

Napsal Saruse 2015-01-17T22:16:12+01:00 ve fóru Co se nevešlo
3 odpovědí

Ahoj, priletime na Tenerife Sur o pulnoci a nebudeme si pujcovat auto. Nemate nekdo zkusenost jak se nejlepe dostat z letiste, pokud mozno tak do nejakeho nejblizsiho a levneho hotelu. Bude to sobota...

Diky moc smiley

To já ti poradím, řešil jsem naprosto stejnou záležitost loni v červnu. Auto by jsi si ani nepůjčil, na letišti od 22:00 půjčovny nefungují. Autobusy sice jezdí ale ty intervaly byly strašidelný. Já bydlel v Golf de Sur, z letiště asi 15 minut cesty a platil jsem za taxík 12 euro. Pokud by jsi jel dál na Los Christianos, či Playa de la Americas tak počítej cca 30 euro. Ceny myslím dosti lidové smiley

Dekuji moc

Nejlevněji busem, ale v noci to asi bude těžký, tady najdeš jízdní řády (je to jediný linkový dopravce na ostrově, jezdí spolehlivě):
http://titsa.com/

Řády tam ale mají pro mě trochu nepřehledně... lepší vyhledávání spojů je dle mého přes
https://maps.google.com/
Tam si dej: Vyhledat trasu - Veřejnou dopravou

Další varianta je taxi, lze objednat i dopředu, viz.:
http://www.officialtaxitenerife.com
Obvyklá cena taxi na ostrově není vyšší než v ČR.

Další možnost je objednat si "VIP Transfer", v rámci jihu ostrova by to mělo přijít na cca 25 EUR a můžou se svézt až 4 lidi. Lze objednat například přes:
http://www.kanaryservis.com/
Ale když zagooglíš, tak možná najdeš levnější, nepatrál jsem po tom. Zprostředkování transferů nabízí i většina aerolinek.

Poslední možnost je zabookovat hotel který má vlastní airport shuttle, konkrétní tip ale dát neumím.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!